Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

KORYO na podium w Hamburgu

W dniach 29 lutego – 1 marca rozegrany został jeden z najmocniejszych turniejów w Europie, Puchar Świata German Open G2 rozgrywany w Hamburgu. Startowało w nim ponad 1200 zawodników z całego świata. W kategorii seniorów Mateusz Szczesnowski zdobył złoty medal pokonując zawodników z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Danii. Maksymilian Śmieszek w kategorii Junior zdobył srebrny medal wygrywając  z zawodnikami z Niemiec i w finale na punkty przegrał z reprezentantem Danii. Wiktor Pajdzik zdobył brązowy medal w wejściu do finału przegrał z reprezentantem Niemiec. Oskar Pilch zdobył V miejsce pokonując w pierwszej walce zawodnika z Portugalii, niestety drugą walkę przegrywa z reprezentantem Niemiec. Karolina Szczesnowska po zaciętej walce ulega na punkty  zawodnicze z Wielkiej Brytanii. Serdeczne Gratulacje dla całego zespołu za wysokie wyniki sportowe na tak mocno obsadzonym i prestiżowym turnieju. Na pewno zdobyte doświadczenie z najlepszymi zawodnikami przyniesie oczekiwane rezultaty w najbliższych turniejach w Polsce i za granicą.