Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

TKKF - turniej plażówki za nami, w sierpniu rozgrywki na kortach

W lipcu, tradycyjnie w ramach Dni Mszany Dolnej TKKF „Lubogoszcz” zorganizował XVIII Turniej Siatkówki Plażowej. W sobotę, 16 lipca od samego rana na boisku przy plaży miejskiej rozgrywały się mecze zgłoszonych drużyn. Sześć zespołów żeńskich rywalizowało o podium i siedem męskich drużyn zgłosiło się na turniej. Zdobywcy pierwszych miejsc biorą udział w dalszych zawodach na szczeblu małopolskim. Na zakończenie turnieju Burmistrz Anna Pękała wręczyła puchary wspólnie z Janem Piekarczykiem, Tadeuszem Zapałą i Zbigniewem Dąbrowskim – reprezentującymi Ognisko TKKF Lubogoszcz.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zgłaszania się na kolejny turniej TKKF organizowany tym razem na kortach w Pensjonacie „Szczebel” w dniach 5-7 sierpnia. Gorąco zachęcamy również do kibicowania!

WYNIKI XVIII Turnieju Siatkówki Plażowej
Kobiety:
I miejsce – Małgorzata Leśniak/Natalia Mirek
II miejsce – Weronika Grzybowska/Natalia Łętocha
III miejsce – Joanna Kochan/Elżbieta Salawa
IV miejsce – Marta Lorenc/Anna Muniak

Mężczyźni:
I miejsce – Artur Motyl/Krzysztof Zięba
II miejsce – Piotr Cieżkowski/Karol Kot
III miejsce – Miłosz Budziełko/Paweł Jagoszewski
IV miejsce – Jakub Duda/Dawid Ograbek
 

Zadanie „XVIII Turniej Siatkówki Plażowej” realizowane było z Otwartego Konkursu Ofert z zakresu zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Narkomanii oraz Innych Uzależnień dla Miasta Mszana Dolna na rok 2022.
fot. UM, FB TKKF Lubogoszcz, Alicja Zarzycka

 


Podobne artykuły

pią, 12 sie 2022, 11:00:06

PAMIĘĆ O ZAGŁADZIE I DWUKULTUROWYM MIEŚCIE – ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚCI 21 I 22 SIERPNIA

W przyszłą niedzielę, 21 sierpnia serdecznie zapraszamy na wydarzenia, które rozpoczną dwudniowe obchody 80. Rocznicy Zagłady.

śro, 17 sie 2022, 13:12:15

BIBLIOTEKA ZAPRASZA NA AKCJĘ „ROWEREM PO ZDROWIE”

W najbliższą niedzielę, 21 sierpnia Miejska Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej wspólnie z Fundacją „Zatrzymać Czas” organizuje spotkanie promujące aktywność rowerową wśród wszystkich grup wiekowych: seniorów, dzieci, młodzieży oraz całych rodzin.
 

śro, 17 sie 2022, 10:40:18

XXIII TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ZA NAMI

Jak zwykle w sierpniu na kortach pensjonatu “Szczebel” miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego. Były to już dwudzieste trzecie rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF “Lubogoszcz”.

śro, 17 sie 2022, 13:22:16

BESKIDZKIE RYTMY I SMAKI NA WITOWIE

Wójt Gminy Mszana Dolna wraz z Forum Gmin Beskidu Wyspowego i Fundacją Rozwoju Regionu Rabka zapraszają na IX Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego "Beskidzkie Rytmy i Smaki", który odbędzie się 21 sierpnia 2022 r. na boisku sportowym "Witów" w Mszanie Górnej.

pią, 12 sie 2022, 11:26:20

MODERNIZACJA NA UL. FLIZAKA

Dobiegła końca modernizacja na ul. Flizaka. Kierowane wcześniej prośby mieszkańców o naprawę tego, wprawdzie niewielkiego odcinka, znalazły swój finał w drugim tygodniu sierpnia.

śro, 10 sie 2022, 11:04:13

NOWY NUMER GAZETY „POD LUBOGOSZCZĄ”

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze kolejnym numerem naszej miejskiej gazety „Pod Lubogoszczą”. Gazeta dostępna jest w większych sklepach na terenie miasta.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-02/tkkf-turniej-plazowki-za-nami-w-sierpniu-rozgrywki-na-kortach.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-02/tkkf-turniej-plazowki-za-nami-w-sierpniu-rozgrywki-na-kortach.html