Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Bądź EKO – przejdź na e-fakturę

Zakład Gospodarki Komunalnej uprzejmie informuje o możliwości skorzystania z usługi e-FAKTURA. Aby zachęcić Państwa do skorzystania z usługi e-faktura oferujemy CZEKOLADĘ za każdy wypełniony formularz.  To kolejna akcja skierowana do mieszkańców naszego miasta związana z promowaniem zachowań ekologicznych. Pod koniec sierpnia zakończyliśmy akcję „Sadzonki za szkło” – z możliwości wymiany szkła na rośliny bezpośrednio w PSZOK skorzystało pięć osób.

Wystarczy dostarczyć do Zakładu Gospodarki Komunalnej poprawnie wypełniony i podpisany formularz „Zgoda na przesyłanie e-faktur” – formularz dostępny jest w biurze ZGK lub zostanie przesłany zainteresowanym Mieszkańcom na wskazany adres e-mail zwrotny.

Wystarczy skontaktować się z Zakładem Gospodarki Komunalnej: zgk@mszana-dolna.pl


Korzystanie z e-faktury jest dobrowolne i bezpłatne.

Dodatkowe zalety z otrzymywania e-faktury to:

  • dostępność (dostęp do faktur z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu)
  • wygoda przechowywania (brak konieczności gromadzenia papierowych dokumentów)
  • bezpieczeństwo przesyłki (brak ryzyka narażenia Państwa na niepożądane ujawnienie danych)
  • wybierając e-fakturę przyczyniają się Państwo do dbania o środowisko naturalneZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUGI e-FAKTURA

ORAZ DO ODBIORU SŁODKOŚCI !


 


Podobne artykuły

wto, 21 lis 2023, 16:21:51

ZAGÓRZAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY - ZAPRASZAMY TWÓRCÓW I WYSTAWCÓW!

W niedzielę, 10 grudnia, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy na plac targowy w Mszanie Dolnej. Na Zagórzańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawią się świąteczne ozdoby, stroiki, wypieki i pierniczki oraz wszelkiego rodzaju okołoświąteczne produkty i wyroby… Będą sery, miody i inne pyszności! Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” z Olszówki zachęca do udziału w II Konkursie Potraw Wigilijnych.

 

pią, 17 lis 2023, 13:50:03

II KONKURS POTRAW WIGILIJNYCH - ZACHĘCAMY DO ZGŁOSZEŃ

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” zaprasza na II Konkurs Potraw Wigilijnych, który odbędzie się 10 grudnia 2023 r. o godz. 14.00 na placu targowym w Mszanie Dolnej podczas Zagórzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pon, 4 gru 2023, 10:18:54

III GALA WOLONTARIATU - 8 GRUDNIA

III Gala Wolontariatu w Mszanie Dolnej zaplanowana na piatek, 8 grudnia to wydarzenie towarzyszące obchodom Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Tegoroczna gala nabiera szczególnego znaczenia, gdyż łączy się z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego na 3 grudnia.

 

 

pon, 4 gru 2023, 10:52:53

ZAŚPIEWAJMY RAZEM KOLĘDĘ – CHÓR GOSPEL ZAPRASZA NA SWOJĄ PRÓBĘ

Chór Gospel działający przy Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza do wspólnego śpiewania. Powoli zbliża się świąteczny czas, podczas którego z każdej strony słychać kolędy, pastorałki czy świąteczne piosenki. 

pią, 24 lis 2023, 14:25:04

MIEJSKA BIBLIOTEKA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA ZAGÓRZAŃSKĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Mszana Dolna. Od 27 listopada do 18 grudnia do Biblioteki Miejskiej można dostarczać opisane prace.

wto, 17 paź 2023, 10:10:21

TRZECI KONKURS NA UZYSKANIE PRAWA DO POSŁUGIWANIA SIĘ I UŻYTKOWANIA ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Wójt Gminy Mszana Dolna - koordynator marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny - ogłasza konkurs na uzyskanie prawa do użytkowania i posługiwania się Znakiem Promocyjnym ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-09-08/badz-eko-przejdz-na-e-fakture.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-09-08/badz-eko-przejdz-na-e-fakture.html