Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Absolutorium dla Pani Burmistrz

W dniu 19 lipca, podczas XXXIX sesji Rada Miejska udzieliła Burmistrz Miasta Annie Pękale absolutorium z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu samorządu. Niestety Burmistrz nie otrzymała wotum zaufania do Radnych. Poniedziałkowa sesja trwała prawie 7 godzin. Samo głosowanie nad udzieleniem Pani Burmistrz wotum poprzedził raport o stanie miasta za rok 2020. Kolejnym punktem było udzielenie absolutorium za rok 2020. Pan Bogdan Surówka - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej wnioskował o udzielenie absolutorium dla Burmistrz Miasta po przedstawieniu: informacji o rozpatrzeniu sprawozdania finansowego, sprawozdania z wykonania budżetu Miasta Mszana Dolna za 2020 r. wraz z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie oraz informacji o stanie mienia miasta Mszana Dolna.

Burmistrz podziękowała: Pani Skarbnik, Panu Sekretarzowi i pracownikom urzędu. Słowa podziękowania skierowała do współpracującego z Burmistrz Klubu Radnych, ale podziękowania otrzymali również Radni, którzy krytycznie zwracają uwagę na funkcjonowanie i pracę na stanowisku Burmistrza Miasta. Podziękowania skierowane były także do Mieszkańców Miasta – za wiele konstruktywnych rozmów, które wnoszą nowe pomysły do realizacji w naszym mieście.
 

fot. UM

 


Podobne artykuły

nie, 18 lip 2021, 22:31:01

SZCZEPIMY SIĘ!

Szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 to działania, które mają przywrócić funkcjonowanie społeczeństwa w zdrowiu i normalności.

śro, 21 lip 2021, 13:02:52

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA NA PIKNIK RODZINNY!

W niedzielę, 25 lipca odbędzie się Piknik Rodzinny - od godz. 14.00 w parku miejskim czeka masa atrakcji.

czw, 22 lip 2021, 09:10:06

OSTATNIA NIEDZIELA LIPCA – MSZA ŚW. NA LUBONIU WIELKIM

W niedzielę, 25 lipca na Luboniu Wielkim o godz. 12:00 odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta, jako podziękowanie za uratowanie schroniska z pożogi wojennej. W tym roku również w 90-rocznicę uroczystego otwarcia schroniska na Luboniu.

pią, 23 lip 2021, 09:52:03

ZAPRASZAMY NA KONCERTY ORKIESTR DĘTYCH

W sobotę, 31 lipca zapraszamy na koncerty Orkiestr Dętych podtrzymując tradycję organizowanego od lat Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr im. Władysława Jerzego Żądły.

śro, 21 lip 2021, 08:16:08

POZDRAWIAJĄ Z POBIEROWA I PROMUJĄ NASZ REGION

To nie pierwsza taka akcja, kiedy Harcerze Gorczańskiego Hufca ZHP w Mszanie Dolnej, którzy  przebywają na obozie w Pobierowie połączyli aktywnościami obozu wraz z promocją regionu.

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
Jutro

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/absolutorium-dla-pani-burmistrz.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/absolutorium-dla-pani-burmistrz.html