Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Koryo na Mistrzostwach Europy Seniorów

Mateusz Szczęsnowski zawodnik Mszańskiego klubu Taekwondo, trenujący centralnie z Kadrą Narodową Seniorów startował na Mistrzostwach Europy Seniorów w Sofii.  W pierwszej walce spotkał się z utytułowanym reprezentantem Bułgarii brązowym medalista Mistrzostw Świata, w drugiej walce spotkał się  z reprezentantem Francji.
Po dwóch wygranych walkach Mateusz w trzeciej walcząc o medal uległ nieznacznie Grekowi zdobywając V miejsce Mistrzostw Europy Seniorów. Po tak dobrym starcie i walkach z czołowymi zawodnikami Europy otrzymał prawo wyjazdu na Kwalifikacje Olimpijskie Tokio 2021.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi za wspaniały turniej do medalu zabrakło naprawdę niewiele. Poziom walki i styl gry zapewnił kwalifikacje olimpijskie w kategorii - 68 kg mężczyzn. Trzymamy mocno kciuki za dalsze sukcesy!


 

fot. i red.
Trener Zbigniew Karpierz


 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

czw, 23 wrz 2021, 09:37:40

MOC POZYTYWNEJ ENERGII NA SENIORALIACH

To niebywałe, ale po czwartkowej wizycie w Krakowie (dokładnie tydzień temu, 16 września), pomimo dnia pełnego wrażeń i ciężkiej pracy związanej z przybliżeniem Zagórzańskich Dziedzin uczestnikom VIII Senioraliów, wracaliśmy naładowani nowymi pomysłami oraz niebywałą energią.

śro, 22 wrz 2021, 14:50:55

ZAPROSZENIE NA II POWIATOWĄ KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się w czwartek, 30 września w Hotelu „Limanova”.
 

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

PIERWSZY KONKURS NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-04-13/koryo-na-mistrzostwach-europy-seniorow.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-04-13/koryo-na-mistrzostwach-europy-seniorow.html