Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Konferencja powiatowa „Jestem, ale… nie chcę być” – Depresja i tendencje samobójcze dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Powiatowej "Jestem, ale... nie chcę być" - depresja i tendencje samobójcze dzieci i młodzieży. Konferencja zaplanowana jest na dzień 22 maja (środę) o godz. 9:00 w hotelu Górski Raj w Porębie Wielkiej.

Konferencja skupiać się będzie wokół następujących tematów: przeciwdziałaniu przemocy domowej, depresji i tendencjom samobójczym wśród dzieci i młodzieży. Spotkanie ma na celu przedstawienie aktualnych informacji oraz obszarów problemowych dotyczących przeciwdziałania przemocy w rodzinie, dostarczenie wiedzy na temat aktualnych rozwiązań dotyczących ochrony rodzin przed przemocą. Podczas konferencji poruszony zostanie również temat depresji i tendencji samobójczych wśród dzieci i młodzieży.

Spotkanie poprowadzą:
dr Marek Mudant - doktor nauk społecznych, certyfikowany specjalista z zakresu
przeciwdziałania przemocy domowej, emerytowany funkcjonariusz policji. Powiatowy
koordynator procedury Niebieskiej Karty w Węgrowie, członek Komisji Rozwiązywania
problemów alkoholowych, doświadczony szkoleniowiec, wykładowca Uniwersytetu
Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Mgr Katarzyna Wodyńska - magister psychologii, seksuolog, pedagog, psychodietetyk, spec. Psychoterapii i terapii zaburzeń seksualnych, spec. Diagnozy i terapii zaburzeń osobowości, interwent kryzysowy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W związku z organizacją i przygotowaniami prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 20.05.2024r. tel. 18 33 12 776 email. zapalakarolinamaria@gmail.com.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!


 

Organizatorami Konferencji są:

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość,

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedźwiedziu

oraz Powiatowe Centrum Pomocy Społecznej w Limanowej

 
 


Podobne artykuły

pon, 10 cze 2024, 10:00:40

UWAGA - UTRUDNIENIA W URZĘDZIE

Szanowni Mieszkańcy, w związku z zaplanowanym remontem i budową windy w Urzędzie Miasta w najbliższym czasie pojawią się utrudnienia, które ograniczą dostępność do wybranych wydziałów na terenie budynku.

 

 

pon, 27 maj 2024, 09:34:49

UWAGA! ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Miasta Mszana Dolna od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

pią, 14 cze 2024, 16:07:02

III ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodnicząca Rady Miejskiej Agnieszka Sasal zwołuje III zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

pon, 20 maj 2024, 16:54:14

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2023 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024r., poz. 609) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2023”. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

sob, 15 cze 2024, 07:10:32

PARAFIA ZAPRASZA NA ''SPOTKANIE RODZIN PRZY MIŁOSIERDZIU''

W niedzielę, 16 czerwca Parafia pw. Miłosierdzia Bożego zaprasza na „Spotkanie Rodzin przy Miłosierdziu”. Tuz po mszy św. o godz. 10:30 zaplanowane są atrakcje, które zajmą cały parking.  W programie: występy grup parafialnych,  darmowe atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami, zaplecze gastronomiczne.

czw, 11 kwi 2024, 11:53:27

W GÓRY, W GÓRY! JUBILEUSZOWY, XX SEZON „SPOTKAŃ W GÓRACH” - ĆWILIN W NIEDZIELĘ!

Koło Terenowe PTTK w Mszanie Dolnej zaprasza na otwarcie  dwudziestego sezonu „Spotkań w górach” na górze Wsołowej, w niedzielę 21 kwietnia. Wsołowa z najpiękniejszą panoramą na Mszanę Dolną otwiera nasz tegoroczny jubileuszowy cykl, będzie to pierwszy szczyt na liście z sześciu do zdobycia.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2024-05-13/konferencja-powiatowa-jestem-ale-nie-chce-byc-depresja-i-tendencje-samobojcze-dzieci-i-mlodziezy.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2024-05-13/konferencja-powiatowa-jestem-ale-nie-chce-byc-depresja-i-tendencje-samobojcze-dzieci-i-mlodziezy.html