Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

URZĄD MIASTA PRZYPOMINA O MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z PREFERENCYJNEGO ZAKUPU WĘGLA – NIEDŁUGO KOŃCZY SIĘ CZAS

Szanowni Mieszkańcy, Urząd Miasta w Mszanie Dolnej przypomina o możliwości skorzystania do dnia 30 kwietnia 2023 roku z preferencyjnego zakupu węgla dla gospodarstw domowych przez osoby, którym przysługuje lub którym został przyznany dodatek węglowy.

 

Od 1 stycznia 2023 r. w ramach zakupu preferencyjnego można nabyć od gminy nie więcej niż 1500 kg węgla. Jest jednak wyjątek. Jeżeli do końca grudnia 2022 dana osoba nie dokonała zakupu węgla w ramach programu preferencyjnego albo kupiła go mniej niż 1500 kg, to ilość paliwa niezakupionego w ramach limitu określonego do 31 grudnia 2022 r. powiększa limit ustalony od 1 stycznia 2023 r.

Wpłaty na zakup węgla w cenie preferencyjnej mogą być dokonywane w kasie Urzędu Miasta w Mszanie Dolnej: gotówką lub kartą, a także przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miasta. 

 

Dla osób zainteresowanych zakupem, które nie złożyły dotychczas wniosku o preferencyjny zakup węgla, wniosek poniżej:

WNIOSEK - ZGŁOSZENIE CHĘCI ZAKUPU WĘGLA W CENIE PREFERENCYJNEJ - formet PDF

WNIOSEK - ZGŁOSZENIE CHĘCI ZAKUPU WĘGLA W CENIE PREFERENCYJNEJ - wersja edytowalna

 

Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 kwietnia 2023 r. (zgodnie z art. 9 ust. 2 Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych).

 

Wypełnione wnioski można przesłać drogą elektroniczną

oraz w formie papierowej w Urzędzie Miasta

przy ul. Piłsudskiego 2, 

w Sekretariacie na II piętrze.

 

 

fot. źródło internet

www.portalsamorzadowy.pl

 


KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-03-17/urzad-miasta-przypomina-o-mozliwosci-skorzystania-z-preferencyjnego-zakupu-wegla-niedlugo-konczy-sie-czas.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-03-17/urzad-miasta-przypomina-o-mozliwosci-skorzystania-z-preferencyjnego-zakupu-wegla-niedlugo-konczy-sie-czas.html