Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

Czy ten fakt odciśnie piętno w naszej lokalnej historii? Czy wypromujemy produkty, usługi lub inicjatywy, które znane będą na terenie całego kraju, a może i poza jego granicami? Czy o ich kupno zabiegać będą prawdziwi pasjonaci wysokiej jakości?

Tylko od nas zależy, czy odpowiedzi na wszystkie te pytania będą pozytywne!

To waśnie my, teraz, możemy się postarać, aby między Regionem Zagórzańskim a najwyższej jakości produktami, usługami i inicjatywami dostępnymi u Zagórzan postawić w przyszłości znak równości!

Jeśli wytwarzacie produkty charakteryzujące się wysoką jakością i związkiem z regionem, świadczycie taki usługi lub podejmujecie i realizujecie charakterystyczne dla Zagórzan inicjatywy – zapraszamy Was do złożenia wniosku o uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY, który będzie gwarantem wyrobów i usług „premium” spośród wszystkich dostępnych w okolicy.

Po szczegóły dot. konkursu klikajcie TUTAJ:  link https://bit.ly/3D9UBON


Zapraszamy! Bądźmy dumni z Regionu Zagórzańskiego!


Kreatorzy marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny

 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

śro, 8 wrz 2021, 10:53:21

MIASTO MSZANA DOLNA „TURYSTYCZNYM SKARBEM” – GŁOSUJMY!

Miasto Mszana Dolna oraz obiekty i miejsca z naszej okolicy znalazły się wśród kandydatów na "Turystyczne Skarby Małopolski". Gorąco zachęcamy do głosowania!

pon, 20 wrz 2021, 09:32:04

DYŻUR PRZEDSTAWICIELA PGNIG – WTOREK, 21 WRZEŚNIA

Dyżur przedstawiciela PGNiG w Urzędzie Miasta odbędzie się we wtorek, 21.09.2021r. w sali narad Urzędu Mszana Dolna w godzinach 8:00-14:00. Gorąco zapraszamy!

wto, 14 wrz 2021, 14:38:04

SPOTKANIE BURMISTRZ MIASTA Z MIESZKAŃCAMI – W FORMIE WIRTUALNEJ

W mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie online z Mieszkańcami Miasta. Pytania w sprawach ważnych dla Miasta i Mieszkańców można zadawać wyłącznie pod oryginalnym postem.

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-08-26/pierwszy-konkurs-na-uzyskanie-znaku-promocyjnego-zagorzanskie-dziedziny.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-08-26/pierwszy-konkurs-na-uzyskanie-znaku-promocyjnego-zagorzanskie-dziedziny.html