Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

XXII Turniej Tenisa Ziemnego za nami

Jak zwykle w sierpniu na kortach pensjonatu “Szczebel” miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego. Były to już dwudzieste drugie rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF “Lubogoszcz” i jak zwykle największe emocje na kortach zapewnili sami gracze. W tym roku do turnieju zgłosiło się 47 zawodników, pierwsze mecze rozpoczęły się już w piątek, 20 sierpnia. Finałowe mecze rozstrzygały się w niedzielę, 22 sierpnia. To również wyjątkowa edycja pod względem udziału pań – ostatnie turnieje TKKF rozgrywane były wyłącznie w męskim gronie, w tym roku w kategorii Kobiet wszystkie puchary zgarnęły zawodniczki z Mysłowic. Bardzo nas to cieszy i liczymy na obecność za XXIII Turnieju. Trzymamy za słowo Fundację Tenis Open, która złożyła obietnicę przyjazdu w przyszłym roku.

Piękne trofea i pamiątkowe dyplomy wręczała Pani Burmistrz Anna Pękała z gospodarzem Pensjonatu Zbigniewem Dąbrowski i Wojciechem Wojciechowskim czołowym przed laty tenisistą. Jeszcze raz składamy wszystkim gratulacje!

Organizatorzy czyli Ognisko TKKF „Lubogoszcz” i Urząd Miasta Mszana Dolna zapraszają na kolejne sportowe rozgrywki.  


Wyniki turnieju:
Kategoria 55 +
I miejsce: Jarosław Starzyk - Myślenice
II miejsce: Andrzej Rosół - Myślenice
III miejsce: Janusz Łukasik - Skawina
IV miejsce: Jarosław Kosek – Kraków

Kategoria Open:
I miejsce:  Paweł Burliga - Mysłowice
II miejsce: Adam Bączkowski - Mysłowice
III miejsce: Jan Wojdyło - Kraków
IV miejsce: Jacek Bartosz – Limanowa

Kategoria Kobiety:
I miejsce:  Anita Kaziród - Mysłowice
II miejsce: Maria Szczygielska - Mysłowice
III miejsce: Anna Gansiniec - Mysłowice
IV miejsce: Ilona Boćko – Mysłowice

Więcej zdjęć na:  TKKF Ognisko “Lubogoszcz” fbZadanie „XVII Turniej Siatkówki Plażowej” zrealizowano w ramach Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na rok 2021


Podobne artykuły

pią, 17 lis 2023, 13:50:03

II KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZACHĘCAMY DO ZGŁOSZEŃ

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” zaprasza na II Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 10 grudnia 2023 r. o godz. 14.00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 4 gru 2023, 10:18:54

III GALA WOLONTARIATU - 8 GRUDNIA

III Gala Wolontariatu w Mszanie Dolnej zaplanowana na piatek, 8 grudnia to wydarzenie towarzyszące obchodom Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Tegoroczna gala nabiera szczególnego znaczenia, gdyż łączy się z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego na 3 grudnia.

 

 

pon, 4 gru 2023, 10:52:53

ZAŚPIEWAJMY RAZEM KOLĘDĘ – CHÓR GOSPEL ZAPRASZA NA SWOJĄ PRÓBĘ

Chór Gospel działający przy Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza do wspólnego śpiewania. Powoli zbliża się świąteczny czas, podczas którego z każdej strony słychać kolędy, pastorałki czy świąteczne piosenki. 

pią, 24 lis 2023, 14:25:04

MIEJSKA BIBLIOTEKA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA ZAGÓRZAŃSKĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Mszana Dolna. Od 27 listopada do 18 grudnia do Biblioteki Miejskiej można dostarczać opisane prace.

wto, 17 paź 2023, 10:10:21

TRZECI KONKURS NA UZYSKANIE PRAWA DO POSŁUGIWANIA SIĘ I UŻYTKOWANIA ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Wójt Gminy Mszana Dolna - koordynator marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny - ogłasza konkurs na uzyskanie prawa do użytkowania i posługiwania się Znakiem Promocyjnym ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY.

wto, 28 lis 2023, 12:46:40

PRACE NA WODOCIĄGU

W związku z pracami na sieci wodociągowej, zmierzającymi do ograniczenia jej zużycia, będą występowały okresowe zmiany ciśnienia wody podawanej do odbiorców. Szczególnie w godzinach nocnych, przy małych rozbiorach, ciśnienie w sieci wodociągowej może wzrastać do wartości przekraczającej 0,6 MPa (6 barów). Mieszkamy w rejonie górzystym gdzie nieuniknione są zmiany ciśnienia wody podawanej do odbiorców. Rury wodociągowe poddawane są próbie ciśnieniowej do ok 12 barów.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-08-26/xxii-turniej-tenisa-ziemnego-za-nami.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-08-26/xxii-turniej-tenisa-ziemnego-za-nami.html