Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

NOC JEST MŁODA….. WIĘC CZAS NA BAL!

Dużymi krokami zbliżamy się do wyjątkowego wydarzenia jakim jest Bal Seniora. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane we współpracy trzech zagórzańskich samorządów tj, Gminy Niedźwiedź, Gminy Mszana Dolna, Miasta Mszana Dolna z inicjatywy Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość oraz Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej w wyżej wymienionych miejscowościach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 23 listopada 2022 do Siedziby Związku Podhalan w Porębie Wielkiej .Wspólne świętowanie zaczynamy o 17:00.

Bal Seniora to niezapomniane spotkanie, które obfitować będzie w wiele ciekawych atrakcji. Muzyka na żywo, liczne konkursy z nagrodami, pyszne przekąski to tylko niewielka część niespodzianek, jakie przygotowali organizatorzy na środowy wieczór. O nieziemską atmosferę podczas wspólnego świętowania zadbają również wolontariusze Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość, którzy zaangażowali się w przygotowanie Balu. Będzie to świetna okazja do międzypokoleniowego spotkania, gdzie udowodnimy, że śmiech i dobra zabawa łączą ludzi niezależnie od wieku.


Partnerami wydarzenia są Zagórzańskie Dziedziny, Stowarzyszenie Manko, Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu, Klub Seniora w Mszanie Dolnej, Gorczański Oddział Związku Podhalan w Niedźwiedziu oraz Magazyn Głos Seniora.

Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Edukacji i Nauki: Międzypokoleniowe Centra Edukacji - Wsparcie Integracji Międzypokoleniowej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Takiego wydarzenia nie można przegapić. Zapraszamy do zapisów telefonicznych, które przyjmowane będę do 18.11.2022r.
 

GOPS NIEDŹWIEDŹ: (18) 33 12 776
GOPS MSZANA DOLNA: (18) 33 10 541


Do zobaczenia!


Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki: Międzypokoleniowe Centra Edukacji - Wsparcie Integracji Międzypokoleniowe

 

 

fot. źródło internet

Radio Andrychów

 


Podobne artykuły

pon, 10 cze 2024, 10:00:40

UWAGA - UTRUDNIENIA W URZĘDZIE

Szanowni Mieszkańcy, w związku z zaplanowanym remontem i budową windy w Urzędzie Miasta w najbliższym czasie pojawią się utrudnienia, które ograniczą dostępność do wybranych wydziałów na terenie budynku.

 

 

pon, 27 maj 2024, 09:34:49

UWAGA! ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Miasta Mszana Dolna od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

pią, 14 cze 2024, 16:07:02

III ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodnicząca Rady Miejskiej Agnieszka Sasal zwołuje III zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

pon, 20 maj 2024, 16:54:14

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2023 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024r., poz. 609) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2023”. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

sob, 15 cze 2024, 07:10:32

PARAFIA ZAPRASZA NA ''SPOTKANIE RODZIN PRZY MIŁOSIERDZIU''

W niedzielę, 16 czerwca Parafia pw. Miłosierdzia Bożego zaprasza na „Spotkanie Rodzin przy Miłosierdziu”. Tuz po mszy św. o godz. 10:30 zaplanowane są atrakcje, które zajmą cały parking.  W programie: występy grup parafialnych,  darmowe atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami, zaplecze gastronomiczne.

czw, 11 kwi 2024, 11:53:27

W GÓRY, W GÓRY! JUBILEUSZOWY, XX SEZON „SPOTKAŃ W GÓRACH” - ĆWILIN W NIEDZIELĘ!

Koło Terenowe PTTK w Mszanie Dolnej zaprasza na otwarcie  dwudziestego sezonu „Spotkań w górach” na górze Wsołowej, w niedzielę 21 kwietnia. Wsołowa z najpiękniejszą panoramą na Mszanę Dolną otwiera nasz tegoroczny jubileuszowy cykl, będzie to pierwszy szczyt na liście z sześciu do zdobycia.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-11/noc-jest-mloda-wiec-czas-na-bal.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-11/noc-jest-mloda-wiec-czas-na-bal.html