Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Udane turnieje Akademii Piłkarskiej ''Bonito''

Kolejny intensywny i pracowity weekend Żaków Bonito Mszana Dolna. W niedzielę nasi młodzi zawodnicy uczestniczyli w dwóch turniejach. Pierwszy z nich odbywał się w Limanowej były to Mistrzostwa Piłki Nożnej Halowej Podokręgu Limanowskiego, po gładkich wygranych z Płomieniem Limanowa, Mordarką, FA Dobra, AP Mam Talent Limanowa oraz z Uranem Łukowica zdobywamy Mistrza Okręgu Piłki Nożnej Limanowa a nasi zawodnicy Jaś Jarosz oraz Igor Jarosz zdobywają króla strzelców oraz najlepszego bramkarz turnieju.

Bezpośrednio po turnieju w Limanowej przy pomocy naszych Rodziców udajemy się na drugi turniej halowy do Myślenic, organizowany przez Wisłę Kraków dla Szkółek Partnerskich do których należy Akademia Bonito Mszana Dolna. Prosto z marszu nasi chłopcy trafiają na takie zespoły jak Akademia 2012 Jaworzno, Akademia Piłkarska Głogovia, Halny Kamienica, Progress Andrychów oraz Polonię Przemyśl. Cztery pierwsze mecze wygrywamy strzelając renomowanym przeciwnikom 20 bramek a tracąc tylko 4 w finale mierzymy się z Polonią Przemyśl gdzie w końcowej fazie meczu ulegamy 4 do 2 zdobywając drugie miejsce Turnieju Szkółek Partnerskich Białej Gwiazdy.
Gratulację dla całej drużyny Żaków w składzie: Igor Jarosz, Kamil Draus, Kacper Potaczek, Błażej Steczek, Jaś Jarosz, Piotr Kawula, Igor Kotarski, Kacper Cebula, Kuba Cichórz, Maks Chorągwicki oraz trenerów Damiana Gnieckiego i Grzegorza Szynalika za naprawdę udany i intensywny dzień.

Serdeczne podziękowania należą się także Rodzicom naszych młodych piłkarzy którzy wspierali nas swoja pomocą podczas trwania turniejów Pana Jarka Drausa, Bogdana Jarosza oraz Krzysztofa Potaczka jeszcze raz Gratulujemy – Dziękujemy i życzymy dalszych Sukcesów!!!!


red. fot.
Akademia Piłkarska „BONITO”
 

 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

czw, 23 wrz 2021, 09:37:40

MOC POZYTYWNEJ ENERGII NA SENIORALIACH

To niebywałe, ale po czwartkowej wizycie w Krakowie (dokładnie tydzień temu, 16 września), pomimo dnia pełnego wrażeń i ciężkiej pracy związanej z przybliżeniem Zagórzańskich Dziedzin uczestnikom VIII Senioraliów, wracaliśmy naładowani nowymi pomysłami oraz niebywałą energią.

śro, 22 wrz 2021, 14:50:55

ZAPROSZENIE NA II POWIATOWĄ KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się w czwartek, 30 września w Hotelu „Limanova”.
 

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

PIERWSZY KONKURS NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-12-23/udane-turnieje-akademii-pilkarskiej-bonito.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-12-23/udane-turnieje-akademii-pilkarskiej-bonito.html