Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

URZĄD MIASTA PRZYPOMINA O MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA – NIEDŁUGO KOŃCZY SIĘ CZAS

Szanowni Mieszkańcy, Urząd Miasta w Mszanie Dolnej przypomina o możliwości skorzystania do dnia 30 kwietnia 2023 roku z preferencyjnego zakupu węgla dla gospodarstw domowych przez osoby, którym przysługuje lub którym został przyznany dodatek węglowy.

 

Od 1 stycznia 2023 r. w ramach zakupu preferencyjnego można nabyć od gminy nie więcej niż 1500 kg węgla. Jest jednak wyjątek. Jeżeli do końca grudnia 2022 dana osoba nie dokonała zakupu węgla w ramach programu preferencyjnego albo kupiła go mniej niż 1500 kg, to ilość paliwa niezakupionego w ramach limitu określonego do 31 grudnia 2022 r. powiększa limit ustalony od 1 stycznia 2023 r.

Wpłaty na zakup węgla w cenie preferencyjnej mogą być dokonywane w kasie Urzędu Miasta w Mszanie Dolnej: gotówką lub kartą, a także przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miasta. 

 

Dla osób zainteresowanych zakupem, które nie złożyły dotychczas wniosku o preferencyjny zakup węgla, wniosek poniżej:

WNIOSEK - ZGŁOSZENIE CHĘCI ZAKUPU WĘGLA W CENIE PREFERENCYJNEJ - formet PDF

WNIOSEK - ZGŁOSZENIE CHĘCI ZAKUPU WĘGLA W CENIE PREFERENCYJNEJ - wersja edytowalna

 

Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2023 r. (zgodnie z art. 9 ust. 2 Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych).

 

Wypełnione wnioski można przesłać drogą elektroniczną

oraz w formie papierowej w Urzędzie Miasta

przy ul. Piłsudskiego 2, 

w Sekretariacie na II piętrze.

 

 

fot. źródło internet

www.portalsamorzadowy.pl

 


Podobne artykuły

śro, 10 lip 2024, 07:32:09

ULICA ORKANA – OTWARTA

We wtorek w godzinach popołudniowych została odblokowana ulica Orkana (DW 968) dla ruchu samochodowego. Niestety dla mieszkańców poruszających się pieszo w dalszym ciągu możliwe jest przejście przez ul. Fabryczną i park miejski.

pią, 12 lip 2024, 12:43:58

WAŻNA INFORMACJA - W PONIEDZIAŁEK, 15 LIPCA URZĄD BĘDZIE ZAMKNIĘTY

Szanowni Państwo, w związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową windy w budynku Urzędu i  zaplanowanymi wyburzeniami, ze względów bezpieczeństwa informujemy, że w dniu  15 lipca 2024 r. (poniedziałek) Urząd będzie zamknięty dla interesantów.

śro, 3 lip 2024, 13:47:29

DNI MSZANY DOLNEJ 2024

Dni Mszany Dolnej 2024 to dwa dni przygotowanych atrakcji na święto Miasta, które organizujemy wspólnie ze Ochotniczą Strażą Pożarną w Mszanie Dolnej i Powiatem Limanowskim. Weekend 13 i 14 lipca ma bogaty program: plac targowy zapełni wesołe miasteczko, sobotnie koncerty, niedzielne występy, nie zabraknie sportowych emocji.

sob, 13 lip 2024, 10:19:26

KOŁO TERENOWE PTTK ZAPRASZA NA KUDŁOŃ – POLANĘ PUSTAK

Koło Terenowe PTTK w Mszanie Dolnej zaprasza na kolejną górę w ramach akcji „Spotkania w górach”. Według planu jubileuszowej, XX edycji spotkań wyjście zaplanowane jest w najbliższą niedzielę, 14 na Kudłoń (1236 m npm), polana Pustak.  z miejscem widokowym.

pią, 12 lip 2024, 12:38:49

MSZA NA GRUNWALDZIE – W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK, 15 LIPCA O 20:00

Miasto Mszana Dolna wspólnie z Parafią Św. Michała Archanioła serdecznie zaprasza Mieszkańców oraz wszystkich przebywających na wypoczynku Gości na plenerową mszę św. w dniu 15 lipca (poniedziałek) o godz. 20:00 na górze Grunwald.
 

pią, 12 lip 2024, 08:09:20

SPOTKANIA Z HISTORIĄ NA ŚWIĘTO MIASTA

Dni Mszany Dolnej to zwyczaj organizowania wydarzeń skupiających się wokół muzycznych koncertów czy przeglądów. Scena z gwiazdą oraz różne atrakcje proponowane przy okazji tych wydarzeń to już niemal tradycja. Rozrywka i huczna impreza organizowana jest tylko raz w roku, która ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Niemniej jednak warto zauważyć, że niedawno mieliśmy możliwość skorzystania z dwóch ciekawych wydarzeń, które inaczej „otwierały” nasze świętowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

aktualności
Dzisiaj

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-03-17/urzad-miasta-przypomina-o-mozliwosci-skorzystania-z-preferencyjnego-zakupu-wegla-niedlugo-konczy-sie-czas.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-03-17/urzad-miasta-przypomina-o-mozliwosci-skorzystania-z-preferencyjnego-zakupu-wegla-niedlugo-konczy-sie-czas.html