Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

XXIII Turniej Tenisa Ziemnego za nami

Jak zwykle w sierpniu na kortach pensjonatu “Szczebel” miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego. Były to już dwudzieste trzecie rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF “Lubogoszcz”. Tym razem pogoda nie była łaskawa, ale udało się  i jak zwykle najbardziej emocjonujące mecze finałowe zaplanowane w niedzielę rozgrywały się w słonecznym blasku.

Zgodnie z obietnicą, złożoną w minionym roku przyjechała do nas reprezentacja zawodniczek z Mysłowic, mamy nadzieję, kobieca kategoria wejdzie na stałe do tego turnieju. Piękne trofea i pamiątkowe dyplomy wręczała Pani Burmistrz Anna Pękała z gospodarzem Pensjonatu Zbigniewem Dąbrowski oraz Tadeuszem Zapałą Prezesem Ogniska TKKF Lubogoszcz.

Jeszcze raz składamy wszystkim gratulacje!

Wyniki XXIII Turnieju Tenisa Ziemnego Mszana Dolna 2022

Kobiety:
1. Ewelina Dutkiewicz
2. Anita Kaziród
3. Sylwia Grzywocz
4. Prakseda Misztal

Mężczyźni:
1. Paweł Burliga
2. Grzegorz Matras
3. Krzysztof Sieniawski
4. Krzysztof Misztal

Kat. +55 lat
1. Jarosław Starzyk
2. Jerzy Grzywocz
3. Grzegorz Filipek
4. Tomasz Musiorski

Organizatorzy czyli Ognisko TKKF „Lubogoszcz” i Urząd Miasta Mszana Dolna zapraszają na kolejne sportowe rozgrywki.  fot. TKKF LubogoszczZadanie „XXIII Turniej Tenisa Ziemnego” realizowane było z Otwartego Konkursu Ofert z zakresu zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Narkomanii oraz Innych Uzależnień dla Miasta Mszana Dolna na rok 2022.
 


Podobne artykuły

śro, 5 paź 2022, 10:19:45

LOKALIZACJA PUNKTÓW EWENTUALNEJ DYSTRYBUCJI TABLETEK JODKU POTASU NA TERENIE MIASTA MSZANA DOLNA

Informujemy, że Miasto Mszana Dolna przystąpiło do „AKCJI JODOWEJ NA WYPADEK ZDARZENIA RADIACYJNEGO”. W związku z informacjami dot. działań zbrojnych w rejonie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej  służby krajowe we współpracy z samorządami rozpoczęły prewencyjny, wyprzedzający proces dystrybucji tabletek z jodkiem potasu. Jest to standardowa procedura, przewidziana w przepisach prawa i stosowana na wypadek wystąpienia EWENTUALNEGO zagrożenia radiacyjnego.

 

nie, 2 paź 2022, 15:16:40

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI MIASTA

Burmistrz Miasta zaprasza mieszkańców okręgu nr 13 czyli ulic: Podhalan, Zagórzan, Kopernika, Popiełuszki, Starowiejskiej od numeru 14-42 L i od nr 15-99 oraz plac św. s. Faustyny na spotkanie organizowane w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. H. Sienkiewicza 2 w dniu 6 października 2022 roku (czwartek) o godz. 18.00. 

nie, 2 paź 2022, 15:13:07

BURMISTRZ ODPOWIADA MIESZKAŃCOM

Po zadawaniu pytań czas na odpowiedzi. Poniżej publikujemy nagrane odpowiedzi na pytania kierowane przez mieszkańców miasta

pią, 23 wrz 2022, 14:33:50

OBWIESZCZENIE WOJEWODY MAŁOPOLSKIEGO

WOJEWODA MAŁOPOLSKI zawiadamia strony, że został zmieniony wniosek w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej dla inwestycji pn.: Rozbiórka, przebudowa, rozbudowa i budowa obiektu budowlanego pn.: linia kolejowa nr 104 Chabówka – Nowy Sącz.

czw, 29 wrz 2022, 10:41:47

ZAŚPIEWALI W MSZANIE, POJECHALI DO WARSZAWY

W sobotę, 24 września w Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej odbył się koncert podsumowujący X edycję warsztatów „Mozart kontra Sinatra”. W warsztatach uczestniczyli Seniorzy z mszańskiego klubu „Senior+”, a prowadził je znany nam już z wcześniejszej edycji Mirosław Witkowski.

czw, 29 wrz 2022, 11:53:59

PARKING NA ZIELONEJ

Już z początkiem września można było zauważyć zmiany na ul. Zielonej, w miejscu często wybieranym jako parking, z którego korzystają mieszkańcy miasta, jak i weekendami turyści odwiedzający naszą okolicę. Udogodnienia w postaci wysypanej tłuczniem zatoki parkingowej i wzmocnionego pobocza to efekt prac związanych z wykorzystaniem środków dla gmin górskich pochodzących z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-17/xxiii-turniej-tenisa-ziemnego-za-nami.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-17/xxiii-turniej-tenisa-ziemnego-za-nami.html