Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

TKKF - turniej plażówki za nami, w sierpniu rozgrywki na kortach

W lipcu, tradycyjnie w ramach Dni Mszany Dolnej TKKF „Lubogoszcz” zorganizował XVIII Turniej Siatkówki Plażowej. W sobotę, 16 lipca od samego rana na boisku przy plaży miejskiej rozgrywały się mecze zgłoszonych drużyn. Sześć zespołów żeńskich rywalizowało o podium i siedem męskich drużyn zgłosiło się na turniej. Zdobywcy pierwszych miejsc biorą udział w dalszych zawodach na szczeblu małopolskim. Na zakończenie turnieju Burmistrz Anna Pękała wręczyła puchary wspólnie z Janem Piekarczykiem, Tadeuszem Zapałą i Zbigniewem Dąbrowskim – reprezentującymi Ognisko TKKF Lubogoszcz.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zgłaszania się na kolejny turniej TKKF organizowany tym razem na kortach w Pensjonacie „Szczebel” w dniach 5-7 sierpnia. Gorąco zachęcamy również do kibicowania!

WYNIKI XVIII Turnieju Siatkówki Plażowej
Kobiety:
I miejsce – Małgorzata Leśniak/Natalia Mirek
II miejsce – Weronika Grzybowska/Natalia Łętocha
III miejsce – Joanna Kochan/Elżbieta Salawa
IV miejsce – Marta Lorenc/Anna Muniak

Mężczyźni:
I miejsce – Artur Motyl/Krzysztof Zięba
II miejsce – Piotr Cieżkowski/Karol Kot
III miejsce – Miłosz Budziełko/Paweł Jagoszewski
IV miejsce – Jakub Duda/Dawid Ograbek
 

Zadanie „XVIII Turniej Siatkówki Plażowej” realizowane było z Otwartego Konkursu Ofert z zakresu zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Narkomanii oraz Innych Uzależnień dla Miasta Mszana Dolna na rok 2022.
fot. UM, FB TKKF Lubogoszcz, Alicja Zarzycka

 


Podobne artykuły

pon, 10 cze 2024, 10:00:40

UWAGA - UTRUDNIENIA W URZĘDZIE

Szanowni Mieszkańcy, w związku z zaplanowanym remontem i budową windy w Urzędzie Miasta w najbliższym czasie pojawią się utrudnienia, które ograniczą dostępność do wybranych wydziałów na terenie budynku.

 

 

pon, 27 maj 2024, 09:34:49

UWAGA! ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Miasta Mszana Dolna od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

pią, 14 cze 2024, 16:07:02

III ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodnicząca Rady Miejskiej Agnieszka Sasal zwołuje III zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

pon, 20 maj 2024, 16:54:14

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2023 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024r., poz. 609) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2023”. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

sob, 15 cze 2024, 07:10:32

PARAFIA ZAPRASZA NA ''SPOTKANIE RODZIN PRZY MIŁOSIERDZIU''

W niedzielę, 16 czerwca Parafia pw. Miłosierdzia Bożego zaprasza na „Spotkanie Rodzin przy Miłosierdziu”. Tuz po mszy św. o godz. 10:30 zaplanowane są atrakcje, które zajmą cały parking.  W programie: występy grup parafialnych,  darmowe atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami, zaplecze gastronomiczne.

czw, 11 kwi 2024, 11:53:27

W GÓRY, W GÓRY! JUBILEUSZOWY, XX SEZON „SPOTKAŃ W GÓRACH” - ĆWILIN W NIEDZIELĘ!

Koło Terenowe PTTK w Mszanie Dolnej zaprasza na otwarcie  dwudziestego sezonu „Spotkań w górach” na górze Wsołowej, w niedzielę 21 kwietnia. Wsołowa z najpiękniejszą panoramą na Mszanę Dolną otwiera nasz tegoroczny jubileuszowy cykl, będzie to pierwszy szczyt na liście z sześciu do zdobycia.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-02/tkkf-turniej-plazowki-za-nami-w-sierpniu-rozgrywki-na-kortach.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-02/tkkf-turniej-plazowki-za-nami-w-sierpniu-rozgrywki-na-kortach.html