Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Zawodnik KORYO na Mistrzostwach Europy Juniorów

13-16 listopada w Sarajewie rozegrane zostały Mistrzostwa Europy Juniorów w Taekwondo Olimpijskim, w zawodach brał udział nasz zawodnik Wiktor Pajdzik, w kategorii +78kg. Wiktor w pierwszej walce pokonał bardzo mocnego zawodnika z Turcji, natomiast w drugiej walce i o wejście w strefę medalowa uległ nieznacznie zawodnikowi z Hiszpanii. Ostatecznie Wiktor wywalczył V miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów. Mamy lekki niedosyt, bo miejsce na podium było w jego zasięgu, ale w końcówce walki medal uciekł Wiktorowi.

 

Najważniejsze to zdobyte doświadczenie i obycie na imprezie mistrzowskiej na pewno zaprocentuje to w najbliższych startach kadrowych i klubowych.  Serdecznie gratulujemy Wiktorowi za świetne walki oraz zdobycie V miejsca Mistrzostw Europy!


 

fot. i red.

Trener Zbigniew Karpierz  


 


Podobne artykuły

wto, 7 gru 2021, 14:13:36

UWAGA, ZMIANA W ODBIORACH ŚMIECI

Szanowni Mieszkańcy, ze względu na sytuacje epidemiologiczną wprowadza się zmiany w harmonogramie odbioru śmieci

śro, 8 gru 2021, 09:43:58

ZAMKNIĘTY PSZOK

W związku z ograniczeniami wynikłymi z sytuacji epidemiologicznej w dniu 10.12.2021 PSZOK Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie nieczynny.

sob, 4 gru 2021, 09:41:05

POWIATOWY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W MSZANIE DOLNEJ!

W niedzielę,  19 grudnia br., zapraszamy na Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy. Pierwszą zagórzańską edycję tego wydarzenia ulokowano na Placu Targowym w Mszanie Dolnej.

śro, 8 gru 2021, 09:57:51

TRUDNO JEST BYĆ MIKOŁAJEM, A BURMISTRZEM..?

W poniedziałek 6 grudnia to pytanie można było zadać laureatom konkursu „O Fotel Burmistrza – moja Mszana przyszłości”.  To właśnie w Mikołajki wyznaczyliśmy dzień, kiedy w fotelu Burmistrza Miasta mogli zasiąść nagrodzeni w konkursie.

 

śro, 24 lis 2021, 15:31:52

BURMISTRZ MIASTA INFORMUJE

Burmistrz Miasta informuje Mieszkańców, iż w urzędzie wyłożony jest do publicznego wglądu projekt Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Miasto Mszana Dolna wraz z możliwością zapoznania się z niezbędną dokumentacją.
 

pon, 6 gru 2021, 16:52:31

KONSULTACJE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA 2022 ROK

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących Programu Współpracy Miasta Mszana Dolna z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-11-17/zawodnik-koryo-na-mistrzostwach-europy-juniorow.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-11-17/zawodnik-koryo-na-mistrzostwach-europy-juniorow.html