Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

TKKF - turniej plażówki za nami, w sierpniu rozgrywki na kortach

W lipcu, tradycyjnie w ramach Dni Mszany Dolnej TKKF „Lubogoszcz” zorganizował XVIII Turniej Siatkówki Plażowej. W sobotę, 16 lipca od samego rana na boisku przy plaży miejskiej rozgrywały się mecze zgłoszonych drużyn. Sześć zespołów żeńskich rywalizowało o podium i siedem męskich drużyn zgłosiło się na turniej. Zdobywcy pierwszych miejsc biorą udział w dalszych zawodach na szczeblu małopolskim. Na zakończenie turnieju Burmistrz Anna Pękała wręczyła puchary wspólnie z Janem Piekarczykiem, Tadeuszem Zapałą i Zbigniewem Dąbrowskim – reprezentującymi Ognisko TKKF Lubogoszcz.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zgłaszania się na kolejny turniej TKKF organizowany tym razem na kortach w Pensjonacie „Szczebel” w dniach 5-7 sierpnia. Gorąco zachęcamy również do kibicowania!

WYNIKI XVIII Turnieju Siatkówki Plażowej
Kobiety:
I miejsce – Małgorzata Leśniak/Natalia Mirek
II miejsce – Weronika Grzybowska/Natalia Łętocha
III miejsce – Joanna Kochan/Elżbieta Salawa
IV miejsce – Marta Lorenc/Anna Muniak

Mężczyźni:
I miejsce – Artur Motyl/Krzysztof Zięba
II miejsce – Piotr Cieżkowski/Karol Kot
III miejsce – Miłosz Budziełko/Paweł Jagoszewski
IV miejsce – Jakub Duda/Dawid Ograbek
 

Zadanie „XVIII Turniej Siatkówki Plażowej” realizowane było z Otwartego Konkursu Ofert z zakresu zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Narkomanii oraz Innych Uzależnień dla Miasta Mszana Dolna na rok 2022.
fot. UM, FB TKKF Lubogoszcz, Alicja Zarzycka

 


Podobne artykuły

śro, 15 mar 2023, 15:23:24

LXII ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Matoga zwołuje LXII zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 marca (poniedziałek) o godz. 14:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.


 

śro, 15 mar 2023, 15:46:04

PRACE BUDOWLANE NA UL. LEŚNEJ

Informujemy, że od 16 marca (czwartek) ul. Leśna na odcinku od cmentarza w górę do skrzyżowania będzie nieprzejezdna przez ok. 2 tygodnie w związku z kontynuacją robót budowlanych. Uprzejmie prosimy o korzystanie z objazdu ul. Smrekową. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

pon, 20 mar 2023, 11:44:38

JAŚKA Z GORCÓW MALARSTWO NA SZKLE

O tym, jak wszechstronnie utalentowanym i pełnym pasji człowiekiem był Jan Fudala mogliśmy przekonać się 17 marca. W to piątkowe popołudnie w murach Biblioteki Publicznej w Mszanie Dolnej zebrało się grono osób chętnych, by poznać jego twórczość.

śro, 15 mar 2023, 10:38:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK WIELKANOCNY – 26 MARCA 2023

Zgodnie z nową, zagórzańską, tradycją - na dwa tygodnie przed świętami, tym razem Wielkanocnymi – na plac targowy w Mszanie Dolnej zapraszamy rękodzielników, artystów, twórców, producentów żywności z naszego regionu.

czw, 16 mar 2023, 15:53:52

SPOTKANIE BURMISTRZ MIASTA Z MIESZKAŃCAMI – ZADAJ PYTANIE

W mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie online z Mieszkańcami Miasta. Pytania w sprawach ważnych dla Miasta i Mieszkańców można zadawać wyłącznie pod oryginalnym postem w terminie do środy, 22 marca do godziny 20:00.

czw, 16 mar 2023, 13:10:45

OGŁOSZENIE ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodów i kosiarki bijakowej.  Przetarg odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2023 r. o godz. 10:00 w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej ul. Krakowska 27 K,  SUW Raba.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-02/tkkf-turniej-plazowki-za-nami-w-sierpniu-rozgrywki-na-kortach.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-08-02/tkkf-turniej-plazowki-za-nami-w-sierpniu-rozgrywki-na-kortach.html