Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Zaśpiewali w Mszanie, pojechali do Warszawy

W sobotę, 24 września w Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej odbył się koncert podsumowujący X edycję warsztatów „Mozart kontra Sinatra”. W warsztatach uczestniczyli Seniorzy z mszańskiego klubu „Senior+”, a prowadził je znany nam już z wcześniejszej edycji Mirosław Witkowski, który również w tym roku organizował podobne warsztaty w gminie Niedźwiedź.

Można śmiało stwierdzić, że nad projektem czuwa nasz miejski patron, bo zarówno finałowy koncert w 2019 roku, jak i tegoroczny odbywał się w terminie odpustu ku czci Św. Michała Archanioła. Finałowy koncert rozpoczął się od występu Chóru Męskiego im. Ks. Józefa Hajduka, następnie zaprezentowali się nasi Seniorzy, którzy przedstawili świetnie dobrany repertuar, od piosnek rozrywkowych, po patriotyczne, na religijnych kończąc. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania, Męski Chór wspomagał swoimi głosami Seniorów, a obecna Poseł Anna Paluch, zaproszona do wykonania kilku utworów, potwierdziła tylko swoje niesamowite umiejętności wokalne.

Wspólny występ zakończył się podziękowaniami dla organizatorów tego wydarzenia. Dzięki wsparciu w ramach realizacji projektu, uczestnicy warsztatów organizowanych w kilku miejscach w Małopolsce wyruszyli, można by rzec, na tournée do stolicy. Muzyczna prezentacja zaplanowana była na Ogólnopolskim Dniu Seniora, na Stadionie Narodowym i co więcej, czekały na ich jeszcze niejedne przyjemne atrakcje…


Podobne artykuły

pon, 5 gru 2022, 14:31:56

PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA

Szanowni Państwo!
Miasto Mszana Dolna przystępuje do realizacji sprzedaży węgla na podstawie Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych. 
Osoby, które złożyły wniosek o zakup węgla prosimy o kontakt z Urzędem Miasta w Mszanie Dolnej, tel. 18 33-79-400, w celu uzyskania informacji o weryfikacji wniosku. 
 

 

pią, 25 lis 2022, 16:08:28

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Z dniem 1 grudnia 2022 roku zmienia się adres siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Nowy ares siedziby MOPS to ul. Piłsudskiego 58. Korespondencję należy kierować pod wskazany powyżej adres.

wto, 29 lis 2022, 15:39:16

LGD PIĘKNA ZIEMIA GORCZAŃSKA ZACHĘCA DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Lokalna Grupa Działania "Piękna Ziemia Gorczańska" zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź do wypełnienia drugiej części ANKIETY dotyczącej przyszłości naszych trzech samorządów i ich kierunków rozwoju.

 

pon, 28 lis 2022, 10:28:33

KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZGŁOSZENIA DO 5 GRUDNIA!

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zaprasza na Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 11 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 28 lis 2022, 10:47:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W MSZANIE DOLNEJ!

W niedzielę,  11 grudnia br., zapraszamy na Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy na Plac Targowy w Mszanie Dolnej. Na stoiskach lokalnych producentów, rzemieślników, rękodzielników i rolników będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby.

 

czw, 1 gru 2022, 16:35:59

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO WODY POLSKIE

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie wydania pozwoleń wodnoprawnych.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-09-29/zaspiewali-w-mszanie-pojechali-do-warszawy.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-09-29/zaspiewali-w-mszanie-pojechali-do-warszawy.html