Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Nasza ścieżka rowerowa jedną z najlepszych inicjatyw!

W ogłoszonym październiku plebiscycie na najlepszy projekt w powiecie realizowany z Funduszy Europejskich w Małopolsce pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” nasi mieszkańcy  intensywnie głosowali na ścieżkę rowerową. Nowa ścieżka zyskała uznanie nie tylko wśród rowerzystów, mogą poruszać się po niej osoby na rolkach i hulajnogach zachowując zasady bezpieczeństwa.  Traktem wzdłuż ścieżki spacerują osoby z kijami, często korzystają z  niego spacerowicze z czworonogami, doceniając otoczenie rzeki, bliskość natury, piękne widoki na Beskid Wyspowy oraz ciszę i spokój z dala od komunikacyjnego centrum.

Konkurs miał na celu odkrycie i pokazanie projektów, które w najlepszy sposób wykorzystały środki z Unii Europejskiej. To również okazja, aby pokazać, że inwestycje realizowane w Małopolsce przy wsparciu Funduszy Europejskich są dostrzegane i prawidłowo identyfikowane przez mieszkańców regionu. Możemy podziękować nie tylko mieszkańcom za oddany głos, ale również wszystkim Małopolanom, którzy do tego wyniku się przyczynili.

Gratulacje za najlepszą inicjatywę wspartą środkami unijnymi w powiecie limanowskim otrzymaliśmy od Marszałka Województwa Witolda Kozłowskiego oraz Wicemarszałka Łukasza Smółki.

List gratulacyjny


Za wszystkie głosy oddane na ścieżkę rowerową jeszcze raz serdecznie dziękujemy!fot.
Zimowa ścieżka rowerowa – J. Radiowski
UM

 


Podobne artykuły

śro, 5 sty 2022, 08:39:32

DODATEK OSŁONOWY – NOWE ŚWIADCZENIE!

Szanowni Państwo, informujemy, że od 4 stycznia 2022 r. do 31 października 2022 r. będzie można składać wnioski o nowe świadczenie – dodatek osłonowy. Zadanie to będzie realizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejska 2, 34-730 Mszana Dolna.

pią, 15 paź 2021, 12:05:07

OBOWIĄZEK SKŁADANIA DEKLARACJI DO CENTRALNEJ EWIDENCJI EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW - PRZYPOMNIENIE

Od 1 lipca 2021 roku każdy Właściciel lub Zarządca budynku ma obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

wto, 18 sty 2022, 17:47:42

FERIE W MOK - ZAJĘCIA OTWARTE

Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej zaprasza w ferie na otwarte zajęcia tańca nowoczesnego. Zajęcia zaplanowane są w czwartki: 20 i 27 stycznia o godz. 16:00.

pią, 14 sty 2022, 23:40:38

W FERIE ZAPRASZAMY NA LODOWISKO!

W poniedziałek, 17 stycznia w Małopolsce rozpoczynają się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy na lodowisko – przy miejskim stadionie.
 

pią, 14 sty 2022, 15:27:36

NOWY LEKARZ PEDIATRA W OŚRODKU ZDROWIA

Szanowni Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że do grona lekarzy leczących w naszej Przychodni dołączyła lek. med. Anna Czyżewska-Dudek – specjalista pediatrii oraz specjalista alergologii.

pią, 14 sty 2022, 15:48:22

XLVI ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

XLVI zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Mszanie Dolnej odbędzie sie w dniu 24 stycznia 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 13:00.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-12-17/nasza-sciezka-rowerowa-jedna-z-najlepszych-inicjatyw.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-12-17/nasza-sciezka-rowerowa-jedna-z-najlepszych-inicjatyw.html