Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Trzy czwartki dla Ziemi - sprzątamy!

Urząd Miasta zapraszamy do wspólnej akcji zbierania śmieci. Dostrzegamy ogromny problem śmieci, które tworzą już dzikie wysypiska, straszą w miejscach dla nas zaskakujących, dlatego chcemy ruszyć w teren by posprzątać nasze miejskie otoczenie. Potrzebne są tylko dobre chęci, worki i rękawiczki zapewniamy.

Do końca miesiąca na adres mailowy srodowisko@mszana-dolna.pl będziemy przyjmować sugestie gdzie możemy wybrać się z workiem na porządki. Mamy już kilka swoich typów, miejsce każdej ze zbiórek dla osób, które chcą się włączyć w wspólne działanie to: plac targowy – godz. 16:00. Spotykamy się tam 22 kwietnia. Kolejne terminy to inne miejsca na terenie miasta: 29 kwietnia zbiórka wyznaczona jest przy stadionie miejskim, 6 maja za mostem na Rabie, ul. Stawowa. Serdecznie zapraszamy!


Zadanie realizuje Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta wspólnie z Promocją Miasta


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

czw, 23 wrz 2021, 09:37:40

MOC POZYTYWNEJ ENERGII NA SENIORALIACH

To niebywałe, ale po czwartkowej wizycie w Krakowie (dokładnie tydzień temu, 16 września), pomimo dnia pełnego wrażeń i ciężkiej pracy związanej z przybliżeniem Zagórzańskich Dziedzin uczestnikom VIII Senioraliów, wracaliśmy naładowani nowymi pomysłami oraz niebywałą energią.

śro, 22 wrz 2021, 14:50:55

ZAPROSZENIE NA II POWIATOWĄ KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się w czwartek, 30 września w Hotelu „Limanova”.
 

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

PIERWSZY KONKURS NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-03-16/trzy-czwartki-dla-ziemi-sprzatamy.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-03-16/trzy-czwartki-dla-ziemi-sprzatamy.html