Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Bieg na Dzień Kobiet

Zgodnie z zapowiedzią by świętować Dzień Kobiet zaprosiliśmy wszystkich chętnych na kolejny tematyczny bieg w parku miejskim - z lekkim wyprzedzeniem odbyło się to 6 marca. By uatrakcyjnić nieco nasze bieganie po parkowych alejkach na zakończenie walentynkowego biegu padło hasło: a może w spódnicach? Odważnych deklaracji nie brakowało nawet w męskim gronie biegaczy, ale gdy przyszło do zakładania kolorowych spódnic, odważyły się tylko dwie panie… Zawodnicy sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK zaproponowali zarówno bieganie i maszerowanie po parku, więc na kolejny gorąco zachęcamy naszych chodziarzy z kijkami. Za dwa tygodnie spotykamy się by szukać Wiosny – 20 marca w parku – zapraszamy gorąco!

red. i fot. UMWszyscy biegacze, którzy wzięli udział w biegu otrzymali drobne miejskie gadżety:smycze i anielskie krówki.

 


Podobne artykuły

czw, 26 sie 2021, 08:39:31

XXII TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ZA NAMI

Jak zwykle w sierpniu na kortach pensjonatu “Szczebel” miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego. Były to już dwudzieste drugie rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF “Lubogoszcz”.


 

wto, 17 sie 2021, 12:59:03

XVII TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ ROZEGRANY

W sobotę, 14 sierpnia odbył się XVII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna w kategorii kobiet i mężczyzn.

nie, 1 sie 2021, 18:08:28

PIŁKA W GRZE! – WAKACYJNE SPORTOWE INWESTYCJE

28 lipca została podpisana umowa na realizację zadania „Budowa boiska do siatkówki plażowej w Mszanie Dolnej” w ramach środków na modernizację infrastruktury rekreacyjno-sportowej.

śro, 30 cze 2021, 15:44:42

MAMY MISTRZA POLSKI – GRATULACJE DLA DAWIDA KOWALSKIEGO!

W dniach do 25 do 27 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski w wędkarstwie muchowym na Dunajcu. Na Mistrzostwa zgłosiło się 156 zawodników, w tym siedmioro z naszego Koła.

śro, 9 cze 2021, 15:53:58

PIERWSZE ZAWODY NA NASZYM STADIONIE!

We wtorek, 8 czerwca odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. To pierwsze takie zawody na naszym stadionie miejskim, które po dłuższej, spowodowanej epidemią przerwie mogły odbyć się na naszym obiekcie.

wto, 8 cze 2021, 13:58:12

SAME SUKCESY UKS KORYO W OSTROWCU!

W niedzielę, 6 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim został rozegrany turniej dla dzieci, młodzików i kadetów „Baba Jaga Cup”. UKS KORYO może pochwalić się niesamowitą ilością medali.

KALENDARZ WYDARZEŃ

turystyka
Jutro

PTTK ''XVII Spotkania w górach''

13:00 - 14:00
Lubogoszcz

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-03-09/bieg-na-dzien-kobiet.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-03-09/bieg-na-dzien-kobiet.html