Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Spotkanie Burmistrz Miasta z Mieszkańcami – kolejne w bezpiecznej formie

Z uwagi na trwający czas epidemii w mediach społecznościowych Burmistrz Miasta Anna Pękała zaproponowała kolejne spotkanie z mieszkańcami w bezpiecznej formie. Od początku swojej kadencji zorganizowała już kilka spotkań z mieszańcami miasta, podczas których przedstawiała działalność samorządu i odpowiadała na pytania zadawane bezpośrednio z sali.

Podobnie jak w czerwcu powtórzona jest formuła spotkania:

 

Szanowni Państwo,

Nadal w Polsce mamy stan epidemii. Organizowanie spotkań w większym gronie jest ryzykowne i nie do końca możliwe. Z tego powodu zachęcam do „spotkania” ze mną, w tym ograniczonym zakresie.
Proponuję abyście Państwo zadawali mi pytania pod tym postem. Pytania będzie można zadawać do 26 września 2020 roku do godz. 20:00.
Odpowiedzi na pytania zostaną nagrane i będą udostępnione na tej stronie od 1 października 2020 roku od godz. 10:00. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania zamieszczone pod oryginalnym postem na tej stronie.


Anna Pękała
Burmistrz Miasta Mszana Dolna

 


Podobne artykuły

śro, 8 wrz 2021, 12:50:27

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021 TRWA TYLKO DO 30 WRZEŚNIA – NIE ODKŁADAJMY GO NA OSTATNIĄ CHWILĘ!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udziału może skutkować nałożeniem kary grzywny.

śro, 15 wrz 2021, 11:45:29

WNIEŚ UWAGI DO STRATEGII TERYTORIALNEJ W RAMACH PROJEKTU „CWD”

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, przedstawiamy Państwu projekt „Strategii terytorialnej partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego”. Strategia jest opracowywana w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”.

czw, 23 wrz 2021, 09:37:40

MOC POZYTYWNEJ ENERGII NA SENIORALIACH

To niebywałe, ale po czwartkowej wizycie w Krakowie (dokładnie tydzień temu, 16 września), pomimo dnia pełnego wrażeń i ciężkiej pracy związanej z przybliżeniem Zagórzańskich Dziedzin uczestnikom VIII Senioraliów, wracaliśmy naładowani nowymi pomysłami oraz niebywałą energią.

śro, 22 wrz 2021, 14:50:55

ZAPROSZENIE NA II POWIATOWĄ KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się w czwartek, 30 września w Hotelu „Limanova”.
 

pon, 6 wrz 2021, 10:11:56

SZCZEPIENIA W MSZANIE DOLNEJ – SP ZOZ ZAPRASZA!

Po udanej niedzielnej akcji szczepień w Mszanie Dolnej przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w miejskiej przychodni „Vital Med” można w dalszym ciągu zaszczepić się preparatem Johnson & Johnson lub szczepionką Pfeizer.

czw, 26 sie 2021, 08:47:27

PIERWSZY KONKURS NA UZYSKANIE ZNAKU PROMOCYJNEGO ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Oto nadeszła – prawdziwie wiekopomna chwila! Ogłoszono bowiem pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-09-23/spotkanie-burmistrz-miasta-z-mieszkancami-kolejne-w-bezpiecznej-formie.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-09-23/spotkanie-burmistrz-miasta-z-mieszkancami-kolejne-w-bezpiecznej-formie.html