Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

BAL SENIORA 2022 ZA NAMI! CÓŻ TO BYŁ ZA WIECZÓR...

Nam emocje jeszcze nie opadły po wczorajszym świętowaniu, ale już myślimy o powtórce w przyszłym roku. W środę, 23 listopada o godzinie 17:00 w siedzibie Związku Podhalan w Porębie Wielkiej rozpoczęliśmy prawdziwy bal. Liczba osób przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! W ten wyjątkowy wieczór bawiło się razem z nami 150 osób!

Oficjalnie nasze spotkanie otworzyli organizatorzy oraz gospodarz Gminy Niedźwiedź - Pan Wójt Rafał Rusnak. Witając wszystkim życzył wspaniałej zabawy, pięknie spędzonego czasu i niezapomnianych się wspomnień. Żeby wydarzenie to miało charakter edukacyjny przedstawiciele Stowarzyszenia Manko przybyli również w wykładem dotyczącym bezpieczeństwa seniora po nim nastąpiły tańce w rytmie góralskiej muzyki którą zapewnił zespół Skocni, pyszne przekąski, liczne konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Nie zabrakło wzruszeń, spotkań po latach, śpiewów i dobrego humoru, który towarzyszył uczestnikom na każdym kroku. Na twarzach seniorów gościła ogromna radość. Ich zadowolenie to dla nas największa satysfakcja.

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zadbało również o to, by środowy wieczór stał się ciekawą okazją do spotkania międzypokoleniowego. Młodzi wolontariusze ze Stowarzyszenia swoim ogromnym zaangażowaniem wsparli inicjatywę towarzysząc Seniorom podczas wydarzenia. Serdecznie im za to dziękujemy!

Wyjątkowa atmosfera i wspaniali ludzie to motywacja do dalszego działania.
My już myślimy o przyszłorocznym balu. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i naszym Seniorom za tak liczne przybycie.
Do zobaczenia w przyszłym roku‼ Miejsce już mamy - ustalamy tylko termin!

Organizatorzy:
Kierunek Przyszłość
MOPS Mszana Dolna
GOPS Niedźwiedź
GOPS Mszana Dolna


Partnerami wydarzenia byli:
Stowarzyszenie Manko
Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu
Klub Seniora w Mszanie Dolnej
Gorczański Oddział Związku Podhalan w Niedźwiedziu
Magazyn Głos Seniora
Zagórzańskie DziedzinyFoto: Studio RZ Robert Zapała
 

Tekst: Anna Pierzchała

 


Podobne artykuły

pon, 22 maj 2023, 11:35:06

ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY!

Niedziela, 28 maja to w naszym mieście święto dla najmłodszych. Od godz. 14.00 w parku miejskich czeka masa atrakcji: zapraszamy na konkursy i gry z nagrodami, most tyrolski, ściankę wspinaczkową, rodzinną grę terenową, pokaz sprzętu strażackiego, skręcanie balonów, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie i skakanki. Serdecznie zapraszamy!

 

pon, 15 maj 2023, 13:21:02

ZAGÓRZAŃSKA MSZA ŚW.

28 maja 2023 r.,  o godz. 14.00, w zabytkowym kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, odprawiona zostanie Zagórzańska Msza św. Oprawę muzyczną Eucharystii zapewni Zespół Łętowianie.

 

śro, 19 kwi 2023, 13:31:39

W GÓRY, W GÓRY!

Koło Terenowe PTTK zaprasza na „XIX Spotkania w górach” zaplanowano szesć wyjść w tym sezonie, a jeszcze dodatkowo dla członków Koła Terenowego zorganizowane będą wycieczki wyjazdowe. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na turystycznych szlakach!

pią, 26 maj 2023, 09:52:31

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2022 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2023r., poz. 40 z późn. zm.) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2022”. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

pią, 26 maj 2023, 09:21:36

ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Miasta Mszana Dolna od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

wto, 23 maj 2023, 09:46:13

PODATEK OD ŚRODKÓW TRANSPORTOWYCH

Samorząd Miasta Mszana Dolna konsekwentnie wspiera lokalnych przedsiębiorców. To szczególnie ważne w ostatnim czasie, kiedy – ze względu na sytuację geopolityczną – znacznie wzrosły koszty prowadzenia działalności gospodarczej. W minionym Roku Rada Miejska podjęła uchwałę o wysokości stawek podatku od środków transportu. W Mszanie Dolnej są one najniższe z możliwych.  Zachęcamy do zapoznania się z treścią tej uchwały.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-25/bal-seniora-2022-za-nami-coz-to-byl-za-wieczor.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-11-25/bal-seniora-2022-za-nami-coz-to-byl-za-wieczor.html