Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Burmistrz dziękuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc

Szanowni Mieszkańcy, chciałabym podziękować wszystkim Wam za pomoc i zaangażowanie dla Ukrainy.


Miniony tydzień pokazał, że jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć i zorganizować zarówno zbiórkę darów, jak i monitorować aktualne, zmieniające się potrzeby. Serdecznie dziękuję naszym miejskim szkołom: dyrekcji, uczniom, pracownikom, zebrane dary udało nam się w piątek, 3 marca dostarczyć do magazynu powiatowego. Dziękuję również kierowcom, którzy zaangażowani są w transport obywateli Ukrainy oraz transport darów. Dziękuję naszym przedsiębiorcom za udostępnienie nam magazynów oraz wolontariuszom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Chcę również zaznaczyć, wszystkie zbierane na bieżąco rzeczy, dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury dla osób przyjeżdżających do naszego miasta. Na bieżąco działają tam wolontariusze, których praca jest nieoceniona. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na bieżąco monitoruje sytuację, współpracując z MOKiem i wyznaczonymi koordynatorami miejskimi.

Przed nami jeszcze dużo wyzwań – bardzo dziękuję wszystkim Mieszkańcom.


Podobne artykuły

sob, 25 cze 2022, 12:05:10

ZASTĘPCZE PUNKTY POBORU WODY

Trwająca susza i niekorzystne prognozy meteorologiczne dotyczące wysokich temperatur, w tym alerty pogodowe, powodują zwiększony rozbiór wody. Przy braku zasilania w wodę doprowadzi to do zamknięcia wodociągu.

pią, 24 cze 2022, 14:55:14

OSZCZĘDZAJMY WODĘ!

Apelujemy do wszystkich mieszkańców zaopatrywanych w wodę z wodociągu miejskiego o racjonalne wykorzystanie wody. Szczególnie ciężka sytuacja dotyczy wodociągu Szklanówka czyli całej prawobrzeżnej części miasta.

pią, 1 lip 2022, 07:20:18

70 LAT TEMU, DNIA 1 LIPCA 1952 ROKU ZOSTAŁA MIASTEM

1 lipca 1952 roku weszło w życie rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 22 maja tegoż roku. Zarządzono nadanie ustroju miejskiego Gminie Mszana Dolna I (wcześniej osobne wsie Mszana Dolna i Słomka), a także zmieniono nazwę Gminy Mszana Dolna II na obecną (gmina Mszana Dolna).

śro, 29 cze 2022, 16:49:07

LII UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Matoga zwołuje LII Uroczystą Sesję Rady Miejskiej na dzień 2 lipca (sobota) o godz. 12:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

pią, 1 lip 2022, 15:18:53

SPACER NA LUBOGOSZCZ POŁĄCZONY Z PROMOCJĄ PRZEWODNIKA TURYSTYCZNEGO

W niedzielę, 3 lipca serdecznie zapraszamy na spacer na Lubogoszcz, który połączony będzie z promocją publikacji „Przewodnik turystyczny po mieście Mszana Dolna”. Zbiórka wyznaczona jest na Rynku o godz. 16:00.

śro, 8 cze 2022, 07:23:13

DYŻUR POSEŁ URSZULI NOWOGÓRSKIEJ

Drodzy Mieszkańcy, pragniemy poinformować, iż pierwszy dyżur Poseł Urszuli Nowogórskiej odbędzie się 4 lipca br. (poniedziałek) w godzinach od 9:00-12:00 w sali narad Urzędu Miasta. Dyżury odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
14
07.2022

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-11/burmistrz-dziekuje-wszystkim-za-zaangazowanie-i-pomoc.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-11/burmistrz-dziekuje-wszystkim-za-zaangazowanie-i-pomoc.html