Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Sportowe ferie z UKS ''Beskid''

Tegoroczne ferie zimowe dla wielu z nas kojarzą się głównie z siedzeniem w domu. Oczywiście tak było w wielu przypadkach, ale nie we wszystkich. Uczniowski Klub Sportowy „Beskid” we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 w Mszanie Dolnej zorganizował „Zimową Półkolonię Sportową”.

Codziennie przez dwa tygodnie uczniowie z klas 1 – 4 brali udział w kilkugodzinnych zajęciach sportowych prowadzonych przez Trenerów: Łukasza Dobrowolskiego i Pawła Leja. Rozmaite ćwiczenia sportowo-ruchowe połączone z zabawami i zespołowymi grami sportowymi przedzielane przerwami na posiłki, stworzyły chociaż namiastkę „normalności” w tym trudnym dla wszystkich czasie. Wszelkie działania podejmowane w ramach półkolonii odbywały się z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm sanitarnych.

Warto nadmienić, iż „Zimowa Półkolonia Sportowa” organizowana przez klub „Beskid” była jedyną zgłoszoną do Kuratorium w powiecie limanowskim. Na koniec kierujemy słowa podziękowania do Pani Dyrektor SP nr 1 za udostępnienie obiektów sportowych i do wszystkich pracowników „Jedynki” zaangażowanych w prawidłowy przebieg tego sportowego zimowego wypoczynku. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną tym razem letnią edycję półkolonii sportowej. Widzimy się w wakacje!

 

red. fot.

UKS "Beskid"

             


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

czw, 23 wrz 2021, 09:37:40

MOC POZYTYWNEJ ENERGII NA SENIORALIACH

To niebywałe, ale po czwartkowej wizycie w Krakowie (dokładnie tydzień temu, 16 września), pomimo dnia pełnego wrażeń i ciężkiej pracy związanej z przybliżeniem Zagórzańskich Dziedzin uczestnikom VIII Senioraliów, wracaliśmy naładowani nowymi pomysłami oraz niebywałą energią.

śro, 22 wrz 2021, 14:50:55

ZAPROSZENIE NA II POWIATOWĄ KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się w czwartek, 30 września w Hotelu „Limanova”.
 

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

PIERWSZY KONKURS NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-01-26/sportowe-ferie-z-uks-beskid.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2021-01-26/sportowe-ferie-z-uks-beskid.html