Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Absolutorium dla Pani Burmistrz

W dniu 19 lipca, podczas XXXIX sesji Rada Miejska udzieliła Burmistrz Miasta Annie Pękale absolutorium z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu samorządu. Niestety Burmistrz nie otrzymała wotum zaufania do Radnych. Poniedziałkowa sesja trwała prawie 7 godzin. Samo głosowanie nad udzieleniem Pani Burmistrz wotum poprzedził raport o stanie miasta za rok 2020. Kolejnym punktem było udzielenie absolutorium za rok 2020. Pan Bogdan Surówka - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej wnioskował o udzielenie absolutorium dla Burmistrz Miasta po przedstawieniu: informacji o rozpatrzeniu sprawozdania finansowego, sprawozdania z wykonania budżetu Miasta Mszana Dolna za 2020 r. wraz z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie oraz informacji o stanie mienia miasta Mszana Dolna.

Burmistrz podziękowała: Pani Skarbnik, Panu Sekretarzowi i pracownikom urzędu. Słowa podziękowania skierowała do współpracującego z Burmistrz Klubu Radnych, ale podziękowania otrzymali również Radni, którzy krytycznie zwracają uwagę na funkcjonowanie i pracę na stanowisku Burmistrza Miasta. Podziękowania skierowane były także do Mieszkańców Miasta – za wiele konstruktywnych rozmów, które wnoszą nowe pomysły do realizacji w naszym mieście.
 

fot. UM

 


Podobne artykuły

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

UWAGA! TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW KONKURSOWYCH NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY MIJA 15 PAŹDZIERNIKA

Uwaga! Zbliża się koniec terminu składania wniosków konkursowych na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

wto, 12 paź 2021, 13:51:16

OSTATNIE POŻEGNANIE TERESY DANGEL – HONOROWEJ OBYWATELKI MIASTA

W poniedziałek, 11 października w Warszawie, w kościele p.w. Św. Karola Boromeusza odprawiona została msza św. żałobna za śp. Teresę Dangel z domu Drucka-Lubecka, Honorową Obywatelkę Miasta Mszana Dolna.

wto, 12 paź 2021, 23:32:37

SP ZOZ W MSZANIE DOLNEJ ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE!

Wystarczy sprawdzić czy znajdujemy się w grupie, którym przysługuje prawo do skorzystania z tej możliwości a następnie dokonać rejestracji telefonicznie. Prawo do skorzystania z darmowych szczepień mają m.in. seniorzy (75+)

czw, 7 paź 2021, 09:10:24

ZASTĘPCA BURMISTRZA OBJĄŁ STANOWISKO

1 października w Urzędzie Miasta w Mszanie Dolnej pracę rozpoczął nowo powołany zastępca burmistrza, Michał Grzeszczuk (48 l.). Jest on absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

sob, 2 paź 2021, 11:25:02

ZMARŁA TERESA DANGEL – HONOROWA OBYWATELKA MIASTA MSZANA DOLNA

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Teresy Dangel z domu Drucka-Lubecka - Honorowej Obywatelki Miasta Mszana Dolna

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

KALENDARZ WYDARZEŃ

wydarzenia
11
11.2021

Święto Niepodległości

11:00 - 19:00
Mszana Dolna

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/absolutorium-dla-pani-burmistrz.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-21/absolutorium-dla-pani-burmistrz.html