Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Operacja „Mszanka” – podsumowanie akcji

W sobotę, 10 kwietnia w akcji "Operacja Mszanka" wzięło udział 45 osób. Dzięki tak licznej grupie udało się podzielić cały odcinek Mszanki w granicach miasta na kilka mniejszych, tak aby nasza akcja miała jak największy zasięg. Grupy 2-5 osobowe zbierały śmieci na poszczególnych odcinkach, do momentu spotkania się.  W sumie zebrano 1300 kg odpadów. Liczba zebranych śmieci jest ogromna i pokazuje jak duża jest skala problemu zaśmiecenia naszych rzek. Cieszy fakt, że tak wiele osób wzięło udział w wydarzeniu i udało się przeprowadzić "operację" na Mszance przy sprzyjającej pogodzie.Dziękujemy pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej za pomoc i odbiór zebranych śmieci.

Koszt wywozu zebranych 1320 kg śmieci pokryje Zakład Gospodarki Komunalnej, to kwota 1 370,00 zł.

W akcji wzięli udział również pracownicy urzędu, Radosław Rusnarczyk - Radny Miejski oraz Burmistrz Miasta Anna Pękała.

 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

czw, 23 wrz 2021, 09:37:40

MOC POZYTYWNEJ ENERGII NA SENIORALIACH

To niebywałe, ale po czwartkowej wizycie w Krakowie (dokładnie tydzień temu, 16 września), pomimo dnia pełnego wrażeń i ciężkiej pracy związanej z przybliżeniem Zagórzańskich Dziedzin uczestnikom VIII Senioraliów, wracaliśmy naładowani nowymi pomysłami oraz niebywałą energią.

śro, 22 wrz 2021, 14:50:55

ZAPROSZENIE NA II POWIATOWĄ KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się w czwartek, 30 września w Hotelu „Limanova”.
 

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

PIERWSZY KONKURS NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-04-19/operacja-mszanka-podsumowanie-akcji.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-04-19/operacja-mszanka-podsumowanie-akcji.html