Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

NOC JEST MŁODA….. WIĘC CZAS NA BAL!

Dużymi krokami zbliżamy się do wyjątkowego wydarzenia jakim jest Bal Seniora. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane we współpracy trzech zagórzańskich samorządów tj, Gminy Niedźwiedź, Gminy Mszana Dolna, Miasta Mszana Dolna z inicjatywy Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość oraz Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej w wyżej wymienionych miejscowościach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 23 listopada 2022 do Siedziby Związku Podhalan w Porębie Wielkiej .Wspólne świętowanie zaczynamy o 17:00.

Bal Seniora to niezapomniane spotkanie, które obfitować będzie w wiele ciekawych atrakcji. Muzyka na żywo, liczne konkursy z nagrodami, pyszne przekąski to tylko niewielka część niespodzianek, jakie przygotowali organizatorzy na środowy wieczór. O nieziemską atmosferę podczas wspólnego świętowania zadbają również wolontariusze Stowarzyszenia Kierunek Przyszłość, którzy zaangażowali się w przygotowanie Balu. Będzie to świetna okazja do międzypokoleniowego spotkania, gdzie udowodnimy, że śmiech i dobra zabawa łączą ludzi niezależnie od wieku.


Partnerami wydarzenia są Zagórzańskie Dziedziny, Stowarzyszenie Manko, Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu, Klub Seniora w Mszanie Dolnej, Gorczański Oddział Związku Podhalan w Niedźwiedziu oraz Magazyn Głos Seniora.

Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Edukacji i Nauki: Międzypokoleniowe Centra Edukacji - Wsparcie Integracji Międzypokoleniowej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Takiego wydarzenia nie można przegapić. Zapraszamy do zapisów telefonicznych, które przyjmowane będę do 18.11.2022r.
 

GOPS NIEDŹWIEDŹ: (18) 33 12 776
GOPS MSZANA DOLNA: (18) 33 10 541


Do zobaczenia!


Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki: Międzypokoleniowe Centra Edukacji - Wsparcie Integracji Międzypokoleniowe

 

 

fot. źródło internet

Radio Andrychów

 


Podobne artykuły

pon, 5 gru 2022, 14:31:56

PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA

Szanowni Państwo!
Miasto Mszana Dolna przystępuje do realizacji sprzedaży węgla na podstawie Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych. 
Osoby, które złożyły wniosek o zakup węgla prosimy o kontakt z Urzędem Miasta w Mszanie Dolnej, tel. 18 33-79-400, w celu uzyskania informacji o weryfikacji wniosku. 
 

 

pią, 25 lis 2022, 16:08:28

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Z dniem 1 grudnia 2022 roku zmienia się adres siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Nowy ares siedziby MOPS to ul. Piłsudskiego 58. Korespondencję należy kierować pod wskazany powyżej adres.

wto, 29 lis 2022, 15:39:16

LGD PIĘKNA ZIEMIA GORCZAŃSKA ZACHĘCA DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Lokalna Grupa Działania "Piękna Ziemia Gorczańska" zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź do wypełnienia drugiej części ANKIETY dotyczącej przyszłości naszych trzech samorządów i ich kierunków rozwoju.

 

pon, 28 lis 2022, 10:28:33

KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZGŁOSZENIA DO 5 GRUDNIA!

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zaprasza na Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 11 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 28 lis 2022, 10:47:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W MSZANIE DOLNEJ!

W niedzielę,  11 grudnia br., zapraszamy na Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy na Plac Targowy w Mszanie Dolnej. Na stoiskach lokalnych producentów, rzemieślników, rękodzielników i rolników będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby.

 

czw, 1 gru 2022, 16:35:59

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO WODY POLSKIE

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie wydania pozwoleń wodnoprawnych.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-11/noc-jest-mloda-wiec-czas-na-bal.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-11/noc-jest-mloda-wiec-czas-na-bal.html