Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Kolejna forma pomocy – można dokonywać wpłat na konto

Szanowni Mieszkańcy, dzięki współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Mszanie Dolnej został założony rachunek umożliwiający wpłaty darowizn na potrzeby osób przybywających do naszego miasta.

To kolejna forma pomocy na terenie naszego miasta, o tyle wygodna, że pozwoli zrealizować indywidualne potrzeby Uchodźców. Trwająca zbiórka darów to najszybsza i doraźna forma pomocy, natomiast gdy stajemy przed problemem konkretnego wyposażenia, bądź indywidualnych potrzeb czasami pozostajemy bezradni. To dla nas duże ułatwienie i pomoc. Dziękujemy za każde wsparcie!


Jak będzie wyglądać pomoc? Przygotowujemy bony zakupowe dla Uchodźców, które będą mogli zrealizować samodzielnie w sklepie – zakupić produkty wg swoich potrzeb, w godnych warunkach i swobodzie decyzji. Zebrane środki na utworzonym koncie pomogą sfinalizować te bony.


Numer rachunku: 10 88080006 0010 0197 8791 0003.
Odbiorca przelewu: Pomoc dla Ukrainy
Tytuł przelewu: Dar dla Ukrainy

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w  Mszanie Dolnej podjął decyzję o zwolnieniu z prowizji wszystkich wpłat gotówkowych i przelewów dokonywanych w placówkach BS Mszana Dolna na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie.

  


Podobne artykuły

sob, 25 cze 2022, 12:05:10

ZASTĘPCZE PUNKTY POBORU WODY

Trwająca susza i niekorzystne prognozy meteorologiczne dotyczące wysokich temperatur, w tym alerty pogodowe, powodują zwiększony rozbiór wody. Przy braku zasilania w wodę doprowadzi to do zamknięcia wodociągu.

pią, 24 cze 2022, 14:55:14

OSZCZĘDZAJMY WODĘ!

Apelujemy do wszystkich mieszkańców zaopatrywanych w wodę z wodociągu miejskiego o racjonalne wykorzystanie wody. Szczególnie ciężka sytuacja dotyczy wodociągu Szklanówka czyli całej prawobrzeżnej części miasta.

pią, 1 lip 2022, 07:20:18

70 LAT TEMU, DNIA 1 LIPCA 1952 ROKU ZOSTAŁA MIASTEM

1 lipca 1952 roku weszło w życie rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 22 maja tegoż roku. Zarządzono nadanie ustroju miejskiego Gminie Mszana Dolna I (wcześniej osobne wsie Mszana Dolna i Słomka), a także zmieniono nazwę Gminy Mszana Dolna II na obecną (gmina Mszana Dolna).

śro, 29 cze 2022, 16:49:07

LII UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Matoga zwołuje LII Uroczystą Sesję Rady Miejskiej na dzień 2 lipca (sobota) o godz. 12:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

pią, 1 lip 2022, 15:18:53

SPACER NA LUBOGOSZCZ POŁĄCZONY Z PROMOCJĄ PRZEWODNIKA TURYSTYCZNEGO

W niedzielę, 3 lipca serdecznie zapraszamy na spacer na Lubogoszcz, który połączony będzie z promocją publikacji „Przewodnik turystyczny po mieście Mszana Dolna”. Zbiórka wyznaczona jest na Rynku o godz. 16:00.

śro, 8 cze 2022, 07:23:13

DYŻUR POSEŁ URSZULI NOWOGÓRSKIEJ

Drodzy Mieszkańcy, pragniemy poinformować, iż pierwszy dyżur Poseł Urszuli Nowogórskiej odbędzie się 4 lipca br. (poniedziałek) w godzinach od 9:00-12:00 w sali narad Urzędu Miasta. Dyżury odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
14
07.2022

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-05/kolejna-forma-pomocy-mozna-dokonywac-wplat-na-konto.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-05/kolejna-forma-pomocy-mozna-dokonywac-wplat-na-konto.html