Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Gratulacje dla Biblioteki, życzenia dla Samorządowców i dyżur dla Mieszkańców

Poseł Urszula Nowogórska podczas L Sesji Rady Miejskiej w Mszanie Dolnej przekazała okolicznościowy list gratulacyjny z okazji uroczystej inauguracji działalności Miejskiej Biblioteki w Mszanie Dolnej w nowej siedzibie. W imieniu Dyrektor Biblioteki Agnieszki Orzeł gratulacje odebrała Burmistrz Miasta Anna Pękała. Oprawiony w stylową ramę został już przekazany Pan Dyrektor i wisi na honorowym miejscu w Bibliotece.


Pani Poseł opowiedziała o swoich najnowszych działaniach w które jest zaangażowana, jak również zaproponowała, że swój poselski dyżur może pełnić również w Mszanie Dolnej – do Limanowej zgłaszają się do jej biura poselskiego mieszkańcy naszego miasta i okolic. Przewodniczący Rady Miejskiej podziękował za taką możliwość, która ułatwi bezpośredni kontakt z Mieszkańcami i będzie dużym ułatwieniem komunikacyjnym. Gdy tylko dopracowana zostanie kwestia terminów, bezzwłocznie powiadomimy o dyżurach Pani Poseł Nowogórskiej w urzędzie miasta.

Na zakończenie, z okazji Dnia Samorządowca, który wypada 27 maja Poseł Urszula Nowogórska złożyła najlepsze życzenia.


Podobne artykuły

wto, 19 wrz 2023, 10:29:38

UWAGA! W CZWARTEK I PIĄTEK CZĘŚCIOWE ZAMKNIĘCIE UL. STAROWIEJSKIEJ

Szanowni Mieszkańcy, informujemy, że od czwartku, 21 września od godz. 7:30 do piątku 22 września do godz. 19:00, będzie częściowo zamknięta ul. Starowiejska, pomiędzy ul. Starowiejską 2 p (stary budynek ZGK)  a ul. Starowiejską 7.

wto, 19 wrz 2023, 11:47:10

ZAGÓRZAŃSKA MSZA ŚW.

24 września 2023 r.,  o godz. 14.00, w zabytkowym kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, odprawiona zostanie Zagórzańska Msza św.

 

pią, 22 wrz 2023, 15:47:04

INFORMACJA LEKARZA WETERYNARII – SZCZEPIENIE OCHRONNE LISÓW 23 WRZEŚNIA -3 PAŹDZIERNIKA

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej informuje, że w dniach 23 września - 3 października  2023 r. na terenie powiatu limanowskiego przeprowadzona zostanie jesienna akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.

 

czw, 21 wrz 2023, 11:37:29

LXVIII ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Michał Liszka zwołuje LXVIII zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 26 września (wtorek) o godz. 14:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

pią, 22 wrz 2023, 15:18:52

WFOŚI GW W KRAKOWIE OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór
kandydatów na wolne stanowisko pracy: Specjalista w Zespole Kancelaryjnym w
wymiarze: 1 osoba – 1 etat. Miejsce wykonywania pracy – Kraków.
 

czw, 14 wrz 2023, 08:55:47

WARSZTATY MUZYKI GOSPEL – ZAPRASZAMY NA WEEKEND Z MUZYKĄ DO MOK

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Muzyki Gospel organizowane w Mszanie Dolnej w dniach od 30 września do 1 października z koncertem finałowym na podsumowanie warsztatów.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-05-27/gratulacje-dla-biblioteki-zyczenia-dla-samorzadowcow-i-dyzur-dla-mieszkancow.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-05-27/gratulacje-dla-biblioteki-zyczenia-dla-samorzadowcow-i-dyzur-dla-mieszkancow.html