Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Prośba o wypełnienie ankiety

Szanowni Państwo!

Mszana Dolna jest niewątpliwie miejscem atrakcyjnym turystycznie, ze względu na swoje położenie  i dostępną infrastrukturę. Wielu odwiedzających nas turystów wie o tym doskonale i wielokrotnie powraca w nasze okolice. Samo miasto jest dobrym miejscem do życia dla mieszkańców, a duży wpływ na to mają prowadzone od lat inwestycje, dzięki którym miejscowość zmienia się na lepsze.


Mamy jednak świadomość, że jest jeszcze wiele do zrobienia i dlatego chcielibyśmy Państwa zaprosić do współpracy nad dokumentem określającym kierunki kształtowania wizerunku miasta.  W pierwszej kolejności bardzo prosimy o poświęcenie kilku chwil i wypełnienie znajdującej się pod poniższym linkiem ankiety. Uzyskane dzięki Państwu dane posłużą do opracowania projektu Strategii promocji Mszany Dolnej, który poddamy w dalszej kolejności konsultacjom społecznym.


Serdecznie dziękujemy!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ TUTAJ

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na podstawie ustawy.

Z uwagi na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z prośbą o wypełnienie ankiety, Administrator Danych Osobowych, w związku z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane także "RODO") informuję, iż:
1)    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta Mszana Dolna z siedzibą 34-730 Mszana Dolna, ul. marsz. J. Piłsudskiego 2, telefon 18 3310417, e-mail: miasto@mszana-dolna.pl.
2)    Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pisząc na adres e-mail: odo.dmarek@admarek.pl lub dzwoniąc pod numer: 600067995.


 


Podobne artykuły

pon, 5 gru 2022, 14:31:56

PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA

Szanowni Państwo!
Miasto Mszana Dolna przystępuje do realizacji sprzedaży węgla na podstawie Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych. 
Osoby, które złożyły wniosek o zakup węgla prosimy o kontakt z Urzędem Miasta w Mszanie Dolnej, tel. 18 33-79-400, w celu uzyskania informacji o weryfikacji wniosku. 
 

 

pią, 25 lis 2022, 16:08:28

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Z dniem 1 grudnia 2022 roku zmienia się adres siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Nowy ares siedziby MOPS to ul. Piłsudskiego 58. Korespondencję należy kierować pod wskazany powyżej adres.

wto, 29 lis 2022, 15:39:16

LGD PIĘKNA ZIEMIA GORCZAŃSKA ZACHĘCA DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Lokalna Grupa Działania "Piękna Ziemia Gorczańska" zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź do wypełnienia drugiej części ANKIETY dotyczącej przyszłości naszych trzech samorządów i ich kierunków rozwoju.

 

pon, 28 lis 2022, 10:28:33

KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZGŁOSZENIA DO 5 GRUDNIA!

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zaprasza na Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 11 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 28 lis 2022, 10:47:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W MSZANIE DOLNEJ!

W niedzielę,  11 grudnia br., zapraszamy na Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy na Plac Targowy w Mszanie Dolnej. Na stoiskach lokalnych producentów, rzemieślników, rękodzielników i rolników będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby.

 

czw, 1 gru 2022, 16:35:59

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO WODY POLSKIE

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie wydania pozwoleń wodnoprawnych.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-17/prosba-o-wypelnienie-ankiety.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-17/prosba-o-wypelnienie-ankiety.html