Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Zbliża się 30 Finał WOSP w Mszanie Dolnej

Niedziela, 30 stycznia to data 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz mszański sztab jak zawsze ulokowany jest w Miejskim Ośrodku Kultury, natomiast większość atrakcji w programie została zaplanowana w plenerze,  tak by zapewnić bezpieczeństwo wszystkich chętnym.

Już w okolicy można spotkać puszki stacjonarne, w różnych miejscach, lokalach, sklepach, instytucjach - u przyjaciół Wielkiej Orkiestry. Cały program tegorocznego finału został ułożony by dostosować się do aktualnej sytuacji epidemicznej.

Pojawią się nowe propozycje, mamy nadzieję, że spotkają się z pozytywnym przyjęciem, nie zabraknie stałych punktów programu, jak bieg w parku, licytacja, która wraca przed MOK czy światełko do nieba.

Tematem tegorocznej zbiórki jest okulistyka dzięcięca – my również zbieramy okulary, można je przynieść do sztabu, a zostaną one przekazane m.in. na akcje „Okuliści dla Afryki”. Ilość rzeczy przekazywanych na licytację ciągle rośnie, wszystkie gadżety można obejrzeć na facebooku sztabu, mamy nadzieję, że emocji nie zabraknie. Wszystkie wydarzenia będą transmitowane na kanale telewizji internetowej tv28, relacje pojawią się również na sztabowym facebooku i instagramie WOŚP Mszana Dolna.

Nie zapomnijcie o zbiórce nakrętek! Przygotowane serce będzie czekało jak zawsze pod Sztabem MOK.

 

Wszystkim, którzy do tej pory już wsparli sztab odpowiadając na pomoc w organizacji 30 finału serdecznie dziękujemy!

 

Warto śledzić sztabowego facebooka, tam na bieżąco pojawiają się wszystkie najważniejsze informacje:
https://www.facebook.com/sztabmszanadolna/
https://www.instagram.com/wospmszanadolna/

Gorąco zapraszamy!!!

 


Podobne artykuły

pią, 25 lis 2022, 16:08:28

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Z dniem 1 grudnia 2022 roku zmienia się adres siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Nowy ares siedziby MOPS to ul. Piłsudskiego 58. Korespondencję należy kierować pod wskazany powyżej adres.

pią, 18 lis 2022, 09:35:35

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH DLA MIESZKAŃCÓW MSZANY DOLNEJ

Specjaliści z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Sączu zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy unijnych. Jeszcze w listopadzie br. swoje pomysły konsultować będą mogli mieszkańcy miasta Mszana Dolna oraz gminy Kamienica.
 

pon, 28 lis 2022, 10:28:33

KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZACHĘCAMY DO ZGŁOSZEŃ!

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zaprasza na Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 11 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 28 lis 2022, 10:47:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W MSZANIE DOLNEJ!

W niedzielę,  11 grudnia br., zapraszamy na Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy na Plac Targowy w Mszanie Dolnej. Na stoiskach lokalnych producentów, rzemieślników, rękodzielników i rolników będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby.

 

wto, 29 lis 2022, 15:39:16

LGD PIĘKNA ZIEMIA GORCZAŃSKA ZACHĘCA DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Lokalna Grupa Działania "Piękna Ziemia Gorczańska" zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź do wypełnienia drugiej części ANKIETY dotyczącej przyszłości naszych trzech samorządów i ich kierunków rozwoju.

 

pią, 25 lis 2022, 12:53:59

SZTETL MSZANA DOLNA ZAPRASZA NA KOLEJNE SPOTKANIE

Sztetl Mszana Dolna zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie w Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej. Będzie to wykład „Pukanie do drzwi nieba – judaizm i chrześcijaństwo w polskich tłumaczeniach piosenek Leonarda Cohena i Boba Dylana”, który odbędzie się 2 grudnia o godz. 17:00.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-01-20/zbliza-sie-30-final-wosp-w-mszanie-dolnej.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2022-01-20/zbliza-sie-30-final-wosp-w-mszanie-dolnej.html