Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

LOT Powiatu Limanowskiego zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu turystyki

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego realizując projekt pn. „Akademia Turystyki Powiatu Limanowskiego” ogłasza nabór na szkolenia specjalistyczne dla kadr turystycznych, władz samorządowych oraz zarządzających atrakcjami turystycznymi w powiecie limanowskim.

Szkolenia przeznaczone sa dla osób, które prowadza noclegi, lokale gastronomiczne, zarządzają atrakcjami na terenie powiatu limanowskiego, są pracownikami samorządowymi odpowiedzialnymi za promocję i turystykę.

Podczas dziewięciu szkoleń zaprezentowanych zostanie kilka tematów: jak zbudować markę lokalną, budowa szlaków turystycznych oraz wiosek tematycznych, przyjmowanie oraz obsługa gości w turystyce, marketing w gospodarstwie agroturystycznym, turystyka kulinarna jako źródło przychodów dla podmiotów na obszarach wiejskich, public relations w turystyce, E-marketing/social media w działalności turystycznej.

W zasadniczej części szkolenia będą miały formę wykładów. Prowadzone bedą przez wykwalifikowanych wykładowców w różnych miejscach  powiatu limanowskiego. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Szczegółowe informacje na temat  miejsca, daty, czasu trwania, opublikowane sa na stronie www.lotlimanowski.pl w zakładce aktualności.

 

Zgłoszenia udziału w szkoleniu będa przyjmowane pod adresem: lotlimanowski@gmail.com  do 10.11.2023r.

 

Projekt finansowany z budżetu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa  Obywatelskiego,  ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

żródło: LOT Powiatu Limanowskiego

 


Podobne artykuły

śro, 10 lip 2024, 07:32:09

ULICA ORKANA – OTWARTA

We wtorek w godzinach popołudniowych została odblokowana ulica Orkana (DW 968) dla ruchu samochodowego. Niestety dla mieszkańców poruszających się pieszo w dalszym ciągu możliwe jest przejście przez ul. Fabryczną i park miejski.

pią, 12 lip 2024, 12:43:58

WAŻNA INFORMACJA - W PONIEDZIAŁEK, 15 LIPCA URZĄD BĘDZIE ZAMKNIĘTY

Szanowni Państwo, w związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową windy w budynku Urzędu i  zaplanowanymi wyburzeniami, ze względów bezpieczeństwa informujemy, że w dniu  15 lipca 2024 r. (poniedziałek) Urząd będzie zamknięty dla interesantów.

śro, 3 lip 2024, 13:47:29

DNI MSZANY DOLNEJ 2024

Dni Mszany Dolnej 2024 to dwa dni przygotowanych atrakcji na święto Miasta, które organizujemy wspólnie ze Ochotniczą Strażą Pożarną w Mszanie Dolnej i Powiatem Limanowskim. Weekend 13 i 14 lipca ma bogaty program: plac targowy zapełni wesołe miasteczko, sobotnie koncerty, niedzielne występy, nie zabraknie sportowych emocji.

sob, 13 lip 2024, 10:19:26

KOŁO TERENOWE PTTK ZAPRASZA NA KUDŁOŃ – POLANĘ PUSTAK

Koło Terenowe PTTK w Mszanie Dolnej zaprasza na kolejną górę w ramach akcji „Spotkania w górach”. Według planu jubileuszowej, XX edycji spotkań wyjście zaplanowane jest w najbliższą niedzielę, 14 na Kudłoń (1236 m npm), polana Pustak.  z miejscem widokowym.

pią, 12 lip 2024, 12:38:49

MSZA NA GRUNWALDZIE – W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK, 15 LIPCA O 20:00

Miasto Mszana Dolna wspólnie z Parafią Św. Michała Archanioła serdecznie zaprasza Mieszkańców oraz wszystkich przebywających na wypoczynku Gości na plenerową mszę św. w dniu 15 lipca (poniedziałek) o godz. 20:00 na górze Grunwald.
 

pią, 12 lip 2024, 08:09:20

SPOTKANIA Z HISTORIĄ NA ŚWIĘTO MIASTA

Dni Mszany Dolnej to zwyczaj organizowania wydarzeń skupiających się wokół muzycznych koncertów czy przeglądów. Scena z gwiazdą oraz różne atrakcje proponowane przy okazji tych wydarzeń to już niemal tradycja. Rozrywka i huczna impreza organizowana jest tylko raz w roku, która ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Niemniej jednak warto zauważyć, że niedawno mieliśmy możliwość skorzystania z dwóch ciekawych wydarzeń, które inaczej „otwierały” nasze świętowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

aktualności
Dzisiaj

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-11-03/lot-powiatu-limanowskiego-zaprasza-na-bezplatne-szkolenia-z-zakresu-turystyki.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-11-03/lot-powiatu-limanowskiego-zaprasza-na-bezplatne-szkolenia-z-zakresu-turystyki.html