Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

KORYO na podium w Hamburgu

W dniach 29 lutego – 1 marca rozegrany został jeden z najmocniejszych turniejów w Europie, Puchar Świata German Open G2 rozgrywany w Hamburgu. Startowało w nim ponad 1200 zawodników z całego świata. W kategorii seniorów Mateusz Szczesnowski zdobył złoty medal pokonując zawodników z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Danii. Maksymilian Śmieszek w kategorii Junior zdobył srebrny medal wygrywając  z zawodnikami z Niemiec i w finale na punkty przegrał z reprezentantem Danii. Wiktor Pajdzik zdobył brązowy medal w wejściu do finału przegrał z reprezentantem Niemiec. Oskar Pilch zdobył V miejsce pokonując w pierwszej walce zawodnika z Portugalii, niestety drugą walkę przegrywa z reprezentantem Niemiec. Karolina Szczesnowska po zaciętej walce ulega na punkty  zawodnicze z Wielkiej Brytanii. Serdeczne Gratulacje dla całego zespołu za wysokie wyniki sportowe na tak mocno obsadzonym i prestiżowym turnieju. Na pewno zdobyte doświadczenie z najlepszymi zawodnikami przyniesie oczekiwane rezultaty w najbliższych turniejach w Polsce i za granicą.

red i fot.

Zbigniew Karpierz

 


Podobne artykuły

wto, 14 wrz 2021, 14:56:17

SPOTKAJCIE SIĘ Z ZAGÓRZAŃSKIMI DZIEDZINAMI… NA SENIORALIACH!

Przez dwa najbliższe dni w Krakowie rządzą…. Seniorzy. 15 i 16 września - czyli w środę i czwartek – w grodzie Kraka zaplanowane są bowiem VIII Senioralia. W tym wielkim wydarzeniu udział biorą Zagórzańskie Dziedziny, które 16 września w Parku Jordana na swoich stoiskach będą rozdawać materiały promocyjne.

śro, 15 wrz 2021, 11:53:36

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W GPN - SKORZYSTAJ Z WYSTAWY, ZOBACZ FILM, IDŹ NA SPACER

W dniach 17-18 września Gorczański Park Narodowy zaprasza do Ośrodka Edukacyjnego GPN w Porębie Wielkiej na Dni Otwarte Funduszy Europejskich pod hasłem "Kraina salamandry".

czw, 9 wrz 2021, 08:40:21

9 WRZEŚNIA TO DZIEŃ RECYKLINGU BATERII, A MY JUŻ MAMY SWOJEGO LOKALNEGO LIDERA!

9 września to Dzień Recyklingu Baterii, a my już mamy swojego lokalnego lidera, który zajął pierwsze miejsce w ogólnokrajowym konkursie! To Miejskie Przedszkole nr 2 im. Janiny Porazińskiej daje nam tak wspaniały przykład ekologicznych działań.

wto, 7 wrz 2021, 16:01:06

JUBILEUSZOWE, NARODOWE CZYTANIE W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY

To już jubileuszowa, X edycja Narodowego Czytania, które organizowane jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. 5 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Mszanie Dolnej odbyło się Narodowe Czytanie „Moralności Pani Dulskiej”.
 

wto, 31 sie 2021, 14:51:03

DRUGI HISTORYCZNY SPACER MICHAŁA WÓJCIKA POBUDZIŁ WYOBRAŹNIĘ

W sobotę, 28 sierpnia niezwykłe zgromadzenie popołudniową porą pod budynkiem poczty świadczyło o tym, jak duża ilość osób zainteresowanych jest historią swojego miasta. Po pierwszym spacerze historycznych zorganizowanym w lipcu, Michał Wójcik zaprosił na kolejny.

śro, 25 sie 2021, 08:52:39

JEDEN SPACER HISTORYCZNY ZA NAMI, ZAPRASZAMY NA KOLEJNY!

Spacer, który odbył się w Mszanie Dolnej w sobotę – 21 sierpnia był dziewiątym spacerem, organizowanym w ramach większego projektu Limanowskiej Organizacji Turystycznej.
 

KALENDARZ WYDARZEŃ

turystyka
Niedziela

PTTK ''XVII Spotkania w górach''

13:00 - 14:00
Lubogoszcz

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-03-04/koryo-na-podium-w-hamburgu.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-03-04/koryo-na-podium-w-hamburgu.html