Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Kolejna forma pomocy – można dokonywać wpłat na konto

Szanowni Mieszkańcy, dzięki współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Mszanie Dolnej został założony rachunek umożliwiający wpłaty darowizn na potrzeby osób przybywających do naszego miasta.

To kolejna forma pomocy na terenie naszego miasta, o tyle wygodna, że pozwoli zrealizować indywidualne potrzeby Uchodźców. Trwająca zbiórka darów to najszybsza i doraźna forma pomocy, natomiast gdy stajemy przed problemem konkretnego wyposażenia, bądź indywidualnych potrzeb czasami pozostajemy bezradni. To dla nas duże ułatwienie i pomoc. Dziękujemy za każde wsparcie!


Jak będzie wyglądać pomoc? Przygotowujemy bony zakupowe dla Uchodźców, które będą mogli zrealizować samodzielnie w sklepie – zakupić produkty wg swoich potrzeb, w godnych warunkach i swobodzie decyzji. Zebrane środki na utworzonym koncie pomogą sfinalizować te bony.


Numer rachunku: 10 88080006 0010 0197 8791 0003.
Odbiorca przelewu: Pomoc dla Ukrainy
Tytuł przelewu: Dar dla Ukrainy

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w  Mszanie Dolnej podjął decyzję o zwolnieniu z prowizji wszystkich wpłat gotówkowych i przelewów dokonywanych w placówkach BS Mszana Dolna na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie.

  


Podobne artykuły

pon, 5 gru 2022, 14:31:56

PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA

Szanowni Państwo!
Miasto Mszana Dolna przystępuje do realizacji sprzedaży węgla na podstawie Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych. 
Osoby, które złożyły wniosek o zakup węgla prosimy o kontakt z Urzędem Miasta w Mszanie Dolnej, tel. 18 33-79-400, w celu uzyskania informacji o weryfikacji wniosku. 
 

 

pią, 25 lis 2022, 16:08:28

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Z dniem 1 grudnia 2022 roku zmienia się adres siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Nowy ares siedziby MOPS to ul. Piłsudskiego 58. Korespondencję należy kierować pod wskazany powyżej adres.

wto, 29 lis 2022, 15:39:16

LGD PIĘKNA ZIEMIA GORCZAŃSKA ZACHĘCA DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Lokalna Grupa Działania "Piękna Ziemia Gorczańska" zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź do wypełnienia drugiej części ANKIETY dotyczącej przyszłości naszych trzech samorządów i ich kierunków rozwoju.

 

pon, 28 lis 2022, 10:28:33

KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZGŁOSZENIA DO 5 GRUDNIA!

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zaprasza na Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 11 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 28 lis 2022, 10:47:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W MSZANIE DOLNEJ!

W niedzielę,  11 grudnia br., zapraszamy na Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy na Plac Targowy w Mszanie Dolnej. Na stoiskach lokalnych producentów, rzemieślników, rękodzielników i rolników będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby.

 

czw, 1 gru 2022, 16:35:59

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO WODY POLSKIE

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie wydania pozwoleń wodnoprawnych.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-05/kolejna-forma-pomocy-mozna-dokonywac-wplat-na-konto.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-05/kolejna-forma-pomocy-mozna-dokonywac-wplat-na-konto.html