Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

LOT Powiatu Limanowskiego zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu turystyki

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego realizując projekt pn. „Akademia Turystyki Powiatu Limanowskiego” ogłasza nabór na szkolenia specjalistyczne dla kadr turystycznych, władz samorządowych oraz zarządzających atrakcjami turystycznymi w powiecie limanowskim.

Szkolenia przeznaczone sa dla osób, które prowadza noclegi, lokale gastronomiczne, zarządzają atrakcjami na terenie powiatu limanowskiego, są pracownikami samorządowymi odpowiedzialnymi za promocję i turystykę.

Podczas dziewięciu szkoleń zaprezentowanych zostanie kilka tematów: jak zbudować markę lokalną, budowa szlaków turystycznych oraz wiosek tematycznych, przyjmowanie oraz obsługa gości w turystyce, marketing w gospodarstwie agroturystycznym, turystyka kulinarna jako źródło przychodów dla podmiotów na obszarach wiejskich, public relations w turystyce, E-marketing/social media w działalności turystycznej.

W zasadniczej części szkolenia będą miały formę wykładów. Prowadzone bedą przez wykwalifikowanych wykładowców w różnych miejscach  powiatu limanowskiego. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Szczegółowe informacje na temat  miejsca, daty, czasu trwania, opublikowane sa na stronie www.lotlimanowski.pl w zakładce aktualności.

 

Zgłoszenia udziału w szkoleniu będa przyjmowane pod adresem: lotlimanowski@gmail.com  do 10.11.2023r.

 

Projekt finansowany z budżetu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa  Obywatelskiego,  ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

żródło: LOT Powiatu Limanowskiego

 


Podobne artykuły

śro, 28 lut 2024, 13:22:25

OSP W MSZANIE DOLNEJ ZAPRASZA NA X ZBIÓRKĘ KRWI

Serdecznie zapraszamy na X Zbiórkę Krwi, którą organizuje Ochotnicza Straż Pożarna w Mszanie Dolnej. Podczas dwudniowej akcji w sobotę 2 marca i w niedzielę 3 marca krew można oddać w godzinach od 8:00 do 12:00  w Remizie OSP, ul. J. Matejki 3.

czw, 29 lut 2024, 13:49:56

RZĄDOWE WSPARCIE NA REMONT UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO

W środę, 28 lutego samorządy z naszego regionu dostały pieniądze z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rok 2024. Miasto Mszana Dolna otrzymało 414 tysięcy złotych na przebudowę ulicy Kazimierza Wielkiego umowę odebrała Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała.

czw, 29 lut 2024, 13:43:23

LXXIV ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Michał Liszka zwołuje LXXIV zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 6 marca (środa) o godz. 14:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

śro, 28 lut 2024, 11:14:21

XLI KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej zaprasza na 41 Konkurs Palm Wielkanocnych. Konkursowe palmy należy dostarczyć do MOKu do 22 marca  (piątek) do godz. 19:00. Uroczyste rozdanie nagród po ocenir konkursowej nastąpi 24 marca 2024 o godzinie 10:00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej.

wto, 20 lut 2024, 13:06:42

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE „MAŁOPOLSKA LOKALNIE” DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU LIMANOWSKIEGO

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają małopolskich społeczników na spotkanie informacyjne w Mszanie Dolnej dotyczące konkursu grantowego Małopolska Lokalnie w roku 2024.

śro, 28 lut 2024, 14:28:26

ZAWODNICY Z SEKCJI MOK WRÓCILI Z TORUNIA Z MEDALAMI

W sobotę 24 lutego w Toruniu w hali Arena Toruń odbyły się 33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters, organizowane przez Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters. W zawodach startowała silna grupa zawodników z Sekcji Biegów Górskich i Długodstanowych.

KALENDARZ WYDARZEŃ

aktualności
Dzisiaj

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-11-03/lot-powiatu-limanowskiego-zaprasza-na-bezplatne-szkolenia-z-zakresu-turystyki.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-11-03/lot-powiatu-limanowskiego-zaprasza-na-bezplatne-szkolenia-z-zakresu-turystyki.html