Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Burmistrz dziękuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc

Szanowni Mieszkańcy, chciałabym podziękować wszystkim Wam za pomoc i zaangażowanie dla Ukrainy.


Miniony tydzień pokazał, że jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć i zorganizować zarówno zbiórkę darów, jak i monitorować aktualne, zmieniające się potrzeby. Serdecznie dziękuję naszym miejskim szkołom: dyrekcji, uczniom, pracownikom, zebrane dary udało nam się w piątek, 3 marca dostarczyć do magazynu powiatowego. Dziękuję również kierowcom, którzy zaangażowani są w transport obywateli Ukrainy oraz transport darów. Dziękuję naszym przedsiębiorcom za udostępnienie nam magazynów oraz wolontariuszom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Chcę również zaznaczyć, wszystkie zbierane na bieżąco rzeczy, dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury dla osób przyjeżdżających do naszego miasta. Na bieżąco działają tam wolontariusze, których praca jest nieoceniona. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na bieżąco monitoruje sytuację, współpracując z MOKiem i wyznaczonymi koordynatorami miejskimi.

Przed nami jeszcze dużo wyzwań – bardzo dziękuję wszystkim Mieszkańcom.


Podobne artykuły

pon, 5 gru 2022, 14:31:56

PREFERENCYJNY ZAKUP WĘGLA

Szanowni Państwo!
Miasto Mszana Dolna przystępuje do realizacji sprzedaży węgla na podstawie Ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych. 
Osoby, które złożyły wniosek o zakup węgla prosimy o kontakt z Urzędem Miasta w Mszanie Dolnej, tel. 18 33-79-400, w celu uzyskania informacji o weryfikacji wniosku. 
 

 

pią, 25 lis 2022, 16:08:28

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Z dniem 1 grudnia 2022 roku zmienia się adres siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Nowy ares siedziby MOPS to ul. Piłsudskiego 58. Korespondencję należy kierować pod wskazany powyżej adres.

wto, 29 lis 2022, 15:39:16

LGD PIĘKNA ZIEMIA GORCZAŃSKA ZACHĘCA DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Lokalna Grupa Działania "Piękna Ziemia Gorczańska" zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź do wypełnienia drugiej części ANKIETY dotyczącej przyszłości naszych trzech samorządów i ich kierunków rozwoju.

 

pon, 28 lis 2022, 10:28:33

KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZGŁOSZENIA DO 5 GRUDNIA!

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zaprasza na Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 11 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 28 lis 2022, 10:47:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W MSZANIE DOLNEJ!

W niedzielę,  11 grudnia br., zapraszamy na Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy na Plac Targowy w Mszanie Dolnej. Na stoiskach lokalnych producentów, rzemieślników, rękodzielników i rolników będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby.

 

czw, 1 gru 2022, 16:35:59

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO WODY POLSKIE

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie wydania pozwoleń wodnoprawnych.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-11/burmistrz-dziekuje-wszystkim-za-zaangazowanie-i-pomoc.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-11/burmistrz-dziekuje-wszystkim-za-zaangazowanie-i-pomoc.html