Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Wakacyjne warsztaty w Zagórzańskich Dziedzinach

Właśnie rozpoczął się najbardziej oczekiwany przez wszystkich i najpiękniejszy czas w roku – WAKACJE! Możecie je spędzić bardzo ciekawie i aktywnie odkrywając Zagórzańskie Dziedziny. Doskonałą do tego sposobnością jest udział w warsztatach, które proponują Wam zagórzańscy rękodzielnicy, przewodnicy, pszczelarze, artyści i muzycy…

Podczas zorganizowanych przez nich aktywności staniecie się zagórzańskimi mistrzami, artystami, muzykami, tancerzami, przyrodnikami… Na wędrowców czekają zagórzańskie szczyty z cudownymi wieloplanowymi widokami, których nie można spotkać nigdzie indziej!

Pamiętajcie tylko, aby na wybrane przez siebie warsztaty dokonać zgłoszenia telefonicznego do czwartku poprzedzającego spotkanie i ubrać się stosownie do pogody i okoliczności.


Nie wahajcie się dłużej!
Dajcie  się uwieść Zagórzańskim Dziedzinom!
Odkrywajcie je pasjami!
Zanurzcie się w ich magii!
To dziedzinnie proste!
Zapraszamy!


 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

śro, 8 wrz 2021, 10:53:21

MIASTO MSZANA DOLNA „TURYSTYCZNYM SKARBEM” – GŁOSUJMY!

Miasto Mszana Dolna oraz obiekty i miejsca z naszej okolicy znalazły się wśród kandydatów na "Turystyczne Skarby Małopolski". Gorąco zachęcamy do głosowania!

pon, 20 wrz 2021, 09:32:04

DYŻUR PRZEDSTAWICIELA PGNIG – WTOREK, 21 WRZEŚNIA

Dyżur przedstawiciela PGNiG w Urzędzie Miasta odbędzie się we wtorek, 21.09.2021r. w sali narad Urzędu Mszana Dolna w godzinach 8:00-14:00. Gorąco zapraszamy!

wto, 14 wrz 2021, 14:38:04

SPOTKANIE BURMISTRZ MIASTA Z MIESZKAŃCAMI – W FORMIE WIRTUALNEJ

W mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie online z Mieszkańcami Miasta. Pytania w sprawach ważnych dla Miasta i Mieszkańców można zadawać wyłącznie pod oryginalnym postem.

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-01/wakacyjne-warsztaty-w-zagorzanskich-dziedzinach.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-01/wakacyjne-warsztaty-w-zagorzanskich-dziedzinach.html