Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

NOC JEST MŁODA….. WIĘC CZAS NA BAL!

Dużymi krokami zbliżamy się do wyjątkowego wydarzenia jakim jest Bal Seniora. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane we współpracy trzech zagórzańskich samorządów tj, Gminy Niedźwiedź, Gminy Mszana Dolna, Miasta Mszana Dolna z inicjatywy Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość oraz Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej w wyżej wymienionych miejscowościach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 23 listopada 2022 do Siedziby Związku Podhalan w Porębie Wielkiej .Wspólne świętowanie zaczynamy o 17:00.

Bal Seniora to niezapomniane spotkanie, które obfitować będzie w wiele ciekawych atrakcji. Muzyka na żywo, liczne konkursy z nagrodami, pyszne przekąski to tylko niewielka część niespodzianek, jakie przygotowali organizatorzy na środowy wieczór. O nieziemską atmosferę podczas wspólnego świętowania zadbają również wolontariusze Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość, którzy zaangażowali się w przygotowanie Balu. Będzie to świetna okazja do międzypokoleniowego spotkania, gdzie udowodnimy, że śmiech i dobra zabawa łączą ludzi niezależnie od wieku.


Partnerami wydarzenia są Zagórzańskie Dziedziny, Stowarzyszenie Manko, Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu, Klub Seniora w Mszanie Dolnej, Gorczański Oddział Związku Podhalan w Niedźwiedziu oraz Magazyn Głos Seniora.

Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Edukacji i Nauki: Międzypokoleniowe Centra Edukacji - Wsparcie Integracji Międzypokoleniowej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Takiego wydarzenia nie można przegapić. Zapraszamy do zapisów telefonicznych, które przyjmowane będę do 18.11.2022r.
 

GOPS NIEDŹWIEDŹ: (18) 33 12 776
GOPS MSZANA DOLNA: (18) 33 10 541


Do zobaczenia!


Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki: Międzypokoleniowe Centra Edukacji - Wsparcie Integracji Międzypokoleniowe

 

 

fot. źródło internet

Radio Andrychów

 


Podobne artykuły

pon, 22 maj 2023, 11:35:06

ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY!

Niedziela, 28 maja to w naszym mieście święto dla najmłodszych. Od godz. 14.00 w parku miejskich czeka masa atrakcji: zapraszamy na konkursy i gry z nagrodami, most tyrolski, ściankę wspinaczkową, rodzinną grę terenową, pokaz sprzętu strażackiego, skręcanie balonów, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie i skakanki. Serdecznie zapraszamy!

 

pon, 15 maj 2023, 13:21:02

ZAGÓRZAŃSKA MSZA ŚW.

28 maja 2023 r.,  o godz. 14.00, w zabytkowym kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, odprawiona zostanie Zagórzańska Msza św. Oprawę muzyczną Eucharystii zapewni Zespół Łętowianie.

 

śro, 19 kwi 2023, 13:31:39

W GÓRY, W GÓRY!

Koło Terenowe PTTK zaprasza na „XIX Spotkania w górach” zaplanowano szesć wyjść w tym sezonie, a jeszcze dodatkowo dla członków Koła Terenowego zorganizowane będą wycieczki wyjazdowe. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na turystycznych szlakach!

pią, 26 maj 2023, 09:52:31

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2022 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2023r., poz. 40 z późn. zm.) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2022”. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

pią, 26 maj 2023, 09:21:36

ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Miasta Mszana Dolna od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

wto, 23 maj 2023, 09:46:13

PODATEK OD ŚRODKÓW TRANSPORTOWYCH

Samorząd Miasta Mszana Dolna konsekwentnie wspiera lokalnych przedsiębiorców. To szczególnie ważne w ostatnim czasie, kiedy – ze względu na sytuację geopolityczną – znacznie wzrosły koszty prowadzenia działalności gospodarczej. W minionym Roku Rada Miejska podjęła uchwałę o wysokości stawek podatku od środków transportu. W Mszanie Dolnej są one najniższe z możliwych.  Zachęcamy do zapoznania się z treścią tej uchwały.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-11/noc-jest-mloda-wiec-czas-na-bal.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-11/noc-jest-mloda-wiec-czas-na-bal.html