Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Burmistrz dziękuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc

Szanowni Mieszkańcy, chciałabym podziękować wszystkim Wam za pomoc i zaangażowanie dla Ukrainy.


Miniony tydzień pokazał, że jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć i zorganizować zarówno zbiórkę darów, jak i monitorować aktualne, zmieniające się potrzeby. Serdecznie dziękuję naszym miejskim szkołom: dyrekcji, uczniom, pracownikom, zebrane dary udało nam się w piątek, 3 marca dostarczyć do magazynu powiatowego. Dziękuję również kierowcom, którzy zaangażowani są w transport obywateli Ukrainy oraz transport darów. Dziękuję naszym przedsiębiorcom za udostępnienie nam magazynów oraz wolontariuszom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Chcę również zaznaczyć, wszystkie zbierane na bieżąco rzeczy, dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury dla osób przyjeżdżających do naszego miasta. Na bieżąco działają tam wolontariusze, których praca jest nieoceniona. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na bieżąco monitoruje sytuację, współpracując z MOKiem i wyznaczonymi koordynatorami miejskimi.

Przed nami jeszcze dużo wyzwań – bardzo dziękuję wszystkim Mieszkańcom.


Podobne artykuły

śro, 10 lip 2024, 07:32:09

ULICA ORKANA – OTWARTA

We wtorek w godzinach popołudniowych została odblokowana ulica Orkana (DW 968) dla ruchu samochodowego. Niestety dla mieszkańców poruszających się pieszo w dalszym ciągu możliwe jest przejście przez ul. Fabryczną i park miejski.

pią, 12 lip 2024, 12:43:58

WAŻNA INFORMACJA - W PONIEDZIAŁEK, 15 LIPCA URZĄD BĘDZIE ZAMKNIĘTY

Szanowni Państwo, w związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową windy w budynku Urzędu i  zaplanowanymi wyburzeniami, ze względów bezpieczeństwa informujemy, że w dniu  15 lipca 2024 r. (poniedziałek) Urząd będzie zamknięty dla interesantów.

śro, 3 lip 2024, 13:47:29

DNI MSZANY DOLNEJ 2024

Dni Mszany Dolnej 2024 to dwa dni przygotowanych atrakcji na święto Miasta, które organizujemy wspólnie ze Ochotniczą Strażą Pożarną w Mszanie Dolnej i Powiatem Limanowskim. Weekend 13 i 14 lipca ma bogaty program: plac targowy zapełni wesołe miasteczko, sobotnie koncerty, niedzielne występy, nie zabraknie sportowych emocji.

sob, 13 lip 2024, 10:19:26

KOŁO TERENOWE PTTK ZAPRASZA NA KUDŁOŃ – POLANĘ PUSTAK

Koło Terenowe PTTK w Mszanie Dolnej zaprasza na kolejną górę w ramach akcji „Spotkania w górach”. Według planu jubileuszowej, XX edycji spotkań wyjście zaplanowane jest w najbliższą niedzielę, 14 na Kudłoń (1236 m npm), polana Pustak.  z miejscem widokowym.

pią, 12 lip 2024, 12:38:49

MSZA NA GRUNWALDZIE – W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK, 15 LIPCA O 20:00

Miasto Mszana Dolna wspólnie z Parafią Św. Michała Archanioła serdecznie zaprasza Mieszkańców oraz wszystkich przebywających na wypoczynku Gości na plenerową mszę św. w dniu 15 lipca (poniedziałek) o godz. 20:00 na górze Grunwald.
 

pią, 12 lip 2024, 08:09:20

SPOTKANIA Z HISTORIĄ NA ŚWIĘTO MIASTA

Dni Mszany Dolnej to zwyczaj organizowania wydarzeń skupiających się wokół muzycznych koncertów czy przeglądów. Scena z gwiazdą oraz różne atrakcje proponowane przy okazji tych wydarzeń to już niemal tradycja. Rozrywka i huczna impreza organizowana jest tylko raz w roku, która ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Niemniej jednak warto zauważyć, że niedawno mieliśmy możliwość skorzystania z dwóch ciekawych wydarzeń, które inaczej „otwierały” nasze świętowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

aktualności
Dzisiaj

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-11/burmistrz-dziekuje-wszystkim-za-zaangazowanie-i-pomoc.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-03-11/burmistrz-dziekuje-wszystkim-za-zaangazowanie-i-pomoc.html