Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Wakacyjne warsztaty w Zagórzańskich Dziedzinach

Właśnie rozpoczął się najbardziej oczekiwany przez wszystkich i najpiękniejszy czas w roku – WAKACJE! Możecie je spędzić bardzo ciekawie i aktywnie odkrywając Zagórzańskie Dziedziny. Doskonałą do tego sposobnością jest udział w warsztatach, które proponują Wam zagórzańscy rękodzielnicy, przewodnicy, pszczelarze, artyści i muzycy…

Podczas zorganizowanych przez nich aktywności staniecie się zagórzańskimi mistrzami, artystami, muzykami, tancerzami, przyrodnikami… Na wędrowców czekają zagórzańskie szczyty z cudownymi wieloplanowymi widokami, których nie można spotkać nigdzie indziej!

Pamiętajcie tylko, aby na wybrane przez siebie warsztaty dokonać zgłoszenia telefonicznego do czwartku poprzedzającego spotkanie i ubrać się stosownie do pogody i okoliczności.


Nie wahajcie się dłużej!
Dajcie  się uwieść Zagórzańskim Dziedzinom!
Odkrywajcie je pasjami!
Zanurzcie się w ich magii!
To dziedzinnie proste!
Zapraszamy!


 


Podobne artykuły

pią, 12 sie 2022, 11:00:06

PAMIĘĆ O ZAGŁADZIE I DWUKULTUROWYM MIEŚCIE – ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚCI 21 I 22 SIERPNIA

W przyszłą niedzielę, 21 sierpnia serdecznie zapraszamy na wydarzenia, które rozpoczną dwudniowe obchody 80. Rocznicy Zagłady.

śro, 17 sie 2022, 13:12:15

BIBLIOTEKA ZAPRASZA NA AKCJĘ „ROWEREM PO ZDROWIE”

W najbliższą niedzielę, 21 sierpnia Miejska Biblioteka Publiczna w Mszanie Dolnej wspólnie z Fundacją „Zatrzymać Czas” organizuje spotkanie promujące aktywność rowerową wśród wszystkich grup wiekowych: seniorów, dzieci, młodzieży oraz całych rodzin.
 

śro, 17 sie 2022, 10:40:18

XXIII TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ZA NAMI

Jak zwykle w sierpniu na kortach pensjonatu “Szczebel” miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego. Były to już dwudzieste trzecie rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF “Lubogoszcz”.

śro, 17 sie 2022, 13:22:16

BESKIDZKIE RYTMY I SMAKI NA WITOWIE

Wójt Gminy Mszana Dolna wraz z Forum Gmin Beskidu Wyspowego i Fundacją Rozwoju Regionu Rabka zapraszają na IX Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego "Beskidzkie Rytmy i Smaki", który odbędzie się 21 sierpnia 2022 r. na boisku sportowym "Witów" w Mszanie Górnej.

pią, 12 sie 2022, 11:26:20

MODERNIZACJA NA UL. FLIZAKA

Dobiegła końca modernizacja na ul. Flizaka. Kierowane wcześniej prośby mieszkańców o naprawę tego, wprawdzie niewielkiego odcinka, znalazły swój finał w drugim tygodniu sierpnia.

śro, 10 sie 2022, 11:04:13

NOWY NUMER GAZETY „POD LUBOGOSZCZĄ”

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze kolejnym numerem naszej miejskiej gazety „Pod Lubogoszczą”. Gazeta dostępna jest w większych sklepach na terenie miasta.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-01/wakacyjne-warsztaty-w-zagorzanskich-dziedzinach.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-07-01/wakacyjne-warsztaty-w-zagorzanskich-dziedzinach.html