Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Udane turnieje Akademii Piłkarskiej ''Bonito''

Kolejny intensywny i pracowity weekend Żaków Bonito Mszana Dolna. W niedzielę nasi młodzi zawodnicy uczestniczyli w dwóch turniejach. Pierwszy z nich odbywał się w Limanowej były to Mistrzostwa Piłki Nożnej Halowej Podokręgu Limanowskiego, po gładkich wygranych z Płomieniem Limanowa, Mordarką, FA Dobra, AP Mam Talent Limanowa oraz z Uranem Łukowica zdobywamy Mistrza Okręgu Piłki Nożnej Limanowa a nasi zawodnicy Jaś Jarosz oraz Igor Jarosz zdobywają króla strzelców oraz najlepszego bramkarz turnieju.

Bezpośrednio po turnieju w Limanowej przy pomocy naszych Rodziców udajemy się na drugi turniej halowy do Myślenic, organizowany przez Wisłę Kraków dla Szkółek Partnerskich do których należy Akademia Bonito Mszana Dolna. Prosto z marszu nasi chłopcy trafiają na takie zespoły jak Akademia 2012 Jaworzno, Akademia Piłkarska Głogovia, Halny Kamienica, Progress Andrychów oraz Polonię Przemyśl. Cztery pierwsze mecze wygrywamy strzelając renomowanym przeciwnikom 20 bramek a tracąc tylko 4 w finale mierzymy się z Polonią Przemyśl gdzie w końcowej fazie meczu ulegamy 4 do 2 zdobywając drugie miejsce Turnieju Szkółek Partnerskich Białej Gwiazdy.
Gratulację dla całej drużyny Żaków w składzie: Igor Jarosz, Kamil Draus, Kacper Potaczek, Błażej Steczek, Jaś Jarosz, Piotr Kawula, Igor Kotarski, Kacper Cebula, Kuba Cichórz, Maks Chorągwicki oraz trenerów Damiana Gnieckiego i Grzegorza Szynalika za naprawdę udany i intensywny dzień.

Serdeczne podziękowania należą się także Rodzicom naszych młodych piłkarzy którzy wspierali nas swoja pomocą podczas trwania turniejów Pana Jarka Drausa, Bogdana Jarosza oraz Krzysztofa Potaczka jeszcze raz Gratulujemy – Dziękujemy i życzymy dalszych Sukcesów!!!!


red. fot.
Akademia Piłkarska „BONITO”
 

 


Podobne artykuły

sob, 12 cze 2021, 00:12:07

MOBILNY PUNKT SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19 W MSZANIE DOLNEJ

Zaszczep się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson w mobilnym punkcie szczepień na parkingu za Urzędem Gminy.

wto, 15 cze 2021, 14:53:52

UWAGA! PRZERWA W DOSTAWIE WODY

Zakład Gospodarki Komunalnej informuje, iż w związku z planowanym przepięciem sieci wodociągowej w rejonie ul. J. Matejki i Ks. J. Stabrawy w dniu 16.06.2021r. (środa) nastąpi w godz. 9:00-11:00 przerwa w dostawie wody.
 

śro, 9 cze 2021, 13:22:29

SPISZ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

Spis Powszechny ruszył 1 kwietnia 2021. Jednym z elementów, które mają zachęcić do wzięcia w nim udziału, jest loteria.
 

śro, 2 cze 2021, 14:16:59

MOPS ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Nałogom i agresji mówię – NIE”.

pon, 31 maj 2021, 16:24:14

ZMIANY W GODZINACH PRACY URZĘDU MIASTA – OD 1 CZERWCA

Urząd Miasta Mszana Dolna informuje, że od 1 czerwca do 31 sierpnia będą obowiązywać nowe godziny pracy. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta będzie czynny w godz. 7:00 do godz. 15:00.

wto, 11 maj 2021, 16:21:20

PRZYPOMINAMY O AKCJI ''SADZONKI ZA SZKŁO''

Postanowilliśmy kontynuować akcję „Czekolada za szkło”, wyznaczając sobie inne gratyfikacje. Zmieniamy również hasło na "Sadzonki za szkło".
 

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-12-23/udane-turnieje-akademii-pilkarskiej-bonito.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-12-23/udane-turnieje-akademii-pilkarskiej-bonito.html