Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

XXIII Turniej Tenisa Ziemnego za nami

Jak zwykle w sierpniu na kortach pensjonatu “Szczebel” miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego. Były to już dwudzieste trzecie rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF “Lubogoszcz”. Tym razem pogoda nie była łaskawa, ale udało się  i jak zwykle najbardziej emocjonujące mecze finałowe zaplanowane w niedzielę rozgrywały się w słonecznym blasku.

Zgodnie z obietnicą, złożoną w minionym roku przyjechała do nas reprezentacja zawodniczek z Mysłowic, mamy nadzieję, kobieca kategoria wejdzie na stałe do tego turnieju. Piękne trofea i pamiątkowe dyplomy wręczała Pani Burmistrz Anna Pękała z gospodarzem Pensjonatu Zbigniewem Dąbrowski oraz Tadeuszem Zapałą Prezesem Ogniska TKKF Lubogoszcz.

Jeszcze raz składamy wszystkim gratulacje!

Wyniki XXIII Turnieju Tenisa Ziemnego Mszana Dolna 2022

Kobiety:
1. Ewelina Dutkiewicz
2. Anita Kaziród
3. Sylwia Grzywocz
4. Prakseda Misztal

Mężczyźni:
1. Paweł Burliga
2. Grzegorz Matras
3. Krzysztof Sieniawski
4. Krzysztof Misztal

Kat. +55 lat
1. Jarosław Starzyk
2. Jerzy Grzywocz
3. Grzegorz Filipek
4. Tomasz Musiorski

Organizatorzy czyli Ognisko TKKF „Lubogoszcz” i Urząd Miasta Mszana Dolna zapraszają na kolejne sportowe rozgrywki.  fot. TKKF LubogoszczZadanie „XXIII Turniej Tenisa Ziemnego” realizowane było z Otwartego Konkursu Ofert z zakresu zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Narkomanii oraz Innych Uzależnień dla Miasta Mszana Dolna na rok 2022.
 


Podobne artykuły

śro, 15 mar 2023, 15:23:24

LXII ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Matoga zwołuje LXII zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 marca (poniedziałek) o godz. 14:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.


 

śro, 15 mar 2023, 15:46:04

PRACE BUDOWLANE NA UL. LEŚNEJ

Informujemy, że od 16 marca (czwartek) ul. Leśna na odcinku od cmentarza w górę do skrzyżowania będzie nieprzejezdna przez ok. 2 tygodnie w związku z kontynuacją robót budowlanych. Uprzejmie prosimy o korzystanie z objazdu ul. Smrekową. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

pon, 20 mar 2023, 11:44:38

JAŚKA Z GORCÓW MALARSTWO NA SZKLE

O tym, jak wszechstronnie utalentowanym i pełnym pasji człowiekiem był Jan Fudala mogliśmy przekonać się 17 marca. W to piątkowe popołudnie w murach Biblioteki Publicznej w Mszanie Dolnej zebrało się grono osób chętnych, by poznać jego twórczość.

śro, 15 mar 2023, 10:38:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK WIELKANOCNY – 26 MARCA 2023

Zgodnie z nową, zagórzańską, tradycją - na dwa tygodnie przed świętami, tym razem Wielkanocnymi – na plac targowy w Mszanie Dolnej zapraszamy rękodzielników, artystów, twórców, producentów żywności z naszego regionu.

czw, 16 mar 2023, 15:53:52

SPOTKANIE BURMISTRZ MIASTA Z MIESZKAŃCAMI – ZADAJ PYTANIE

W mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie online z Mieszkańcami Miasta. Pytania w sprawach ważnych dla Miasta i Mieszkańców można zadawać wyłącznie pod oryginalnym postem w terminie do środy, 22 marca do godziny 20:00.

czw, 16 mar 2023, 13:10:45

OGŁOSZENIE ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodów i kosiarki bijakowej.  Przetarg odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2023 r. o godz. 10:00 w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej ul. Krakowska 27 K,  SUW Raba.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-17/xxiii-turniej-tenisa-ziemnego-za-nami.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-17/xxiii-turniej-tenisa-ziemnego-za-nami.html