Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

ul. Leśna - remont ze wsparciem od Lasów Państwowych

W poniedziałek, 25 kwietnia w Szczawie przy udziale Edwarda Siarki Wiceministra Klimatu i Środowiska oraz Pawła Szczygła Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych odbyło się uroczyste wręczenie promes na realizację wspólnych inwestycji drogowych samorządom z Powiatu Limanowskiego.

Tym samym Miasto Mszana Dolna otrzymało dofinansowanie z Funduszu Leśnego na realizację inwestycji "Modernizacja drogi gminnej nr 340573K (ul. Leśnej) wraz z drogą boczną w Mszanie Dolnej". Gwarancję środków na remont w postaci symbolicznego czeku o wartości 800 000 zł odebrała Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała. Dodatkowe czeki odebrali Wójt Gminy Kamienica dr Władysław Sadowski oraz Wójt Gminy Jodłownik Paweł Stawarz. Wybrane miejsce – nowo wybudowany most w ciągu drogi leśnej w Szczawie, to również inwestycja dofinansowana z Funduszu Leśnego. Bardzo się cieszę, że remont ul. Leśnej w naszym mieście realizujemy razem z Nadleśnictwem - mówi Burmistrz Miasta Anna Pękała - Mieszkańcy od dawna sygnalizowali konieczność przeprowadzenia modernizacji ulicy Leśnej, myślę, że będą zadowoleni, że wkrótce rozpoczniemy prace w tej części miasta.

 

fot. źródło

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie


Podobne artykuły

śro, 5 paź 2022, 10:19:45

LOKALIZACJA PUNKTÓW EWENTUALNEJ DYSTRYBUCJI TABLETEK JODKU POTASU NA TERENIE MIASTA MSZANA DOLNA

Informujemy, że Miasto Mszana Dolna przystąpiło do „AKCJI JODOWEJ NA WYPADEK ZDARZENIA RADIACYJNEGO”. W związku z informacjami dot. działań zbrojnych w rejonie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej  służby krajowe we współpracy z samorządami rozpoczęły prewencyjny, wyprzedzający proces dystrybucji tabletek z jodkiem potasu. Jest to standardowa procedura, przewidziana w przepisach prawa i stosowana na wypadek wystąpienia EWENTUALNEGO zagrożenia radiacyjnego.

 

nie, 2 paź 2022, 15:16:40

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI MIASTA

Burmistrz Miasta zaprasza mieszkańców okręgu nr 13 czyli ulic: Podhalan, Zagórzan, Kopernika, Popiełuszki, Starowiejskiej od numeru 14-42 L i od nr 15-99 oraz plac św. s. Faustyny na spotkanie organizowane w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. H. Sienkiewicza 2 w dniu 6 października 2022 roku (czwartek) o godz. 18.00. 

nie, 2 paź 2022, 15:13:07

BURMISTRZ ODPOWIADA MIESZKAŃCOM

Po zadawaniu pytań czas na odpowiedzi. Poniżej publikujemy nagrane odpowiedzi na pytania kierowane przez mieszkańców miasta

pią, 23 wrz 2022, 14:33:50

OBWIESZCZENIE WOJEWODY MAŁOPOLSKIEGO

WOJEWODA MAŁOPOLSKI zawiadamia strony, że został zmieniony wniosek w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej dla inwestycji pn.: Rozbiórka, przebudowa, rozbudowa i budowa obiektu budowlanego pn.: linia kolejowa nr 104 Chabówka – Nowy Sącz.

czw, 29 wrz 2022, 10:41:47

ZAŚPIEWALI W MSZANIE, POJECHALI DO WARSZAWY

W sobotę, 24 września w Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej odbył się koncert podsumowujący X edycję warsztatów „Mozart kontra Sinatra”. W warsztatach uczestniczyli Seniorzy z mszańskiego klubu „Senior+”, a prowadził je znany nam już z wcześniejszej edycji Mirosław Witkowski.

czw, 29 wrz 2022, 11:53:59

PARKING NA ZIELONEJ

Już z początkiem września można było zauważyć zmiany na ul. Zielonej, w miejscu często wybieranym jako parking, z którego korzystają mieszkańcy miasta, jak i weekendami turyści odwiedzający naszą okolicę. Udogodnienia w postaci wysypanej tłuczniem zatoki parkingowej i wzmocnionego pobocza to efekt prac związanych z wykorzystaniem środków dla gmin górskich pochodzących z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-04-26/ul-lesna-remont-ze-wsparciem-od-lasow-panstwowych.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-04-26/ul-lesna-remont-ze-wsparciem-od-lasow-panstwowych.html