Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Kolejna forma pomocy – można dokonywać wpłat na konto

Szanowni Mieszkańcy, dzięki współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Mszanie Dolnej został założony rachunek umożliwiający wpłaty darowizn na potrzeby osób przybywających do naszego miasta.

To kolejna forma pomocy na terenie naszego miasta, o tyle wygodna, że pozwoli zrealizować indywidualne potrzeby Uchodźców. Trwająca zbiórka darów to najszybsza i doraźna forma pomocy, natomiast gdy stajemy przed problemem konkretnego wyposażenia, bądź indywidualnych potrzeb czasami pozostajemy bezradni. To dla nas duże ułatwienie i pomoc. Dziękujemy za każde wsparcie!


Jak będzie wyglądać pomoc? Przygotowujemy bony zakupowe dla Uchodźców, które będą mogli zrealizować samodzielnie w sklepie – zakupić produkty wg swoich potrzeb, w godnych warunkach i swobodzie decyzji. Zebrane środki na utworzonym koncie pomogą sfinalizować te bony.


Numer rachunku: 10 88080006 0010 0197 8791 0003.
Odbiorca przelewu: Pomoc dla Ukrainy
Tytuł przelewu: Dar dla Ukrainy

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w  Mszanie Dolnej podjął decyzję o zwolnieniu z prowizji wszystkich wpłat gotówkowych i przelewów dokonywanych w placówkach BS Mszana Dolna na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie.

  


Podobne artykuły

wto, 21 lis 2023, 16:21:51

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY - ZAPRASZAMY TWÓRCÓW I WYSTAWCÓW!

W niedzielę, 10 grudnia, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy na plac targowy w Mszanie Dolnej. Na Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawią się świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki i pierniczki oraz wszelkiego rodzaju okołoświąteczne produkty i wyroby… Będą sery, miody i inne pyszności! Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” z Olszówki zachęca do udziału w II Konkursie Potraw Wigilijnych.

 

pią, 17 lis 2023, 13:50:03

II KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZACHĘCAMY DO ZGŁOSZEŃ

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” zaprasza na II Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 10 grudnia 2023 r. o godz. 14.00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 4 gru 2023, 10:18:54

III GALA WOLONTARIATU - 8 GRUDNIA

III Gala Wolontariatu w Mszanie Dolnej zaplanowana na piatek, 8 grudnia to wydarzenie towarzyszące obchodom Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Tegoroczna gala nabiera szczególnego znaczenia, gdyż łączy się z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego na 3 grudnia.

 

 

pon, 4 gru 2023, 10:52:53

ZAŚPIEWAJMY RAZEM KOLĘDĘ – CHÓR GOSPEL ZAPRASZA NA SWOJĄ PRÓBĘ

Chór Gospel działający przy Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza do wspólnego śpiewania. Powoli zbliża się świąteczny czas, podczas którego z każdej strony słychać kolędy, pastorałki czy świąteczne piosenki. 

pią, 24 lis 2023, 14:25:04

MIEJSKA BIBLIOTEKA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA ZAGÓRZAŃSKĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Mszana Dolna. Od 27 listopada do 18 grudnia do Biblioteki Miejskiej można dostarczać opisane prace.

wto, 17 paź 2023, 10:10:21

TRZECI KONKURS NA UZYSKANIE PRAWA DO POSŁUGIWANIA SIĘ I UŻYTKOWANIA ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Wójt Gminy Mszana Dolna - koordynator marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny - ogłasza konkurs na uzyskanie prawa do użytkowania i posługiwania się Znakiem Promocyjnym ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-05/kolejna-forma-pomocy-mozna-dokonywac-wplat-na-konto.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-05/kolejna-forma-pomocy-mozna-dokonywac-wplat-na-konto.html