Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Nagrody w Powiecie dla zasłużonych w sporcie i kulturze

Podczas XVII Sesji Rady Powiatu Limanowskiego, zostały przyznane nagrody pieniężne osobom wyróżniającym się w działalności sportowej oraz twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury z terenu powiatu Limanowskiego za rok 2020. Nagrody stanowią wyraz uznania samorządu Powiatu Limanowskiego dla osób wyróżniających się pracą na rzecz kultury i podnoszenia jej jakości, wnoszących istotny wkład w poszerzanie i promocję oferty kulturalnej Powiatu Limanowskiego. Stanowią wyraz uznania dla środowiska sportowego, za wkład we współtworzenie podnoszenie poziomu kultury fizycznej i sportu oraz promocję Powiatu Limanowskiego na arenie międzynarodowej i krajowej. Wręczenia nagród dokonali I Wicewojewoda Małopolski Józef Leśniak, Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak.

Nagrodzeni za działalność w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury:

Piotr Rataj – kapelmistrz Orkiestry Dętej OSP w Mszanie Dolnej.

Nagrody odbierali również: Małgorzata Kotarba, Stowarzyszenie „Bliżej Tradycji” ze Starej Wsi, Wincenty Curzydło, Mieczysław Marek, Bożena Gierczyk, Zespół muzyczny Rodziny Wróblów, Stanisław Ptaszek, Stanisława Oleksy oraz Zespół Regionalny „Spod Kicek” z Mordarki.


Nagrodzeni w  działalności sportowej zostali zawodnicy UKS KORYO:

Wiktor Pajdzik z Mszany Górnej, Mateusz Szczęsnowski z Kasinki Małej, Maksymilian Śmieszek z Mszany Dolnej, Małgorzata Gal z Mszany Dolnej wraz z trenerem Zbigniewem Karpierzem

Nagrody w sporcie otrzymali: Partycja Florek Andrzej Kowalczyk, Weronika Kaleta, Karolina Kaleta, Paweł Ceklarz, Justyna Tupta, Paulina Tupta, Marek Trzópek, Karolina Raś.

Serdecznie gratulujemy!

 

na podstawie:

red i fot. Powiat Limanowski

 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

śro, 8 wrz 2021, 10:53:21

MIASTO MSZANA DOLNA „TURYSTYCZNYM SKARBEM” – GŁOSUJMY!

Miasto Mszana Dolna oraz obiekty i miejsca z naszej okolicy znalazły się wśród kandydatów na "Turystyczne Skarby Małopolski". Gorąco zachęcamy do głosowania!

pon, 20 wrz 2021, 09:32:04

DYŻUR PRZEDSTAWICIELA PGNIG – WTOREK, 21 WRZEŚNIA

Dyżur przedstawiciela PGNiG w Urzędzie Miasta odbędzie się we wtorek, 21.09.2021r. w sali narad Urzędu Mszana Dolna w godzinach 8:00-14:00. Gorąco zapraszamy!

wto, 14 wrz 2021, 14:38:04

SPOTKANIE BURMISTRZ MIASTA Z MIESZKAŃCAMI – W FORMIE WIRTUALNEJ

W mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie online z Mieszkańcami Miasta. Pytania w sprawach ważnych dla Miasta i Mieszkańców można zadawać wyłącznie pod oryginalnym postem.

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-05-20/nagrody-w-powiecie-dla-zasluzonych-w-sporcie-i-kulturze.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-05-20/nagrody-w-powiecie-dla-zasluzonych-w-sporcie-i-kulturze.html