Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Skarb po Majówce

Tym razem nagrody za komplet korali odebrały dwie dzielne poszukiwaczki zagórzańskich skarbów. Pani Marta i Ewa odwiedziły dziś Urząd Miasta by zaprezentować wyklejoną koralami planszę. Serdecznie gratulujemy!

Przypomnijmy, aby zdobyć dodatkowy bonus należy znaleźć i nawlec wszystkie sześć korali, które rozsypały się po zagórzańskiej ziemi. Pomoże Wam ich szukać Jasiek, miejscowy góral, który jest przewodnikiem każdego z zagórzańskich questów. Ale nie za darmo – tak naprawdę te korale musicie mu oddać, bo przeznaczone są dla wybranki jego serca pięknej zagórzanki Kasi. Wy natomiast dostaniecie nagrodę, którą odbierzecie w Urzędzie Gminy Mszana Dolna, w Urzędzie Miasta Mszana Dolna lub w Gminnej Bibliotece i Ośrodku Kultury w Niedźwiedziu, a także w recepcji Pensjonatu „Szczebel” w Mszanie Dolnej.

Questy to fantastyczny sposób na łatwe i przyjemne, ogólnodostępne wędrówki w pojedynkę, w parach lub w małych grupach – do podejmowania aktywności fizycznej zachęcają kreatorzy Zagórzańskich Dziedzin. U nas jest to jeszcze ciekawsze, bo przy okazji pomagacie Jaśkowi szukać korali, które nieopatrznie mu się rozsypały po całym regionie. Jeśli skompletujecie cały ich sznur my Was za to nagrodzimy!

TUTAJ: znajdziesz wskazówki gdzie i jak szukać skarbów 


Podobne artykuły

czw, 1 kwi 2021, 23:35:05

TRWA NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ NSP 2021

Przypominamy wszystkim Mieszkańcom, że od 1 kwietnia na terenie całego kraju odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

czw, 29 kwi 2021, 09:37:42

W MAJU ZMIANA W ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA

Przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń możliwe będzie stopniowe luzowanie obostrzeń według zaplanowanego harmonogramu.

pią, 14 maj 2021, 07:56:16

5. EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO - GŁOSUJ NA NASZE PROJEKTY!

Do głosowania w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego dopuszczono rekordową liczbę zadań, w tym kilka loklanych, z naszego regionu.

pią, 14 maj 2021, 14:33:40

MIASTO OTRZYMA WSPARCIE W RAMACH PROGRAMU ''SENIOR +''

Miasto Mszana Dolna otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 119.620,00  złotych na utworzenie placówki dla osób starszych w ramach Programu Wieloletniego „Senior +”.

wto, 11 maj 2021, 16:21:20

PRZYPOMINAMY O AKCJI ''SADZONKI ZA SZKŁO''

Postanowilliśmy kontynuować akcję „Czekolada za szkło”, wyznaczając sobie inne gratyfikacje. Zmieniamy również hasło na "Sadzonki za szkło".
 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-05-04/skarb-po-majowce.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-05-04/skarb-po-majowce.html