Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Prośba o wypełnienie ankiety

Szanowni Państwo!

Mszana Dolna jest niewątpliwie miejscem atrakcyjnym turystycznie, ze względu na swoje położenie  i dostępną infrastrukturę. Wielu odwiedzających nas turystów wie o tym doskonale i wielokrotnie powraca w nasze okolice. Samo miasto jest dobrym miejscem do życia dla mieszkańców, a duży wpływ na to mają prowadzone od lat inwestycje, dzięki którym miejscowość zmienia się na lepsze.


Mamy jednak świadomość, że jest jeszcze wiele do zrobienia i dlatego chcielibyśmy Państwa zaprosić do współpracy nad dokumentem określającym kierunki kształtowania wizerunku miasta.  W pierwszej kolejności bardzo prosimy o poświęcenie kilku chwil i wypełnienie znajdującej się pod poniższym linkiem ankiety. Uzyskane dzięki Państwu dane posłużą do opracowania projektu Strategii promocji Mszany Dolnej, który poddamy w dalszej kolejności konsultacjom społecznym.


Serdecznie dziękujemy!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ TUTAJ

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na podstawie ustawy.

Z uwagi na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z prośbą o wypełnienie ankiety, Administrator Danych Osobowych, w związku z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane także "RODO") informuję, iż:
1)    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta Mszana Dolna z siedzibą 34-730 Mszana Dolna, ul. marsz. J. Piłsudskiego 2, telefon 18 3310417, e-mail: miasto@mszana-dolna.pl.
2)    Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pisząc na adres e-mail: odo.dmarek@admarek.pl lub dzwoniąc pod numer: 600067995.


 


Podobne artykuły

śro, 15 mar 2023, 15:23:24

LXII ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Matoga zwołuje LXII zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 marca (poniedziałek) o godz. 14:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.


 

śro, 15 mar 2023, 15:46:04

PRACE BUDOWLANE NA UL. LEŚNEJ

Informujemy, że od 16 marca (czwartek) ul. Leśna na odcinku od cmentarza w górę do skrzyżowania będzie nieprzejezdna przez ok. 2 tygodnie w związku z kontynuacją robót budowlanych. Uprzejmie prosimy o korzystanie z objazdu ul. Smrekową. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

pon, 20 mar 2023, 11:44:38

JAŚKA Z GORCÓW MALARSTWO NA SZKLE

O tym, jak wszechstronnie utalentowanym i pełnym pasji człowiekiem był Jan Fudala mogliśmy przekonać się 17 marca. W to piątkowe popołudnie w murach Biblioteki Publicznej w Mszanie Dolnej zebrało się grono osób chętnych, by poznać jego twórczość.

śro, 15 mar 2023, 10:38:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK WIELKANOCNY – 26 MARCA 2023

Zgodnie z nową, zagórzańską, tradycją - na dwa tygodnie przed świętami, tym razem Wielkanocnymi – na plac targowy w Mszanie Dolnej zapraszamy rękodzielników, artystów, twórców, producentów żywności z naszego regionu.

czw, 16 mar 2023, 15:53:52

SPOTKANIE BURMISTRZ MIASTA Z MIESZKAŃCAMI – ZADAJ PYTANIE

W mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie online z Mieszkańcami Miasta. Pytania w sprawach ważnych dla Miasta i Mieszkańców można zadawać wyłącznie pod oryginalnym postem w terminie do środy, 22 marca do godziny 20:00.

czw, 16 mar 2023, 13:10:45

OGŁOSZENIE ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodów i kosiarki bijakowej.  Przetarg odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2023 r. o godz. 10:00 w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej ul. Krakowska 27 K,  SUW Raba.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-17/prosba-o-wypelnienie-ankiety.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-17/prosba-o-wypelnienie-ankiety.html