Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Pozdrawiają z Pobierowa i promują nasz region

To nie pierwsza taka akcja, kiedy Harcerze Gorczańskiego Hufca ZHP w Mszanie Dolnej, którzy  przebywają na obozie w Pobierowie połączyli aktywnościami obozu wraz z promocją regionu, z którego pochodzą. Tegoroczny obóz, na szczęście jest wyjazdowy. Trudno go porównywać z minionym, który z uwagi na obostrzenia był bardziej stacjonarny.

W rozbitym obozie pośród nadmorskich gęstych sosnowych lasów nie brakuje apelów, gier,  zabaw integracyjnych, spotkań przy ognisku i codziennej pracy harcerskiej. Pogoda dopisuje by korzystać z wodnych i słonecznych kąpieli. Harcerze postanowili również bowiem połączyć wypoczynek z promocją regionu, z którego pochodzą. Działając w porozumieniu z trzema zagórzańskimi samorządami: panią burmistrz Anną Pękałą, wójtem Bolesławem Żabą oraz wójtem Rafałem Rusnakiem, korzystając z materiałów promocyjnych miasta Mszana Dolna, gminy Mszana Dolna i gminy Niedźwiedź oraz Powiatu Limanowskiego, harcerze naszego hufca, przebywając na obozie w Pobierowie przekazywali informacje o naszej okolicy.


fot. ZHP

oraz przesłana kartka dla Pani Burmistrz  z pozdrowieniami z Pobierowa od Instruktorów, Harcerzy i Zuchów Gorczańskiego Hufca ZHP im. Wł. Orkana

 


Podobne artykuły

nie, 18 lip 2021, 22:31:01

SZCZEPIMY SIĘ!

Szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 to działania, które mają przywrócić funkcjonowanie społeczeństwa w zdrowiu i normalności.

śro, 21 lip 2021, 13:02:52

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA NA PIKNIK RODZINNY!

W niedzielę, 25 lipca odbędzie się Piknik Rodzinny - od godz. 14.00 w parku miejskim czeka masa atrakcji.

czw, 22 lip 2021, 09:10:06

OSTATNIA NIEDZIELA LIPCA – MSZA ŚW. NA LUBONIU WIELKIM

W niedzielę, 25 lipca na Luboniu Wielkim o godz. 12:00 odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta, jako podziękowanie za uratowanie schroniska z pożogi wojennej. W tym roku również w 90-rocznicę uroczystego otwarcia schroniska na Luboniu.

pią, 23 lip 2021, 09:52:03

ZAPRASZAMY NA KONCERTY ORKIESTR DĘTYCH

W sobotę, 31 lipca zapraszamy na koncerty Orkiestr Dętych podtrzymując tradycję organizowanego od lat Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr im. Władysława Jerzego Żądły.

śro, 21 lip 2021, 08:14:17

ABSOLUTORIUM DLA PANI BURMISTRZ

W dniu 19 lipca, podczas XXXIX sesji Rada Miejska udzieliła Burmistrz Miasta Annie Pękale absolutorium z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu samorządu.

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
Jutro

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/pozdrawiaja-z-pobierowa-i-promuja-nasz-region.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/pozdrawiaja-z-pobierowa-i-promuja-nasz-region.html