Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Udane turnieje Akademii Piłkarskiej ''Bonito''

Kolejny intensywny i pracowity weekend Żaków Bonito Mszana Dolna. W niedzielę nasi młodzi zawodnicy uczestniczyli w dwóch turniejach. Pierwszy z nich odbywał się w Limanowej były to Mistrzostwa Piłki Nożnej Halowej Podokręgu Limanowskiego, po gładkich wygranych z Płomieniem Limanowa, Mordarką, FA Dobra, AP Mam Talent Limanowa oraz z Uranem Łukowica zdobywamy Mistrza Okręgu Piłki Nożnej Limanowa a nasi zawodnicy Jaś Jarosz oraz Igor Jarosz zdobywają króla strzelców oraz najlepszego bramkarz turnieju.

Bezpośrednio po turnieju w Limanowej przy pomocy naszych Rodziców udajemy się na drugi turniej halowy do Myślenic, organizowany przez Wisłę Kraków dla Szkółek Partnerskich do których należy Akademia Bonito Mszana Dolna. Prosto z marszu nasi chłopcy trafiają na takie zespoły jak Akademia 2012 Jaworzno, Akademia Piłkarska Głogovia, Halny Kamienica, Progress Andrychów oraz Polonię Przemyśl. Cztery pierwsze mecze wygrywamy strzelając renomowanym przeciwnikom 20 bramek a tracąc tylko 4 w finale mierzymy się z Polonią Przemyśl gdzie w końcowej fazie meczu ulegamy 4 do 2 zdobywając drugie miejsce Turnieju Szkółek Partnerskich Białej Gwiazdy.
Gratulację dla całej drużyny Żaków w składzie: Igor Jarosz, Kamil Draus, Kacper Potaczek, Błażej Steczek, Jaś Jarosz, Piotr Kawula, Igor Kotarski, Kacper Cebula, Kuba Cichórz, Maks Chorągwicki oraz trenerów Damiana Gnieckiego i Grzegorza Szynalika za naprawdę udany i intensywny dzień.

Serdeczne podziękowania należą się także Rodzicom naszych młodych piłkarzy którzy wspierali nas swoja pomocą podczas trwania turniejów Pana Jarka Drausa, Bogdana Jarosza oraz Krzysztofa Potaczka jeszcze raz Gratulujemy – Dziękujemy i życzymy dalszych Sukcesów!!!!


red. fot.
Akademia Piłkarska „BONITO”
 

 


Podobne artykuły

czw, 7 gru 2023, 13:04:19

„PSZCZOŁY NASZĄ PASJĄ” - KOŁO PSZCZELARZY W MSZANIE DOLNEJ ZAPRASZA

Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie z Kołem Pszczelarzy w Mszanie Dolnej. W sobotę, 9 grudnia w Miejskiej Bibliotece zaplanowany jest bogaty program: prelekcje tematyczne, prezentacja prac malarskich Marii Wnęk oraz pokaz tańca zespołu regionalnego „Zielony Jawor” z Krempach.
 

czw, 7 gru 2023, 13:30:08

TO JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ! POWOLI ZACZYNAMY WCHODZIĆ W KLIMAT ŚWIĄTECZNEGO OCZEKIWANIA.

Na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem, 10 grudnia, na placu targowym w Mszanie Dolnej poczujemy pełną magię Godnych Świąt. Zaprosiliśmy do udziału rękodzielników, artystów, twórców z naszego regionu (i nie tylko); co więcej dodatkowych emocji zapewni nam II Konkurs Potraw Wigilijnych organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” z Olszówki. 

wto, 5 gru 2023, 08:30:51

MSZANA DOLNA LIDEREM POWIATU LIMANOWSKIEGO!

W piątek, 1 grudnia podczas uroczystej gali Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski zaprezentowane zostały wyniki tegorocznej, 14. już edycji Rankingu Gmin Małopolski, który FRDL MISTiA od 2010 r. realizuje we współpracy z Urzędem Statystycznym w Krakowie. Poza wyróżnionymi trzema najlepszymi gmianami,, wyróżniono gminy, które objęły prowadzenie w poszczególnych powiatach Małopolski. Liderem Powiatu Limanowskiego zostało Miasto Mszana Dolna!

wto, 5 gru 2023, 08:25:07

MSZANICANKI ZAŚPIEWAŁY NA SESJI

Na 70 sesję Rady Miejskiej w Mszanie Dolnej został zaproszony zespół „Mszanicanki”. Wystosowane zaproszenie na środę, 29 listopada do naszych śpiewających pań skierowane było nie bez powodu – kto śledził wiadomości lokalne na pewno wie, że „Mszanicanki” działające przy Miejskim Ośrodku Kultury, zajęły I miejsce na 49 Limanowskiej Słazie. 
 

pią, 24 lis 2023, 14:25:04

MIEJSKA BIBLIOTEKA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA ZAGÓRZAŃSKĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Mszana Dolna. Od 27 listopada do 18 grudnia do Biblioteki Miejskiej można dostarczać opisane prace.

wto, 17 paź 2023, 10:10:21

TRZECI KONKURS NA UZYSKANIE PRAWA DO POSŁUGIWANIA SIĘ I UŻYTKOWANIA ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Wójt Gminy Mszana Dolna - koordynator marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny - ogłasza konkurs na uzyskanie prawa do użytkowania i posługiwania się Znakiem Promocyjnym ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-12-23/udane-turnieje-akademii-pilkarskiej-bonito.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-12-23/udane-turnieje-akademii-pilkarskiej-bonito.html