Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Wyjątkowa chwila – Miasto podpisało umowę na budowę nowego MOK!

Dziś rano, 18  maja została podpisana umowa pomiędzy Burmistrz Miasta Mszana Dolna – Anną Pękałą a Wykonawcą – panem Wojciechem Königiem, prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Wojciech König Przedsiębiorstwo Handlowo Remontowo Budowlane „ECCO-SYSTEM”, z siedzibą w Spytkowicach na realizację zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa Ośrodka Kultury i Tradycji Górali Zagórzańskich w Mszanie Dolnej” w ramach otrzymanego dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład:  Program Inwestycji Strategicznych edycja 1.

W spotkaniu uczestniczył Bogusław Łagocki pełniący funkcję Inspektora Nadzoru Inwestorskiego wraz z żoną Marią Łagocką. Pan Bogusław ma spore doświadczenie w miejskich inwestycjach – hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz uczestniczył przy przebudowie budynku na stadionie w pierwszym etapie nowego budynku MOK.

Ogromnie się cieszę, że rozpoczynamy tak długo wyczekiwaną inwestycję w naszym mieście – mówi Burmistrz Miasta Anna Pękała. Mszana zasługuje na Miejski Ośrodek Kultury z prawdziwego zdarzenia, z piękną salą widowiskowo- kinową. Mam nadzieję, że inwestycja niebawem będzie otwierać swoje drzwi dla mieszkańców.

To wręcz historyczna chwila dla naszego Miasta - umowę zawarto na kwotę 14 900 000,00 PLN.  Kwota udzielonej promesy wynosi 10 746 000,00 PLN, zaś wkład własny Miasta Mszana Dolna to 4 154 000,00 PLN.

 


Podobne artykuły

śro, 24 kwi 2024, 12:29:37

76 SESJA RADY - CZAS PODSUMOWAŃ I PODZIĘKOWAŃ

We wtorek, podczas 76 Sesji Rady Miejskiej, pod koniec krótkich obrad Przewodniczący Rady Michał Liszka wykorzystał moment, by podsumować i podziękować Radnym Miejskim za mijającą VIII kadencję Rady.

śro, 17 kwi 2024, 11:53:14

KONSULTACJE SPOŁECZNE PROGRAMU OCHRONY ŚRODOWISKA PRZED HAŁASEM DLA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Marszałek Województwa Małopolskiego rozpoczął konsultacje społeczne projektu Programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa małopolskiego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

śro, 24 kwi 2024, 08:44:31

FUNDACJA SZTETL ZAPRASZA DO BIBLIOTEKI NA PIERWSZY WYKŁAD III EDYCJI

W piątek, 26 kwietnia o godz. 17:00 zapraszamy na kolejne pierwszy wykład III edycji projektu edukacyjnego "Opowieść o dwukulturowej, przedwojennej Mszanie Dolnej". Wydarzenie skoncentruje się na tematyce Księgi Psalmów, którą organizatorzy uznają za łącznik między dwoma kulturami i religiami.

 

śro, 17 kwi 2024, 11:21:57

ZAGÓRZAŃSKA MSZA ŚW.

28 kwietnia 2024 r., o godz. 14.00, w zabytkowym kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, odprawiona zostanie Zagórzańska Msza św. Oprawę muzyczną Eucharystii zapewni Orkiestra Dęta z Mszany Górnej.

śro, 17 kwi 2024, 10:32:27

PAMIĘĆ O OFIARACH ZBRODNI KATYŃSKIEJ ORAZ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

13 kwietnia w Mszanie Dolnej odbyła się uroczystość poświęcona pamięci zamordowanych przez NKWD w Katyniu, Twerze i Charkowie podczas II wojny światowej oraz członków delegacji prezydenckiego samolotu, który rozbił się 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem.

śro, 17 kwi 2024, 12:39:24

III DZIEŃ DLA KLIMATU Z ZIELONYM PREZENTEM DLA MSZAŃSKICH UCZNIÓW

W piątek, 12 kwietnia w amfiteatrze przy Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej, w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej odbyły się obchody III Małopolskiego Dnia dla Klimatu w Powiecie Limanowskim. Podobnie jak w poprzednich latach, drzewo stało się symbolem tej akcji.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-05-18/wyjatkowa-chwila-miasto-podpisalo-umowe-na-budowe-nowego-mok.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-05-18/wyjatkowa-chwila-miasto-podpisalo-umowe-na-budowe-nowego-mok.html