Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Pozdrawiają z Pobierowa i promują nasz region

To nie pierwsza taka akcja, kiedy Harcerze Gorczańskiego Hufca ZHP w Mszanie Dolnej, którzy  przebywają na obozie w Pobierowie połączyli aktywnościami obozu wraz z promocją regionu, z którego pochodzą. Tegoroczny obóz, na szczęście jest wyjazdowy. Trudno go porównywać z minionym, który z uwagi na obostrzenia był bardziej stacjonarny.

W rozbitym obozie pośród nadmorskich gęstych sosnowych lasów nie brakuje apelów, gier,  zabaw integracyjnych, spotkań przy ognisku i codziennej pracy harcerskiej. Pogoda dopisuje by korzystać z wodnych i słonecznych kąpieli. Harcerze postanowili również bowiem połączyć wypoczynek z promocją regionu, z którego pochodzą. Działając w porozumieniu z trzema zagórzańskimi samorządami: panią burmistrz Anną Pękałą, wójtem Bolesławem Żabą oraz wójtem Rafałem Rusnakiem, korzystając z materiałów promocyjnych miasta Mszana Dolna, gminy Mszana Dolna i gminy Niedźwiedź oraz Powiatu Limanowskiego, harcerze naszego hufca, przebywając na obozie w Pobierowie przekazywali informacje o naszej okolicy.


fot. ZHP

oraz przesłana kartka dla Pani Burmistrz  z pozdrowieniami z Pobierowa od Instruktorów, Harcerzy i Zuchów Gorczańskiego Hufca ZHP im. Wł. Orkana

 


Podobne artykuły

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

UWAGA! TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW KONKURSOWYCH NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY MIJA 15 PAŹDZIERNIKA

Uwaga! Zbliża się koniec terminu składania wniosków konkursowych na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

wto, 12 paź 2021, 13:51:16

OSTATNIE POŻEGNANIE TERESY DANGEL – HONOROWEJ OBYWATELKI MIASTA

W poniedziałek, 11 października w Warszawie, w kościele p.w. Św. Karola Boromeusza odprawiona została msza św. żałobna za śp. Teresę Dangel z domu Drucka-Lubecka, Honorową Obywatelkę Miasta Mszana Dolna.

wto, 12 paź 2021, 23:32:37

SP ZOZ W MSZANIE DOLNEJ ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE!

Wystarczy sprawdzić czy znajdujemy się w grupie, którym przysługuje prawo do skorzystania z tej możliwości a następnie dokonać rejestracji telefonicznie. Prawo do skorzystania z darmowych szczepień mają m.in. seniorzy (75+)

czw, 7 paź 2021, 09:10:24

ZASTĘPCA BURMISTRZA OBJĄŁ STANOWISKO

1 października w Urzędzie Miasta w Mszanie Dolnej pracę rozpoczął nowo powołany zastępca burmistrza, Michał Grzeszczuk (48 l.). Jest on absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

sob, 2 paź 2021, 11:25:02

ZMARŁA TERESA DANGEL – HONOROWA OBYWATELKA MIASTA MSZANA DOLNA

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Teresy Dangel z domu Drucka-Lubecka - Honorowej Obywatelki Miasta Mszana Dolna

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
11
11.2021

Święto Niepodległości

11:00 - 19:00
Mszana Dolna

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/pozdrawiaja-z-pobierowa-i-promuja-nasz-region.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/pozdrawiaja-z-pobierowa-i-promuja-nasz-region.html