Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

BAL SENIORA 2022 ZA NAMI! CÓŻ TO BYŁ ZA WIECZÓR...

Nam emocje jeszcze nie opadły po wczorajszym świętowaniu, ale już myślimy o powtórce w przyszłym roku. W środę, 23 listopada o godzinie 17:00 w siedzibie Związku Podhalan w Porębie Wielkiej rozpoczęliśmy prawdziwy bal. Liczba osób przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! W ten wyjątkowy wieczór bawiło się razem z nami 150 osób!

Oficjalnie nasze spotkanie otworzyli organizatorzy oraz gospodarz Gminy Niedźwiedź - Pan Wójt Rafał Rusnak. Witając wszystkim życzył wspaniałej zabawy, pięknie spędzonego czasu i niezapomnianych się wspomnień. Żeby wydarzenie to miało charakter edukacyjny przedstawiciele Stowarzyszenia Manko przybyli również w wykładem dotyczącym bezpieczeństwa seniora po nim nastąpiły tańce w rytmie góralskiej muzyki którą zapewnił zespół Skocni, pyszne przekąski, liczne konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Nie zabrakło wzruszeń, spotkań po latach, śpiewów i dobrego humoru, który towarzyszył uczestnikom na każdym kroku. Na twarzach seniorów gościła ogromna radość. Ich zadowolenie to dla nas największa satysfakcja.

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zadbało również o to, by środowy wieczór stał się ciekawą okazją do spotkania międzypokoleniowego. Młodzi wolontariusze ze Stowarzyszenia swoim ogromnym zaangażowaniem wsparli inicjatywę towarzysząc Seniorom podczas wydarzenia. Serdecznie im za to dziękujemy!

Wyjątkowa atmosfera i wspaniali ludzie to motywacja do dalszego działania.
My już myślimy o przyszłorocznym balu. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i naszym Seniorom za tak liczne przybycie.
Do zobaczenia w przyszłym roku‼ Miejsce już mamy - ustalamy tylko termin!

Organizatorzy:
Kierunek Przyszłość
MOPS Mszana Dolna
GOPS Niedźwiedź
GOPS Mszana Dolna


Partnerami wydarzenia byli:
Stowarzyszenie Manko
Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu
Klub Seniora w Mszanie Dolnej
Gorczański Oddział Związku Podhalan w Niedźwiedziu
Magazyn Głos Seniora
Zagórzańskie DziedzinyFoto: Studio RZ Robert Zapała
 

Tekst: Anna Pierzchała

 


Podobne artykuły

śro, 28 lut 2024, 13:22:25

OSP W MSZANIE DOLNEJ ZAPRASZA NA X ZBIÓRKĘ KRWI

Serdecznie zapraszamy na X Zbiórkę Krwi, którą organizuje Ochotnicza Straż Pożarna w Mszanie Dolnej. Podczas dwudniowej akcji w sobotę 2 marca i w niedzielę 3 marca krew można oddać w godzinach od 8:00 do 12:00  w Remizie OSP, ul. J. Matejki 3.

czw, 29 lut 2024, 13:49:56

RZĄDOWE WSPARCIE NA REMONT UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO

W środę, 28 lutego samorządy z naszego regionu dostały pieniądze z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rok 2024. Miasto Mszana Dolna otrzymało 414 tysięcy złotych na przebudowę ulicy Kazimierza Wielkiego umowę odebrała Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała.

czw, 29 lut 2024, 13:43:23

LXXIV ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Michał Liszka zwołuje LXXIV zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 6 marca (środa) o godz. 14:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

śro, 28 lut 2024, 11:14:21

XLI KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej zaprasza na 41 Konkurs Palm Wielkanocnych. Konkursowe palmy należy dostarczyć do MOKu do 22 marca  (piątek) do godz. 19:00. Uroczyste rozdanie nagród po ocenir konkursowej nastąpi 24 marca 2024 o godzinie 10:00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej.

wto, 20 lut 2024, 13:06:42

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE „MAŁOPOLSKA LOKALNIE” DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU LIMANOWSKIEGO

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają małopolskich społeczników na spotkanie informacyjne w Mszanie Dolnej dotyczące konkursu grantowego Małopolska Lokalnie w roku 2024.

śro, 28 lut 2024, 14:28:26

ZAWODNICY Z SEKCJI MOK WRÓCILI Z TORUNIA Z MEDALAMI

W sobotę 24 lutego w Toruniu w hali Arena Toruń odbyły się 33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters, organizowane przez Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters. W zawodach startowała silna grupa zawodników z Sekcji Biegów Górskich i Długodstanowych.

KALENDARZ WYDARZEŃ

aktualności
Dzisiaj

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-25/bal-seniora-2022-za-nami-coz-to-byl-za-wieczor.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-25/bal-seniora-2022-za-nami-coz-to-byl-za-wieczor.html