Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Ośrodek Zdrowia pomaga założyć Profil Zaufany i udziela teleporad

W SP ZOZ w Mszanie Dolnej można potwierdzić Profil Zaufany, który ułatwia dostęp do e-usług, w tym do Internetowego Konta Pacjenta. Do tej pory Profil Zaufany potwierdzić można było tylko w Urzędzie Gminy, ul. Spadochroniarzy 6.


Ponadto z uwagi na aktualną sytuację  dla Pacjentów zdeklarowanych w SP ZOZ w Mszanie Dolnej możliwe są telefoniczne konsultacje ze swoim lekarzem rodzinnym. Dzięki teleporadom pacjenci nie muszą przychodzić do przychodni. Mogą skonsultować się z lekarzem lub pielęgniarką telefonicznie. Dopiero po zdalnym wywiadzie, pacjent może otrzymać zalecenie skorzystania z bezpośredniej wizyty w placówce medycznej.

TELEPORADY - POBIERZ PLIK PDF

PROFIL ZAUFANY PUNKT POTWIERDZAJĄCY - POBIERZ PLIK PDF
 


Podobne artykuły

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

czw, 2 wrz 2021, 15:59:47

UL. KRASIŃSKIEGO – ZAMKNIĘTA ULICA

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi - frezowanie nawierzchni bitumicznej w dniu 03 września br. (piątek) w godz. od 11:30 do 18:00 ul. Krasińskiego od drogi krajowej nr 28 do ulicy Starowiejskiej będzie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego.

czw, 1 lip 2021, 14:32:27

OBOWIĄZEK SKŁADANIA DEKLARACJI DO CENTRALNEJ EWIDENCJI EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW

Od 1 lipca 2021 roku każdy Właściciel lub Zarządca budynku będzie miał obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

czw, 1 lip 2021, 14:03:26

ZGŁOSZENIE SZKODY ŁOWIECKIEJ

Jeżeli dziko żyjąca zwierzyna wyrządziła szkody na Twoich uprawach, masz prawo do ubiegania się o wypłatę odszkodowania, po dokonaniu oględzin i szacowaniu ostatecznym.

wto, 13 lip 2021, 10:08:20

OGŁOSZENIE – KONKURS NA STANOWISKO PREZESA ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ IM. WŁ. ORKANA

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej im. Wł. Orkana w Mszanie Dolnej ogłasza konkurs na stanowiska Prezesa Zarządu w wymiarze ½ etatu.

KALENDARZ WYDARZEŃ

turystyka
Niedziela

PTTK ''XVII Spotkania w górach''

13:00 - 14:00
Lubogoszcz

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-03-12/osrodek-zdrowia-pomaga-zalozyc-profil-zaufany-i-udziela-teleporad.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-03-12/osrodek-zdrowia-pomaga-zalozyc-profil-zaufany-i-udziela-teleporad.html