Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Uwaga! Termin składania wniosków konkursowych na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY mija 15 października

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

Czy ten fakt odciśnie piętno w naszej lokalnej historii? Czy wypromujemy produkty, usługi lub inicjatywy, które znane będą na terenie całego kraju, a może i poza jego granicami? Czy o ich kupno zabiegać będą prawdziwi pasjonaci wysokiej jakości?

Tylko od nas zależy, czy odpowiedzi na wszystkie te pytania będą pozytywne!

To waśnie my, teraz, możemy się postarać, aby między Regionem Zagórzańskim a najwyższej jakości produktami, usługami i inicjatywami dostępnymi u Zagórzan postawić w przyszłości znak równości!

Jeśli wytwarzacie produkty charakteryzujące się wysoką jakością i związkiem z regionem, świadczycie taki usługi lub podejmujecie i realizujecie charakterystyczne dla Zagórzan inicjatywy – zapraszamy Was do złożenia wniosku o uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY, który będzie gwarantem wyrobów i usług „premium” spośród wszystkich dostępnych w okolicy.

Po szczegóły dot. konkursu klikajcie TUTAJ:  link https://bit.ly/3D9UBON


Zapraszamy! Bądźmy dumni z Regionu Zagórzańskiego!


Kreatorzy marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny

 


Podobne artykuły

pią, 15 paź 2021, 08:34:48

OCENA JAKOŚCI WODY

Do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej wpłynęło pismo od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Limanowej w sprawie oceny jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Dotyczy ono próbek wody pobranych z wodociągu miejskiego Mszana Dolna Szklanówka.

wto, 12 paź 2021, 13:51:16

OSTATNIE POŻEGNANIE TERESY DANGEL – HONOROWEJ OBYWATELKI MIASTA

W poniedziałek, 11 października w Warszawie, w kościele p.w. Św. Karola Boromeusza odprawiona została msza św. żałobna za śp. Teresę Dangel z domu Drucka-Lubecka, Honorową Obywatelkę Miasta Mszana Dolna.

wto, 12 paź 2021, 23:32:37

SP ZOZ W MSZANIE DOLNEJ ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE!

Wystarczy sprawdzić czy znajdujemy się w grupie, którym przysługuje prawo do skorzystania z tej możliwości a następnie dokonać rejestracji telefonicznie. Prawo do skorzystania z darmowych szczepień mają m.in. seniorzy (75+)

pią, 15 paź 2021, 12:05:07

OBOWIĄZEK SKŁADANIA DEKLARACJI DO CENTRALNEJ EWIDENCJI EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW - PRZYPOMNIENIE

Od 1 lipca 2021 roku każdy Właściciel lub Zarządca budynku ma obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

wto, 5 paź 2021, 08:49:15

PRZYPOMINAJĄCA TRZECIA DAWKA SZCZEPIONKI PRZECIW COVID-19 DLA OSÓB PO 50. ROKU ŻYCIA

Rząd wspólnie z Radą Medyczną rozszerza listę osób mogących dodatkowo wzmocnić swoją odporność przeciw COVID-19. Od 24 września wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat będą mogły otrzymać przypominającą szczepionkę marki Pfizer. 

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
11
11.2021

Święto Niepodległości

11:00 - 19:00
Mszana Dolna

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-08-26/uwaga-termin-skladania-wnioskow-konkursowych-na-uzyskanie-znaku-promocyjnego-zagorzanskie-dziedziny-mija-15-pazdziernika.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-08-26/uwaga-termin-skladania-wnioskow-konkursowych-na-uzyskanie-znaku-promocyjnego-zagorzanskie-dziedziny-mija-15-pazdziernika.html