Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Zaśpiewali w Mszanie, pojechali do Warszawy

W sobotę, 24 września w Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej odbył się koncert podsumowujący X edycję warsztatów „Mozart kontra Sinatra”. W warsztatach uczestniczyli Seniorzy z mszańskiego klubu „Senior+”, a prowadził je znany nam już z wcześniejszej edycji Mirosław Witkowski, który również w tym roku organizował podobne warsztaty w gminie Niedźwiedź.

Można śmiało stwierdzić, że nad projektem czuwa nasz miejski patron, bo zarówno finałowy koncert w 2019 roku, jak i tegoroczny odbywał się w terminie odpustu ku czci Św. Michała Archanioła. Finałowy koncert rozpoczął się od występu Chóru Męskiego im. Ks. Józefa Hajduka, następnie zaprezentowali się nasi Seniorzy, którzy przedstawili świetnie dobrany repertuar, od piosnek rozrywkowych, po patriotyczne, na religijnych kończąc. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania, Męski Chór wspomagał swoimi głosami Seniorów, a obecna Poseł Anna Paluch, zaproszona do wykonania kilku utworów, potwierdziła tylko swoje niesamowite umiejętności wokalne.

Wspólny występ zakończył się podziękowaniami dla organizatorów tego wydarzenia. Dzięki wsparciu w ramach realizacji projektu, uczestnicy warsztatów organizowanych w kilku miejscach w Małopolsce wyruszyli, można by rzec, na tournée do stolicy. Muzyczna prezentacja zaplanowana była na Ogólnopolskim Dniu Seniora, na Stadionie Narodowym i co więcej, czekały na ich jeszcze niejedne przyjemne atrakcje…


Podobne artykuły

pon, 22 maj 2023, 11:35:06

ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY!

Niedziela, 28 maja to w naszym mieście święto dla najmłodszych. Od godz. 14.00 w parku miejskich czeka masa atrakcji: zapraszamy na konkursy i gry z nagrodami, most tyrolski, ściankę wspinaczkową, rodzinną grę terenową, pokaz sprzętu strażackiego, skręcanie balonów, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie i skakanki. Serdecznie zapraszamy!

 

pon, 15 maj 2023, 13:21:02

ZAGÓRZAŃSKA MSZA ŚW.

28 maja 2023 r.,  o godz. 14.00, w zabytkowym kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, odprawiona zostanie Zagórzańska Msza św. Oprawę muzyczną Eucharystii zapewni Zespół Łętowianie.

 

śro, 19 kwi 2023, 13:31:39

W GÓRY, W GÓRY!

Koło Terenowe PTTK zaprasza na „XIX Spotkania w górach” zaplanowano szesć wyjść w tym sezonie, a jeszcze dodatkowo dla członków Koła Terenowego zorganizowane będą wycieczki wyjazdowe. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na turystycznych szlakach!

pią, 26 maj 2023, 09:52:31

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2022 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2023r., poz. 40 z późn. zm.) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2022”. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

pią, 26 maj 2023, 09:21:36

ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Miasta Mszana Dolna od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

wto, 23 maj 2023, 09:46:13

PODATEK OD ŚRODKÓW TRANSPORTOWYCH

Samorząd Miasta Mszana Dolna konsekwentnie wspiera lokalnych przedsiębiorców. To szczególnie ważne w ostatnim czasie, kiedy – ze względu na sytuację geopolityczną – znacznie wzrosły koszty prowadzenia działalności gospodarczej. W minionym Roku Rada Miejska podjęła uchwałę o wysokości stawek podatku od środków transportu. W Mszanie Dolnej są one najniższe z możliwych.  Zachęcamy do zapoznania się z treścią tej uchwały.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-09-29/zaspiewali-w-mszanie-pojechali-do-warszawy.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-09-29/zaspiewali-w-mszanie-pojechali-do-warszawy.html