Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Nasza ścieżka rowerowa jedną z najlepszych inicjatyw!

W ogłoszonym październiku plebiscycie na najlepszy projekt w powiecie realizowany z Funduszy Europejskich w Małopolsce pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” nasi mieszkańcy  intensywnie głosowali na ścieżkę rowerową. Nowa ścieżka zyskała uznanie nie tylko wśród rowerzystów, mogą poruszać się po niej osoby na rolkach i hulajnogach zachowując zasady bezpieczeństwa.  Traktem wzdłuż ścieżki spacerują osoby z kijami, często korzystają z  niego spacerowicze z czworonogami, doceniając otoczenie rzeki, bliskość natury, piękne widoki na Beskid Wyspowy oraz ciszę i spokój z dala od komunikacyjnego centrum.

Konkurs miał na celu odkrycie i pokazanie projektów, które w najlepszy sposób wykorzystały środki z Unii Europejskiej. To również okazja, aby pokazać, że inwestycje realizowane w Małopolsce przy wsparciu Funduszy Europejskich są dostrzegane i prawidłowo identyfikowane przez mieszkańców regionu. Możemy podziękować nie tylko mieszkańcom za oddany głos, ale również wszystkim Małopolanom, którzy do tego wyniku się przyczynili.

Gratulacje za najlepszą inicjatywę wspartą środkami unijnymi w powiecie limanowskim otrzymaliśmy od Marszałka Województwa Witolda Kozłowskiego oraz Wicemarszałka Łukasza Smółki.

List gratulacyjny


Za wszystkie głosy oddane na ścieżkę rowerową jeszcze raz serdecznie dziękujemy!fot.
Zimowa ścieżka rowerowa – J. Radiowski
UM

 


Podobne artykuły

pią, 25 lis 2022, 16:08:28

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Z dniem 1 grudnia 2022 roku zmienia się adres siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Nowy ares siedziby MOPS to ul. Piłsudskiego 58. Korespondencję należy kierować pod wskazany powyżej adres.

pią, 18 lis 2022, 09:35:35

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH DLA MIESZKAŃCÓW MSZANY DOLNEJ

Specjaliści z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Sączu zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy unijnych. Jeszcze w listopadzie br. swoje pomysły konsultować będą mogli mieszkańcy miasta Mszana Dolna oraz gminy Kamienica.
 

pon, 28 lis 2022, 10:28:33

KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZACHĘCAMY DO ZGŁOSZEŃ!

Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość zaprasza na Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 11 grudnia 2022 r. o godz. 14:00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 28 lis 2022, 10:47:59

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY W MSZANIE DOLNEJ!

W niedzielę,  11 grudnia br., zapraszamy na Zagórzański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy na Plac Targowy w Mszanie Dolnej. Na stoiskach lokalnych producentów, rzemieślników, rękodzielników i rolników będzie można zaopatrzyć się w świąteczne produkty i ozdoby.

 

wto, 29 lis 2022, 15:39:16

LGD PIĘKNA ZIEMIA GORCZAŃSKA ZACHĘCA DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Lokalna Grupa Działania "Piękna Ziemia Gorczańska" zaprasza mieszkańców Gminy i Miasta Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź do wypełnienia drugiej części ANKIETY dotyczącej przyszłości naszych trzech samorządów i ich kierunków rozwoju.

 

pią, 25 lis 2022, 12:53:59

SZTETL MSZANA DOLNA ZAPRASZA NA KOLEJNE SPOTKANIE

Sztetl Mszana Dolna zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie w Miejskiej Bibliotece w Mszanie Dolnej. Będzie to wykład „Pukanie do drzwi nieba – judaizm i chrześcijaństwo w polskich tłumaczeniach piosenek Leonarda Cohena i Boba Dylana”, który odbędzie się 2 grudnia o godz. 17:00.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-12-17/nasza-sciezka-rowerowa-jedna-z-najlepszych-inicjatyw.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-12-17/nasza-sciezka-rowerowa-jedna-z-najlepszych-inicjatyw.html