Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Reportaż o Zagórzanach powalczy w mistrzostwach vlogerów

Zagórzańskie Dziedziny zmieniły się w plan zdjęciowy do reportażu „Zagórzanie – natura i kultura”, który w ramach współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną nagrywali tutaj Karolina i Filip, autorzy bloga Pora na wycieczkę. Zauroczyły ich miejsca i ludzie żyjący tam, gdzie Beskid Wyspowy wita się z Gorcami, gdzie swoje ślady odcisnęła Justyna Kowalczyk – Tekieli, Władysław Orkan i Baca Bulanda… Postanowili więc, że to właśnie o Zagórzanach, ich dziedzictwie, kulturze, tradycjach i pasjach stworzą swój reportaż, który jest częścią promocji województwa małopolskiego w ramach Mistrzostw Vlogerów. Wszak turystyczne małżeństwo zakwalifikowało się do tego konkursu po raz drugi i tym razem z dumą reprezentuje w nim swój region.

Pierwsze efekty ich i naszej pracy można już obejrzeć na kanale YT Pora na wycieczkę: Nasz pierwszy film reportażowy na YouTube w ramach Mistrzostw Vlogerów w których reprezentujemy woj. małopolskie! A w filmie nie tylko pełno pięknych górskich widoków, ale przede wszystkim spotkaliśmy mnóstwo niezwykle gościnnych ludzi - Zagórzan.

Chcesz poznać piękno natury i kultury tego wyjątkowego regionu Polski? Zobaczyć zagórzańskie tańce, posłuchać ich muzyki i śpiewu, poznać kuchnię, stroje, historię? W filmie znajdziecie pełno pomysłów na wspaniałe spędzenie wolnego czasu w tej okolicy – czytamy w ich mediach społecznościowych. Mieliśmy okazję nie tylko zobaczyć piękne widokowe szczyty Beskidu Wyspowego oraz pospacerować dziką gorczańską doliną, ale dzięki ​Zagórzańskie Dziedziny mogliśmy się w zanurzyć w okolicznej kulturze i porozmawiać z mieszkańcami tego regionu. To film inny niż wszystkie na naszym kanale! Zapraszamy do obejrzenia i udostępniania! – dodają blogerzy.

I my gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu - ZOBACZ TUTAJ - subskrypcji ich kanału, polubienia, zapisu i udostępnienia reportażu – zróbcie wszystko to, co powoduje, że algorytm nie próżnuje.

Pod koniec maja, gdy opublikowany będzie również ich vlog z zagórzańskim akcentem, poprosimy Was o głosy. Wszak od nas wszystkich będzie zależało, czy Małopolska stanie na podium Mistrzostw Vlogerów!
 


Magda Polańska

 

 


Podobne artykuły

pon, 10 cze 2024, 10:00:40

UWAGA - UTRUDNIENIA W URZĘDZIE

Szanowni Mieszkańcy, w związku z zaplanowanym remontem i budową windy w Urzędzie Miasta w najbliższym czasie pojawią się utrudnienia, które ograniczą dostępność do wybranych wydziałów na terenie budynku.

 

 

pon, 27 maj 2024, 09:34:49

UWAGA! ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Miasta Mszana Dolna od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

pią, 14 cze 2024, 16:07:02

III ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodnicząca Rady Miejskiej Agnieszka Sasal zwołuje III zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

pon, 20 maj 2024, 16:54:14

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2023 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024r., poz. 609) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2023”. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

sob, 15 cze 2024, 07:10:32

PARAFIA ZAPRASZA NA ''SPOTKANIE RODZIN PRZY MIŁOSIERDZIU''

W niedzielę, 16 czerwca Parafia pw. Miłosierdzia Bożego zaprasza na „Spotkanie Rodzin przy Miłosierdziu”. Tuz po mszy św. o godz. 10:30 zaplanowane są atrakcje, które zajmą cały parking.  W programie: występy grup parafialnych,  darmowe atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami, zaplecze gastronomiczne.

czw, 11 kwi 2024, 11:53:27

W GÓRY, W GÓRY! JUBILEUSZOWY, XX SEZON „SPOTKAŃ W GÓRACH” - ĆWILIN W NIEDZIELĘ!

Koło Terenowe PTTK w Mszanie Dolnej zaprasza na otwarcie  dwudziestego sezonu „Spotkań w górach” na górze Wsołowej, w niedzielę 21 kwietnia. Wsołowa z najpiękniejszą panoramą na Mszanę Dolną otwiera nasz tegoroczny jubileuszowy cykl, będzie to pierwszy szczyt na liście z sześciu do zdobycia.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2024-05-15/reportaz-o-zagorzanach-powalczy-w-mistrzostwach-vlogerow.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2024-05-15/reportaz-o-zagorzanach-powalczy-w-mistrzostwach-vlogerow.html