Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Turniej za turniejem - była plażówka, będzie tenis

Ognisko TKKF „Lubogoszcz” w przeciągu wakacji zaplanowało dwa sportowe turnieje. XIX Turniej Siatkówki Plażowej organizowany był w ramach obchodów Dni Mszany Dolnej, często rozpoczynał się w tym samym dniu, przed południem na boiskach w sąsiedztwie plaży miejskiej. Tym razem z uwagi na inne rozgrywki, które są zarazem eliminacjami do turnieju na szczeblu małopolskim, wybrano datę 22 lipca. W turnieju brało udział siedem zespołów żeńskich i siedem męskich drużyn. Na zakończenie turnieju Zastępca Burmistrza Michał Grzeszczuk wręczył puchary wspólnie z Janem Piekarczykiem i Stanisławem Janią – reprezentującymi Ognisko TKKF Lubogoszcz.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zgłaszania się na kolejny turniej TKKF organizowany tym razem na kortach w Pensjonacie „Szczebel” w dniach 5-6 sierpnia. Gorąco zachęcamy również do kibicowania!


Wyniki XIX Turnieju Siatkówki Plażowej

Kobiety:
1. Karolina Kozak/Patrycja Radoszek a (Kraków)
2. Joanna Kochan /Elżbieta Salawa  (Myślenice)
3. Małgorzata Leśniak /Natalia Mirek
4. Kinga Hanusiak /Weronika Grzybowska Weronika

Mężczyźni:
1. Szymon Ścisłowicz /Maksymilian Kowalik (Myślenice)
2. Karol Duda /Stanisław Lis (Rabka-Zdrój)
3. Piotr Ciężkowski /Karol Kot (Tokarnia)
4. Artur Motyl /Krzysztof Zięba (Pcim)

Gratulujemy!


Więcej zdjęć na FB TKKF Lubogoszcz


Zadania „XIX Turniej Siatkówki Plażowej” oraz  „XXIV Turniej Tenisa Ziemnego” realizowane są w ramach Otwartego Konkursu Ofert z zakresu zdrowia publicznego w ramach „Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Narkomanii oraz Innych Uzależnień dla Miasta Mszana Dolna na rok 2023”.


 


Podobne artykuły

śro, 24 kwi 2024, 12:29:37

76 SESJA RADY - CZAS PODSUMOWAŃ I PODZIĘKOWAŃ

We wtorek, podczas 76 Sesji Rady Miejskiej, pod koniec krótkich obrad Przewodniczący Rady Michał Liszka wykorzystał moment, by podsumować i podziękować Radnym Miejskim za mijającą VIII kadencję Rady.

śro, 17 kwi 2024, 11:53:14

KONSULTACJE SPOŁECZNE PROGRAMU OCHRONY ŚRODOWISKA PRZED HAŁASEM DLA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Marszałek Województwa Małopolskiego rozpoczął konsultacje społeczne projektu Programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa małopolskiego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

śro, 24 kwi 2024, 08:44:31

FUNDACJA SZTETL ZAPRASZA DO BIBLIOTEKI NA PIERWSZY WYKŁAD III EDYCJI

W piątek, 26 kwietnia o godz. 17:00 zapraszamy na kolejne pierwszy wykład III edycji projektu edukacyjnego "Opowieść o dwukulturowej, przedwojennej Mszanie Dolnej". Wydarzenie skoncentruje się na tematyce Księgi Psalmów, którą organizatorzy uznają za łącznik między dwoma kulturami i religiami.

 

śro, 17 kwi 2024, 11:21:57

ZAGÓRZAŃSKA MSZA ŚW.

28 kwietnia 2024 r., o godz. 14.00, w zabytkowym kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, odprawiona zostanie Zagórzańska Msza św. Oprawę muzyczną Eucharystii zapewni Orkiestra Dęta z Mszany Górnej.

śro, 17 kwi 2024, 10:32:27

PAMIĘĆ O OFIARACH ZBRODNI KATYŃSKIEJ ORAZ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

13 kwietnia w Mszanie Dolnej odbyła się uroczystość poświęcona pamięci zamordowanych przez NKWD w Katyniu, Twerze i Charkowie podczas II wojny światowej oraz członków delegacji prezydenckiego samolotu, który rozbił się 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem.

śro, 17 kwi 2024, 12:39:24

III DZIEŃ DLA KLIMATU Z ZIELONYM PREZENTEM DLA MSZAŃSKICH UCZNIÓW

W piątek, 12 kwietnia w amfiteatrze przy Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej, w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej odbyły się obchody III Małopolskiego Dnia dla Klimatu w Powiecie Limanowskim. Podobnie jak w poprzednich latach, drzewo stało się symbolem tej akcji.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-08-01/turniej-za-turniejem-byla-plazowka-bedzie-tenis.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-08-01/turniej-za-turniejem-byla-plazowka-bedzie-tenis.html