Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Wniosek złożony – czekamy na rozstrzygnięcie

W ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Miasto Mszana Dolna złożyło wniosek o uzyskanie środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 z przeznaczeniem na zakupy inwestycyjne lub inwestycje w ogólnodostępną infrastrukturę turystyczną oraz w infrastrukturę komunalną związaną z usługami turystycznymi.

Złożony wniosek zawiera pomysł na realizację „Kompleksu turystyczno-rekreacyjnego ZIELONA w Mszanie Dolnej” wraz z zakupem niezbędnego sprzętu rekreacyjnego, budowę wieży widokowej z obiektami małej architektury na górze Lubogoszcz, a także parkingu turystycznego na terenie miasta. Wspomniany kompleks planujemy wykonać przy ul. Zielonej. Projekt zakłada budowę altan turystycznych, lodowiska, które zostanie przeniesione na stałe z terenu stadionu miejskiego, budowę skateparku oraz miasteczka rowerowego. Wspomagana ma być, poza infrastrukturą turystyczną również infrastruktura komunalna związana z usługami turystycznymi, więc wniosek zawiera informację o zaplanowanym parkingu turystycznym i ciągu pieszo jezdnym przy ulicy Zielonej.

Zgodnie z ustalonymi zasadami Miasto Mszana Dolna mogło wnioskować o kwotę ok. 2 280 000 zł. Jest to 40% wysokości wydatków poniesionych przez gminę na realizację inwestycji, średniorocznie w latach 2016-2020. Wniosek został złożony 10 lutego – czekamy na jego rozstrzygnięcie.


 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

czw, 23 wrz 2021, 09:37:40

MOC POZYTYWNEJ ENERGII NA SENIORALIACH

To niebywałe, ale po czwartkowej wizycie w Krakowie (dokładnie tydzień temu, 16 września), pomimo dnia pełnego wrażeń i ciężkiej pracy związanej z przybliżeniem Zagórzańskich Dziedzin uczestnikom VIII Senioraliów, wracaliśmy naładowani nowymi pomysłami oraz niebywałą energią.

śro, 22 wrz 2021, 14:50:55

ZAPROSZENIE NA II POWIATOWĄ KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się w czwartek, 30 września w Hotelu „Limanova”.
 

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

PIERWSZY KONKURS NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-02-15/wniosek-zlozony-czekamy-na-rozstrzygniecie.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-02-15/wniosek-zlozony-czekamy-na-rozstrzygniecie.html