Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy - zapraszamy twórców i wystawców!

W niedzielę, 10 grudnia, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy na plac targowy w Mszanie Dolnej. Na Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawią się świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki i pierniczki oraz wszelkiego rodzaju okołoświąteczne produkty i wyroby… Będą sery, miody i inne pyszności! Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” z Olszówki zachęca do udziału w II Konkursie Potraw Wigilijnych (szczegóły TUTAJ). To jednak nie koniec atrakcji, jeszcze czeka nas  kilka niespodzianek, napiszemy o nich niebawem.


Tymczasem zapraszamy do zgłaszania udziału w kiermaszu (od tej strony handlowej) rękodzielników, wytwórców produktów lokalnych, rolników, przedsiębiorców i osoby indywidualne produkujące towary lub świadczące usługi w tematyce świat Bożego Narodzenia. Jednym słowem wszystkich wystawców, którzy chcą wziąć udział w Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w Mszanie Dolnej prosimy o przesłanie kart zgłoszenia (do pobrania TUTAJ) na maila: promocja@mszana–dolna.pl lub złożenie jej w Urzędzie Miasta Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego 2 w terminie do 4 grudnia. Szczegółowych informacji na temat jarmarku udziela również Agnieszka Józefiak-Lewandowska w Urzędzie Miasta w Mszanie Dolnej, tel.: 18 33 10 622 wew. 419.
Zachęcamy do zgłoszeń i zapraszamy!


Wydarzenia organizowane są w ramach budowy marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny i współpracy trzech zagórzańskich samorządów: Miasta i Gminy Mszana Dolna i Gminy Niedźwiedź.


Patronat Honorowy nad Zagórzańskim Jarmarkiem Wielkanocnym objęli:

Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego

oraz 

Mieczysław Uryga Starosta Limanowski

 


Partnerzy i Kreatorzy Zagórzańskich Dziedzin


 


Podobne artykuły

wto, 20 lut 2024, 13:06:42

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE „MAŁOPOLSKA LOKALNIE” DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU LIMANOWSKIEGO

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają małopolskich społeczników na spotkanie informacyjne w Mszanie Dolnej dotyczące konkursu grantowego Małopolska Lokalnie w roku 2024.

śro, 21 lut 2024, 15:28:43

TARNÓW KOLEJNYM PUNKTEM NA MAPIE PREZENTACJI ZAGÓRZAŃSKICH DZIEDZIN

Po Warszawie, Krakowie, Osieku, Karniowicach, Płońsku, Szydłowcu, Łosiach, Starym Sączu czy Polańczyku, przyszedł czas na prezentację Zagórzańskich Dziedzin w Tarnowie. Podmioty skupione wokół Fundacji im. Jana Tarnowskiego przez cztery dni poznawały proces budowy zagórzańskiej marki lokalnej.

wto, 20 lut 2024, 10:27:46

NATALIA TUŁASIEWICZ, NOWOCZESNA ŚWIĘTA, NA KILKA DNI WRÓCIŁA DO MSZANY DOLNEJ

Może, gdyby żyła obecnie, inaczej wyglądałaby jej droga do świętości? Chciała być nowoczesną świętą; taką, która porusza do działania, pokazuje kierunki, konfrontuje myśli i niejako wymusza bycie w gotowości, gotowości do pomagania, poświęceń, bez względu na ryzyko, które w czasie wojny było ryzykiem na śmierć lub życie.

śro, 21 lut 2024, 09:10:18

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ FOTOGRAFII „CO MI W DUSZY GRA...”

W poniedziałek, 19 lutego w Miejskiej Bibliotece odbył się wernisaż prac Anety Miąsik pt. „Co mi w duszy gra…”. Artystka, będąca aktywnym pedagogiem, swoją przygodę z fotografią rozpoczęła w 2008 roku.

śro, 21 lut 2024, 09:03:21

''RETRO'' OSTATKI W BIBLIOTECE

Karnawał zakończył się udanym spotkaniem autorskim z Michałem Wójcikiem promującym jego najnowszą książkę pt. "C.k. Sąd Powiatowy w Mszanie Dolnej w latach 1883-1914. Instytucja i ludzie". W piątek, 9 lutego w Miejskiej Bibliotece odbyła się tematyczna promocja książki z masą atrakcji.

wto, 20 lut 2024, 13:27:28

OPŁATA ZA KORZYSTANIE ZE ŚRODOWISKA

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w związku ze zbliżającym się okresem rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami przypomina (...)

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-11-21/zagorzanski-jarmark-bozonarodzeniowy-zapraszamy-tworcow-i-wystawcow.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-11-21/zagorzanski-jarmark-bozonarodzeniowy-zapraszamy-tworcow-i-wystawcow.html