Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

ul. Leśna - remont ze wsparciem od Lasów Państwowych

W poniedziałek, 25 kwietnia w Szczawie przy udziale Edwarda Siarki Wiceministra Klimatu i Środowiska oraz Pawła Szczygła Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych odbyło się uroczyste wręczenie promes na realizację wspólnych inwestycji drogowych samorządom z Powiatu Limanowskiego.

Tym samym Miasto Mszana Dolna otrzymało dofinansowanie z Funduszu Leśnego na realizację inwestycji "Modernizacja drogi gminnej nr 340573K (ul. Leśnej) wraz z drogą boczną w Mszanie Dolnej". Gwarancję środków na remont w postaci symbolicznego czeku o wartości 800 000 zł odebrała Burmistrz Miasta Mszana Dolna Anna Pękała. Dodatkowe czeki odebrali Wójt Gminy Kamienica dr Władysław Sadowski oraz Wójt Gminy Jodłownik Paweł Stawarz. Wybrane miejsce – nowo wybudowany most w ciągu drogi leśnej w Szczawie, to również inwestycja dofinansowana z Funduszu Leśnego. Bardzo się cieszę, że remont ul. Leśnej w naszym mieście realizujemy razem z Nadleśnictwem - mówi Burmistrz Miasta Anna Pękała - Mieszkańcy od dawna sygnalizowali konieczność przeprowadzenia modernizacji ulicy Leśnej, myślę, że będą zadowoleni, że wkrótce rozpoczniemy prace w tej części miasta.

 

fot. źródło

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie


Podobne artykuły

wto, 21 lis 2023, 16:21:51

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY - ZAPRASZAMY TWÓRCÓW I WYSTAWCÓW!

W niedzielę, 10 grudnia, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy na plac targowy w Mszanie Dolnej. Na Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawią się świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki i pierniczki oraz wszelkiego rodzaju okołoświąteczne produkty i wyroby… Będą sery, miody i inne pyszności! Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” z Olszówki zachęca do udziału w II Konkursie Potraw Wigilijnych.

 

pią, 17 lis 2023, 13:50:03

II KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZACHĘCAMY DO ZGŁOSZEŃ

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” zaprasza na II Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 10 grudnia 2023 r. o godz. 14.00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 4 gru 2023, 10:18:54

III GALA WOLONTARIATU - 8 GRUDNIA

III Gala Wolontariatu w Mszanie Dolnej zaplanowana na piatek, 8 grudnia to wydarzenie towarzyszące obchodom Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Tegoroczna gala nabiera szczególnego znaczenia, gdyż łączy się z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego na 3 grudnia.

 

 

pon, 4 gru 2023, 10:52:53

ZAŚPIEWAJMY RAZEM KOLĘDĘ – CHÓR GOSPEL ZAPRASZA NA SWOJĄ PRÓBĘ

Chór Gospel działający przy Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza do wspólnego śpiewania. Powoli zbliża się świąteczny czas, podczas którego z każdej strony słychać kolędy, pastorałki czy świąteczne piosenki. 

pią, 24 lis 2023, 14:25:04

MIEJSKA BIBLIOTEKA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA ZAGÓRZAŃSKĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Mszana Dolna. Od 27 listopada do 18 grudnia do Biblioteki Miejskiej można dostarczać opisane prace.

wto, 17 paź 2023, 10:10:21

TRZECI KONKURS NA UZYSKANIE PRAWA DO POSŁUGIWANIA SIĘ I UŻYTKOWANIA ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Wójt Gminy Mszana Dolna - koordynator marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny - ogłasza konkurs na uzyskanie prawa do użytkowania i posługiwania się Znakiem Promocyjnym ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-04-26/ul-lesna-remont-ze-wsparciem-od-lasow-panstwowych.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-04-26/ul-lesna-remont-ze-wsparciem-od-lasow-panstwowych.html