Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

WYCIECZKA NA LUBOGOSZCZ

 
W dniu 11 września dzięki wsparciu finansowemu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach projektu pn. "Rozwój systemu gospodarki odpadami poprzez budowę punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych wraz z niezbędną infrastrukturą w Mszanie Dolnej", realizowanego przez Urząd Miasta w Mszanie Dolnej, którego koordynatorem jest p. Dorota Frączek-Wojtyczka, uczniowie klas VI wybrali się na pieszą wycieczkę pn. „Nie śmiecę w lesie” na Lubogoszcz.  
 
 
Wspólnie z wychowawcami:  p. Marią Wojtkowiak oraz p. Agnieszką Świerk, a także opiekunami: p. Edytą Wojtyczką i p. M. Pajdo wyruszyliśmy, aby podziwiać  piękno Beskidu Wyspowego.  Pogoda na szczęście okazała się dla nas łaskawa.  Słońce sprzyjało wędrówce, a piękno górskiego krajobrazu pozwoliło na chwilę odpoczynku. Był czas na wspólne zabawy, rozgrywki sportowe, a także rozmowy. Rozpaliliśmy ognisko, zjedliśmy pyszne kiełbaski, wysłuchaliśmy krótkiej prelekcji p. Doroty Frączek-Wojtyczki na temat ekologii. Sami również zadbaliśmy o to, aby pozostawić po sobie porządek.
 
Każdy uczestnik wycieczki, w ramach projektu, otrzymał drobny podarunek soczek, wodę do picia, breloki, smycze ulotki dot. jak prawidłowo segregować odpady oraz dyplom za udział w wycieczce edukacyjnej. Zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach bezpiecznie wróciliśmy do szkoły. 
 
 


Podobne artykuły

wto, 7 sty 2020, 16:21:19

PSZOK - REGULAMIN, DOKUMENTY DO POBRANIA, OGŁOSZENIA, INFORMACJE

Zapraszamy do korzystania z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w poniedziałek od godziny 7:00 do 11:00, wtorek 11:00-19:00  oraz w każdy piątek w godzinach od 07:00 do 15:00.

wto, 7 sty 2020, 16:26:15

PSZOK CZYNNY OD 15 PAŹDZIERNIKA

Burmistrz Miasta Mszana Dolna zawiadamia, że od dnia 15 października  2019 r. będzie uruchomiony Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Krakowskiej w Mszanie Dolnej (na terenie ZGK)

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/punkt-selektywnej-zbiorki-odpadow-komunalnych-pszok/2020-01-07/wycieczka-na-lubogoszcz.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/punkt-selektywnej-zbiorki-odpadow-komunalnych-pszok/2020-01-07/wycieczka-na-lubogoszcz.html