Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Uwaga, przypominamy o naklejkach na pojemnikach i workach

Szanowni Mieszkańcy,

Urząd Miasta Mszana Dolna przypomina o obowiązku oznaczania worków i pojemników na odpady komunalne naklejkami z indywidualnym kodem kreskowym.

Nieoznakowane worki i pojemniki z odpadami nie będą odbierane.

Informacja dla właścicieli nieruchomości posiadających pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane) lub pojemniki na bioodpady:

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi naklejania kodów kreskowych na pojemniki, w których gromadzone są odpady zmieszane lub bioodpady luzem tzn. w pojemniku nie ma worka oraz możliwościami technicznymi systemu informatycznego obsługującego kody kreskowe bardzo prosimy o każdorazowe naklejanie kolejnej naklejki z kodem kreskowym na pojemnik, (w widocznym miejscu) tzn. za każdym odbiorem odpadów z pojemnika - nowa naklejka, można użyć flamastra do przekreślenia „starej” naklejki, zrywać „starą” naklejkę lub naklejać: naklejka na naklejkę.

 

Dla usprawnienia procesu sczytywania kodów kreskowych przez pracowników odbierających odpady komunalne bardzo prosimy o zastosowanie się do powyższego.


BURMISTRZ MIASTA MSZANA DOLNA
                                                                                                                              Anna Pękała

 


Podobne artykuły

śro, 28 lut 2024, 13:22:25

OSP W MSZANIE DOLNEJ ZAPRASZA NA X ZBIÓRKĘ KRWI

Serdecznie zapraszamy na X Zbiórkę Krwi, którą organizuje Ochotnicza Straż Pożarna w Mszanie Dolnej. Podczas dwudniowej akcji w sobotę 2 marca i w niedzielę 3 marca krew można oddać w godzinach od 8:00 do 12:00  w Remizie OSP, ul. J. Matejki 3.

czw, 29 lut 2024, 13:49:56

RZĄDOWE WSPARCIE NA REMONT UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO

W środę, 28 lutego samorządy z naszego regionu dostały pieniądze z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rok 2024. Miasto Mszana Dolna otrzymało 414 tysięcy złotych na przebudowę ulicy Kazimierza Wielkiego umowę odebrała Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała.

czw, 29 lut 2024, 13:43:23

LXXIV ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Michał Liszka zwołuje LXXIV zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 6 marca (środa) o godz. 14:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

wto, 20 lut 2024, 13:06:42

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE „MAŁOPOLSKA LOKALNIE” DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU LIMANOWSKIEGO

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają małopolskich społeczników na spotkanie informacyjne w Mszanie Dolnej dotyczące konkursu grantowego Małopolska Lokalnie w roku 2024.

śro, 28 lut 2024, 15:23:38

CZAS WYCISZENIA I PRZYGOTOWANIA

Jak odmienne od siebie mogą być Zagórzańskie Msze święte przekonaliśmy się w minioną niedzielę, kiedy to spotkaliśmy się po raz kolejny w Lubomierzu. Styczniowy gwar i radość ze spotkania zagórzańskiej rodziny ustąpił miejsca refleksji na czas Wielkiego Postu.

śro, 21 lut 2024, 09:10:18

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ FOTOGRAFII „CO MI W DUSZY GRA...”

W poniedziałek, 19 lutego w Miejskiej Bibliotece odbył się wernisaż prac Anety Miąsik pt. „Co mi w duszy gra…”. Artystka, będąca aktywnym pedagogiem, swoją przygodę z fotografią rozpoczęła w 2008 roku.

KALENDARZ WYDARZEŃ

aktualności
Dzisiaj

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-08-03/uwaga-przypominamy-o-naklejkach-na-pojemnikach-i-workach.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-08-03/uwaga-przypominamy-o-naklejkach-na-pojemnikach-i-workach.html