Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Skarb po Majówce

Tym razem nagrody za komplet korali odebrały dwie dzielne poszukiwaczki zagórzańskich skarbów. Pani Marta i Ewa odwiedziły dziś Urząd Miasta by zaprezentować wyklejoną koralami planszę. Serdecznie gratulujemy!

Przypomnijmy, aby zdobyć dodatkowy bonus należy znaleźć i nawlec wszystkie sześć korali, które rozsypały się po zagórzańskiej ziemi. Pomoże Wam ich szukać Jasiek, miejscowy góral, który jest przewodnikiem każdego z zagórzańskich questów. Ale nie za darmo – tak naprawdę te korale musicie mu oddać, bo przeznaczone są dla wybranki jego serca pięknej zagórzanki Kasi. Wy natomiast dostaniecie nagrodę, którą odbierzecie w Urzędzie Gminy Mszana Dolna, w Urzędzie Miasta Mszana Dolna lub w Gminnej Bibliotece i Ośrodku Kultury w Niedźwiedziu, a także w recepcji Pensjonatu „Szczebel” w Mszanie Dolnej.

Questy to fantastyczny sposób na łatwe i przyjemne, ogólnodostępne wędrówki w pojedynkę, w parach lub w małych grupach – do podejmowania aktywności fizycznej zachęcają kreatorzy Zagórzańskich Dziedzin. U nas jest to jeszcze ciekawsze, bo przy okazji pomagacie Jaśkowi szukać korali, które nieopatrznie mu się rozsypały po całym regionie. Jeśli skompletujecie cały ich sznur my Was za to nagrodzimy!

TUTAJ: znajdziesz wskazówki gdzie i jak szukać skarbów 


Podobne artykuły

pon, 10 cze 2024, 10:00:40

UWAGA - UTRUDNIENIA W URZĘDZIE

Szanowni Mieszkańcy, w związku z zaplanowanym remontem i budową windy w Urzędzie Miasta w najbliższym czasie pojawią się utrudnienia, które ograniczą dostępność do wybranych wydziałów na terenie budynku.

 

 

pon, 27 maj 2024, 09:34:49

UWAGA! ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że Urząd Miasta Mszana Dolna od 1 czerwca do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

pią, 14 cze 2024, 16:07:02

III ZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Przewodnicząca Rady Miejskiej Agnieszka Sasal zwołuje III zwyczajną Sesję Rady Miejskiej na dzień 20 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 na sali narad w Urzędzie Miasta Mszana Dolna.

 

pon, 20 maj 2024, 16:54:14

DEBATA NAD RAPORTEM O STANIE GMINY - MIASTA MSZANA DOLNA ZA 2023 ROK

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024r., poz. 609) Burmistrz Miasta przedstawia Radzie Miejskiej w Mszanie Dolnej „Raport o stanie Miasta Mszana Dolna za rok 2023”. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

sob, 15 cze 2024, 07:10:32

PARAFIA ZAPRASZA NA ''SPOTKANIE RODZIN PRZY MIŁOSIERDZIU''

W niedzielę, 16 czerwca Parafia pw. Miłosierdzia Bożego zaprasza na „Spotkanie Rodzin przy Miłosierdziu”. Tuz po mszy św. o godz. 10:30 zaplanowane są atrakcje, które zajmą cały parking.  W programie: występy grup parafialnych,  darmowe atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami, zaplecze gastronomiczne.

czw, 11 kwi 2024, 11:53:27

W GÓRY, W GÓRY! JUBILEUSZOWY, XX SEZON „SPOTKAŃ W GÓRACH” - ĆWILIN W NIEDZIELĘ!

Koło Terenowe PTTK w Mszanie Dolnej zaprasza na otwarcie  dwudziestego sezonu „Spotkań w górach” na górze Wsołowej, w niedzielę 21 kwietnia. Wsołowa z najpiękniejszą panoramą na Mszanę Dolną otwiera nasz tegoroczny jubileuszowy cykl, będzie to pierwszy szczyt na liście z sześciu do zdobycia.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-05-04/skarb-po-majowce.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-05-04/skarb-po-majowce.html