Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Czysty, zielony szlak na Lubogoszcz

W sobotę, 10 lipca wolontariusze wyruszyli na Lubogoszcz z miejsca zbiórki – placu składowania drewna przy zielonym szlaku turystycznym prowadzącym na szczyt góry. Wraz ze wsparciem ze strony Nadleśnictwa Limanowa zbieraliśmy śmieci na całej trasie, jednak najwięcej było ich na samej górze, przy przygotowanych dla turystów ławostołach czy w okolicy punktów widokowych. Cieszymy się, że dopisała pogoda, z uwagi na burzowe prognozy obawialiśmy się odwołania akcji. Dla wytrwałych najmłodszych aktywistów czekały przygotowane ekogadżety z limanowskiego Nadleśnictwa.
Za pomoc w organizacji akcji i wsparcie dziękujemy: Leśniczemu P. Adamowi Chmielowi oraz Starszemu Specjaliście Służby Leśnej P. Pawłowi Twarogowi z Nadleśnictwa Limanowa.

 


Małopolski Urząd Marszałkowski przekazał nam niezbędne worki i rękawiczki – dziękujemy!

 

Akcja odbyła się w ramach edukacyjnej kampanii "Sprzątamy Zieloną Małopolskę" zorganizowanej przez Samorząd Województwa Małopolskiego

 

 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

śro, 8 wrz 2021, 10:53:21

MIASTO MSZANA DOLNA „TURYSTYCZNYM SKARBEM” – GŁOSUJMY!

Miasto Mszana Dolna oraz obiekty i miejsca z naszej okolicy znalazły się wśród kandydatów na "Turystyczne Skarby Małopolski". Gorąco zachęcamy do głosowania!

pon, 20 wrz 2021, 09:32:04

DYŻUR PRZEDSTAWICIELA PGNIG – WTOREK, 21 WRZEŚNIA

Dyżur przedstawiciela PGNiG w Urzędzie Miasta odbędzie się we wtorek, 21.09.2021r. w sali narad Urzędu Mszana Dolna w godzinach 8:00-14:00. Gorąco zapraszamy!

wto, 14 wrz 2021, 14:38:04

SPOTKANIE BURMISTRZ MIASTA Z MIESZKAŃCAMI – W FORMIE WIRTUALNEJ

W mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie online z Mieszkańcami Miasta. Pytania w sprawach ważnych dla Miasta i Mieszkańców można zadawać wyłącznie pod oryginalnym postem.

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-12/czysty-zielony-szlak-na-lubogoszcz.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-12/czysty-zielony-szlak-na-lubogoszcz.html