Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Posprzątali w ramach światowej akcji

Nie tylko przedszkolaki włączyły się do akcji Sprzątania Świata – zrobiła to również klasa 5a z wychowawczynią panią Jadwigą Zapałą z Zespołu Placówek Oświatowych. Klasa zgłosiła swoje działania poprzez formularz w ramach 28. akcji Sprzątania Świata organizowanej na terenie Polski przez Fundację Nasza Ziemia. Udało się posprzątać teren wokół szkoły, stadionu oraz brzeg rzeki Mszanki. Miasto Mszana Dolna zapewniło rękawiczki i worki dla zielonych wolontariuszy oraz zapewniło odbiór zebranych śmieci.

Klasa otrzymała oficjalne podziękowanie za złożony raport z akcji i zwrotnie otrzymało podziękowanie:

"Dziękujemy za udział w 28. Akcji Sprzątanie świata - Polska!
Jesteście wielcy! Wielkie zielone serce dla wszystkich zgłoszonych i zarejestrowanych grup w 28. Akcji Sprzątanie świata - Polska! W sumie zgłoszonych zostało 3.700 grup! Już teraz dostaliśmy ponad 500 raportów od uczestników, a dosłownie co minutę przesyłane są do nas kolejne formularze. To niezwykłe jak wiele osób w tym roku postanowiło dołączyć do Akcji i posprzątać swój kawałek Polski! Serce rośnie! W imieniu Fundacji Nasza Ziemia, koordynatora Akcji Sprzątanie świata - Polska, chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie, przeprowadzone sprzątania i wspólną lekcję troski o środowisko naturalne."

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

źródło:

red i fot. Zespół Placówek Oświatowych nr 2

 


Podobne artykuły

śro, 5 sty 2022, 08:39:32

DODATEK OSŁONOWY – NOWE ŚWIADCZENIE!

Szanowni Państwo, informujemy, że od 4 stycznia 2022 r. do 31 października 2022 r. będzie można składać wnioski o nowe świadczenie – dodatek osłonowy. Zadanie to będzie realizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejska 2, 34-730 Mszana Dolna.

pią, 15 paź 2021, 12:05:07

OBOWIĄZEK SKŁADANIA DEKLARACJI DO CENTRALNEJ EWIDENCJI EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW - PRZYPOMNIENIE

Od 1 lipca 2021 roku każdy Właściciel lub Zarządca budynku ma obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

pon, 24 sty 2022, 07:52:28

BEZPŁATNA POMOC PRAWNA – ZMIANY OD 24 STYCZNIA

W związku z zapowiedziami Rządu oraz rosnącą liczbą zakażeń decyzją Starosty Limanowskiego – porady prawne i obywatelskie od poniedziałku 24 stycznia br. do odwołania odbywają się wyłącznie zdalnie.
 

wto, 25 sty 2022, 13:11:48

KONDOLENCJE DLA PIOTRA ARMATYSA – DYREKTORA MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia, a także słowa wsparcia dla Piotra Armatysa Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury z powodu śmierci Taty

śro, 26 sty 2022, 09:59:45

W SOBOTĘ RUSZA V EDYCJA „TURBACZ CUP MSZANA DOLNA 2022”

Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna zaprasza na coroczny turniej piłki nożnej halowej "Turbacz Cup Mszana Dolna 2022". Turniej odbędzie się pod patronatem Miasta Mszana Dolna.
 

pon, 24 sty 2022, 07:58:01

KTO ZAŁOŻY OKULARY JURKA, A KTO PRZYJDZIE NA MARSZ KUNDELKA?

30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia! Nasz mszański sztab otrzymał na okrągły finał niezwykły prezent. Czerwone okulary, zaprojektowane przez Jurka Owsiaka, stworzone specjalnie na ten finał związany z dziecięcą okulistyką.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-09-28/posprzatali-w-ramach-swiatowej-akcji.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-09-28/posprzatali-w-ramach-swiatowej-akcji.html