Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

MSZAŃSKA JEDYNKA NUMEREM 1 W POWIECIE

1 miejsce w punktacji dziewcząt, 1 miejsce w punktacji chłopców oraz 1 miejsce w klasyfikacji generalnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla naszej szkoły. To wyniki Powiatowego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2021/22.

Uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów odbyło się we wtorek, 14 czerwca w Starostwie Powiatowym w Limanowej a szkołę reprezentowali nauczyciele wychowania fizycznego Zbigniew Stachura i Grzegorz Szynalik oraz uczniowie Julia Fliśnik i Mateusz Dziedzina.

Należy również pogratulować uczniom młodszej grupy wiekowej (kl. 6 i mł.), którzy w klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci zajęli miejsce trzecie.

Warto nadmienić, iż uczniowie naszej szkoły brali udział w 40 zawodach sportowych na poziomie miasta, powiatu województwa. 24 krotnie zdobywali tytuł mistrzowski, 16 krotnie wicemistrzowski i 24 razy stawali na trzecim miejscu podium.

Gratulacje dla wspaniałych sportowców z „Jedynki”!

 

red i fot.

Zbigniew Stachura


 


Podobne artykuły

śro, 15 mar 2023, 15:23:24

LXII ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Matoga zwołuje LXII zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 marca (poniedziałek) o godz. 14:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.


 

śro, 15 mar 2023, 15:46:04

PRACE BUDOWLANE NA UL. LEŚNEJ

Informujemy, że od 16 marca (czwartek) ul. Leśna na odcinku od cmentarza w górę do skrzyżowania będzie nieprzejezdna przez ok. 2 tygodnie w związku z kontynuacją robót budowlanych. Uprzejmie prosimy o korzystanie z objazdu ul. Smrekową. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

pon, 20 mar 2023, 11:44:38

JAŚKA Z GORCÓW MALARSTWO NA SZKLE

O tym, jak wszechstronnie utalentowanym i pełnym pasji człowiekiem był Jan Fudala mogliśmy przekonać się 17 marca. W to piątkowe popołudnie w murach Biblioteki Publicznej w Mszanie Dolnej zebrało się grono osób chętnych, by poznać jego twórczość.

śro, 15 mar 2023, 10:38:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK WIELKANOCNY – 26 MARCA 2023

Zgodnie z nową, zagórzańską, tradycją - na dwa tygodnie przed świętami, tym razem Wielkanocnymi – na plac targowy w Mszanie Dolnej zapraszamy rękodzielników, artystów, twórców, producentów żywności z naszego regionu.

czw, 16 mar 2023, 15:53:52

SPOTKANIE BURMISTRZ MIASTA Z MIESZKAŃCAMI – ZADAJ PYTANIE

W mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie online z Mieszkańcami Miasta. Pytania w sprawach ważnych dla Miasta i Mieszkańców można zadawać wyłącznie pod oryginalnym postem w terminie do środy, 22 marca do godziny 20:00.

czw, 16 mar 2023, 13:10:45

OGŁOSZENIE ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodów i kosiarki bijakowej.  Przetarg odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2023 r. o godz. 10:00 w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej ul. Krakowska 27 K,  SUW Raba.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-06-24/mszanska-jedynka-numerem-1-w-powiecie.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-06-24/mszanska-jedynka-numerem-1-w-powiecie.html