Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Kolejne rozmowy o Zagórzańskich Dziedzinach antenie Radia Kraków

W niedzielę, 26 marca na antenie Radia Kraków pojawiła się kolejna rozmowa o Zagórzańskich Dziedzinach. Tym razem mikrofon skierowany był na Magdę Polańską – koordynatorkę w zakresie budowy marki lokalnej. „Pejzaże regionalne” – program redaktora Jana Stępnia to wczesny poranek, który po zmianie czasu mógł wybić z rytmu każdego, dlatego dajemy możliwość odsłuchania audycji raz jeszcze. Opowieści o działaniach w ramach marki Zagórzańskie Dziedziny znajdziemy pod przygotowanym linkiem - TUTAJ.

Do tej pory na antenie Radia Kraków prezentowali się:

  • Maria Grzęda kierowniczka Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej "Lubogoszcz",
  • Bolesław Żaba Wójt Gminy Mszana Dolna 
  • Monika i Piotr Woźniakowie z „Pasieki u Piotra Woźniaka z Koniny”.

 

 

 Audycja wyemitowana została w niedzielny poranek, 26 marca b.r.

 

 

źródło:

Jan Stępień, Radio Kraków

 


Podobne artykuły

pon, 13 maj 2024, 10:52:08

KONFERENCJA POWIATOWA „JESTEM, ALE… NIE CHCĘ BYĆ” – DEPRESJA I TENDENCJE SAMOBÓJCZE DZIECI I MŁODZIEŻY

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Powiatowej "Jestem, ale... nie chcę być" - depresja i tendencje samobójcze dzieci i młodzieży. Konferencja zaplanowana jest na dzień 22 maja (środę) o godz. 9:00 w hotelu Górski Raj w Porębie Wielkiej.

pon, 20 maj 2024, 09:22:14

FUNDACJA SZTETL ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z WARSZAWSKĄ AKTORKĄ, ALINĄ ŚWIDOWSKĄ

Fundacja Sztetl Mszana Dolna w ramach trzeciej edycji „Opowieść o przedwojennej, dwukulturowej Mszanie Dolnej” zaprasza na niezwykłe spotkanie z warszawską aktorką, Aliną Świdowską, córką Adiny Blady-Szwajger, legendarnej lekarki z getta warszawskiego.

pon, 13 maj 2024, 15:45:44

ZAGÓRZAŃSKA MSZA ŚW.

26 maja 2024 r., o godz. 14.00, w zabytkowym kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, odprawiona zostanie Zagórzańska Msza św. Oprawę muzyczną Eucharystii zapewni zespół Folkowe Łętowe.

pon, 20 maj 2024, 11:07:23

ZAPRASZAMY NA ZAGÓRZAŃSKĄ MAJÓWKĘ

Serdecznie zapraszamy na Zagórzańską Majówkę - uroczyste zakończenie tradycyjnych nabożeństw ku czci Matki Bożej. Tym razem kolejne wersy litanii loretańskiej odśpiewamy w usytuowanej pośród łąk umajonych, gór i dolin zielonych, kaplicy w Młodzieżowym Ośrodku Rekolekcyjno-Rekreacyjnym na Śnieżnicy.

pon, 20 maj 2024, 11:48:53

7. EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO – GŁOSUJMY!

Rozpoczęło się głosowanie na zakwalifikowane projekty  w ramach 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. To mieszkańcy Małopolski zdecydują na co przeznaczyć 16 mln złotych. Głosowanie rozpoczęło się 15 maja i trwa do 14 czerwca br. O głosy powalczą aż 232 projekty.

pon, 13 maj 2024, 14:09:50

Z ŻYCZENIAMI W OŚRODKU ZDROWIA

Pamiętając o niedzielnym święcie Pani Burmistrz Agnieszka Orzeł odwiedziła SP ZOZ „Vital Med” i przekazała wraz z najlepszymi życzeniami symboliczną różę naszym paniom pielęgniarkom i pani położnej. Jeszcze raz wszystkiego dobrego!

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-03-27/kolejne-rozmowy-o-zagorzanskich-dziedzinach-antenie-radia-krakow.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2023-03-27/kolejne-rozmowy-o-zagorzanskich-dziedzinach-antenie-radia-krakow.html