Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Piknik Rodzinny!

W niedzielę, 25 lipca odbędzie się Piknik Rodzinny. Od godz. 14.00 w parku miejskich czeka masa atrakcji. Zapraszamy na konkursy i gry z nagrodami, most tyrolski, ścianka wspinaczkowa, pokaz sprzętu strażackiego, skręcanie balonów, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie i skakanki.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Miejskiego Ośrodka Kultury i pozostałych współorganizatorów!

Dodatkową atrakcją będzie Koncert Edukacyjny dla dzieci i młodzieży realizowany przez Orkiestrę Dętą OSP w ramach projektu "Granie i nutki potrafią zabić smutki. Strażacy zapowiadają również mnóstwo konkursów związanych z aktywnością fizyczną oraz inne wspaniałe atrakcje.

Wieczorem odbędzie się pokaz filmu „Palm Springs” w ramach projektu „Kina Letniego 2021” organizowanego przez Stowarzyszenie LAMA w partnerstwie z Kinem Pod Baranami.

 

Zadania realizowane są w ramach konkursu ofert z zakresu zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

 


Podobne artykuły

nie, 18 lip 2021, 22:31:01

SZCZEPIMY SIĘ!

Szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 to działania, które mają przywrócić funkcjonowanie społeczeństwa w zdrowiu i normalności.

czw, 22 lip 2021, 09:10:06

OSTATNIA NIEDZIELA LIPCA – MSZA ŚW. NA LUBONIU WIELKIM

W niedzielę, 25 lipca na Luboniu Wielkim o godz. 12:00 odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta, jako podziękowanie za uratowanie schroniska z pożogi wojennej. W tym roku również w 90-rocznicę uroczystego otwarcia schroniska na Luboniu.

pią, 23 lip 2021, 09:52:03

ZAPRASZAMY NA KONCERTY ORKIESTR DĘTYCH

W sobotę, 31 lipca zapraszamy na koncerty Orkiestr Dętych podtrzymując tradycję organizowanego od lat Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr im. Władysława Jerzego Żądły.

śro, 21 lip 2021, 08:16:08

POZDRAWIAJĄ Z POBIEROWA I PROMUJĄ NASZ REGION

To nie pierwsza taka akcja, kiedy Harcerze Gorczańskiego Hufca ZHP w Mszanie Dolnej, którzy  przebywają na obozie w Pobierowie połączyli aktywnościami obozu wraz z promocją regionu.

śro, 21 lip 2021, 08:14:17

ABSOLUTORIUM DLA PANI BURMISTRZ

W dniu 19 lipca, podczas XXXIX sesji Rada Miejska udzieliła Burmistrz Miasta Annie Pękale absolutorium z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu samorządu.

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
Jutro

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/miejski-osrodek-kultury-zaprasza-na-piknik-rodzinny.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/miejski-osrodek-kultury-zaprasza-na-piknik-rodzinny.html