Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Zbliża się 30 Finał WOSP w Mszanie Dolnej

Niedziela, 30 stycznia to data 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz mszański sztab jak zawsze ulokowany jest w Miejskim Ośrodku Kultury, natomiast większość atrakcji w programie została zaplanowana w plenerze,  tak by zapewnić bezpieczeństwo wszystkich chętnym.

Już w okolicy można spotkać puszki stacjonarne, w różnych miejscach, lokalach, sklepach, instytucjach - u przyjaciół Wielkiej Orkiestry. Cały program tegorocznego finału został ułożony by dostosować się do aktualnej sytuacji epidemicznej.

Pojawią się nowe propozycje, mamy nadzieję, że spotkają się z pozytywnym przyjęciem, nie zabraknie stałych punktów programu, jak bieg w parku, licytacja, która wraca przed MOK czy światełko do nieba.

Tematem tegorocznej zbiórki jest okulistyka dzięcięca – my również zbieramy okulary, można je przynieść do sztabu, a zostaną one przekazane m.in. na akcje „Okuliści dla Afryki”. Ilość rzeczy przekazywanych na licytację ciągle rośnie, wszystkie gadżety można obejrzeć na facebooku sztabu, mamy nadzieję, że emocji nie zabraknie. Wszystkie wydarzenia będą transmitowane na kanale telewizji internetowej tv28, relacje pojawią się również na sztabowym facebooku i instagramie WOŚP Mszana Dolna.

Nie zapomnijcie o zbiórce nakrętek! Przygotowane serce będzie czekało jak zawsze pod Sztabem MOK.

 

Wszystkim, którzy do tej pory już wsparli sztab odpowiadając na pomoc w organizacji 30 finału serdecznie dziękujemy!

 

Warto śledzić sztabowego facebooka, tam na bieżąco pojawiają się wszystkie najważniejsze informacje:
https://www.facebook.com/sztabmszanadolna/
https://www.instagram.com/wospmszanadolna/

Gorąco zapraszamy!!!

 


Podobne artykuły

sob, 25 cze 2022, 12:05:10

ZASTĘPCZE PUNKTY POBORU WODY

Trwająca susza i niekorzystne prognozy meteorologiczne dotyczące wysokich temperatur, w tym alerty pogodowe, powodują zwiększony rozbiór wody. Przy braku zasilania w wodę doprowadzi to do zamknięcia wodociągu.

pią, 24 cze 2022, 14:55:14

OSZCZĘDZAJMY WODĘ!

Apelujemy do wszystkich mieszkańców zaopatrywanych w wodę z wodociągu miejskiego o racjonalne wykorzystanie wody. Szczególnie ciężka sytuacja dotyczy wodociągu Szklanówka czyli całej prawobrzeżnej części miasta.

pią, 1 lip 2022, 07:20:18

70 LAT TEMU, DNIA 1 LIPCA 1952 ROKU ZOSTAŁA MIASTEM

1 lipca 1952 roku weszło w życie rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 22 maja tegoż roku. Zarządzono nadanie ustroju miejskiego Gminie Mszana Dolna I (wcześniej osobne wsie Mszana Dolna i Słomka), a także zmieniono nazwę Gminy Mszana Dolna II na obecną (gmina Mszana Dolna).

śro, 29 cze 2022, 16:49:07

LII UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Matoga zwołuje LII Uroczystą Sesję Rady Miejskiej na dzień 2 lipca (sobota) o godz. 12:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

pią, 1 lip 2022, 15:18:53

SPACER NA LUBOGOSZCZ POŁĄCZONY Z PROMOCJĄ PRZEWODNIKA TURYSTYCZNEGO

W niedzielę, 3 lipca serdecznie zapraszamy na spacer na Lubogoszcz, który połączony będzie z promocją publikacji „Przewodnik turystyczny po mieście Mszana Dolna”. Zbiórka wyznaczona jest na Rynku o godz. 16:00.

śro, 8 cze 2022, 07:23:13

DYŻUR POSEŁ URSZULI NOWOGÓRSKIEJ

Drodzy Mieszkańcy, pragniemy poinformować, iż pierwszy dyżur Poseł Urszuli Nowogórskiej odbędzie się 4 lipca br. (poniedziałek) w godzinach od 9:00-12:00 w sali narad Urzędu Miasta. Dyżury odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
14
07.2022

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-01-20/zbliza-sie-30-final-wosp-w-mszanie-dolnej.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-01-20/zbliza-sie-30-final-wosp-w-mszanie-dolnej.html