Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

BAL SENIORA 2022 ZA NAMI! CÓŻ TO BYŁ ZA WIECZÓR...

Nam emocje jeszcze nie opadły po wczorajszym świętowaniu, ale już myślimy o powtórce w przyszłym roku. W środę, 23 listopada o godzinie 17:00 w siedzibie Związku Podhalan w Porębie Wielkiej rozpoczęliśmy prawdziwy bal. Liczba osób przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! W ten wyjątkowy wieczór bawiło się razem z nami 150 osób!

Oficjalnie nasze spotkanie otworzyli organizatorzy oraz gospodarz Gminy Niedźwiedź - Pan Wójt Rafał Rusnak. Witając wszystkim życzył wspaniałej zabawy, pięknie spędzonego czasu i niezapomnianych się wspomnień. Żeby wydarzenie to miało charakter edukacyjny przedstawiciele Stowarzyszenia Manko przybyli również w wykładem dotyczącym bezpieczeństwa seniora po nim nastąpiły tańce w rytmie góralskiej muzyki którą zapewnił zespół Skocni, pyszne przekąski, liczne konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Nie zabrakło wzruszeń, spotkań po latach, śpiewów i dobrego humoru, który towarzyszył uczestnikom na każdym kroku. Na twarzach seniorów gościła ogromna radość. Ich zadowolenie to dla nas największa satysfakcja.

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zadbało również o to, by środowy wieczór stał się ciekawą okazją do spotkania międzypokoleniowego. Młodzi wolontariusze ze Stowarzyszenia swoim ogromnym zaangażowaniem wsparli inicjatywę towarzysząc Seniorom podczas wydarzenia. Serdecznie im za to dziękujemy!

Wyjątkowa atmosfera i wspaniali ludzie to motywacja do dalszego działania.
My już myślimy o przyszłorocznym balu. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i naszym Seniorom za tak liczne przybycie.
Do zobaczenia w przyszłym roku‼ Miejsce już mamy - ustalamy tylko termin!

Organizatorzy:
Kierunek Przyszłość
MOPS Mszana Dolna
GOPS Niedźwiedź
GOPS Mszana Dolna


Partnerami wydarzenia byli:
Stowarzyszenie Manko
Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu
Klub Seniora w Mszanie Dolnej
Gorczański Oddział Związku Podhalan w Niedźwiedziu
Magazyn Głos Seniora
Zagórzańskie DziedzinyFoto: Studio RZ Robert Zapała
 

Tekst: Anna Pierzchała

 


Podobne artykuły

pią, 20 sty 2023, 15:33:11

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW UL. LEŚNEJ

Szanowni Mieszkańcy, Informujemy, że w związku z pracami prowadzonymi obecnie na ul. Leśnej mogą wystąpić okresowe przerwy w dostawie wody na całym odcinku ulicy.
 

czw, 2 lut 2023, 09:32:24

ZAPRASZAMY NA KONCERT KANTORA I KLEZMORIM TRIO

Miasto Mszana Dolna wspólnie z Fundacją Sztetl Mszana Dolna zaprasza w najbliższy wtorek, 7 lutego o godz. 17:00 na koncert izraelskiego kantora o mszańskich korzeniach, Avrahama Taylora, któremu towarzyszyć będzie zespół Klezmorim Trio.

pon, 6 lut 2023, 11:13:05

GRAMY DLA JULKI!

Serdecznie zapraszamy na charytatywny event rekreacyjno-sportowy „GRAMY DLA JULKI”, który odbędzie się w niedzielę,  12 lutego w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej - ul. Starowiejska 4.
 

czw, 2 lut 2023, 10:59:28

ZA KOLĘDĘ DZIĘKUJEMY

Mocnym akcentem partnerzy i kreatorzy Zagórzańskich Dziedzin zakończyli okres kolędowy. Zgromadzili się wokół żłóbka w kościele p.w. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Lubomierzu, aby radosnym śpiewem polskich kolęd i zagórzańskich pastorałek dać wyraz swojej tradycji.

pon, 2 sty 2023, 11:45:10

ZAWIADOMIENIE O ZMIANIE WYSOKOŚCI STAWKI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

Na podstawie art. 6m ust. 2a ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t. j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2519), Burmistrz Miasta Mszana Dolna, zawiadamia, że Rada Miejska w Mszanie Dolnej  w dniu 14 grudnia 2022 r. podjęła uchwałę Nr LVIII/472/2022 w sprawie wyboru metody opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na obszarze Miasta Mszana Dolna oraz ustalenia wysokości tej opłaty.
 

pią, 23 gru 2022, 13:22:23

NOWY HARMONOGRAM ODBIORU ŚMIECI NA ROK 2023

Szanowni Mieszkańcy, harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2023 dostępny jest na stronie Urzędu Miasta w zakładce „Gospodarka odpadami” – Harmonogram wywozu śmieci – TUTAJ oraz w darmowej aplikacji "Kiedy śmieci".

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-25/bal-seniora-2022-za-nami-coz-to-byl-za-wieczor.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-25/bal-seniora-2022-za-nami-coz-to-byl-za-wieczor.html