Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

"Jedynka" wśród najlepszych w narciarstwie alpejskim...

W dniu 12 lutego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Narciarstwie Alpejskim. Zawody rozegrano na stoku w Lubomierzu. Uczniowie naszej “Jedynki” tradycyjnie znaleźli się wśród najlepszych "alpejczyków" powiatu. Amelia Antosz i Mateusz Dziedzina zdobyli tytuły wicemistrzowskie. Na podium stanęli również Szymon Potaczek i Michał Łopata sklasyfikowani na piątych pozycjach w swoich kategoriach wiekowych. W punktacji szkół chłopcy zajęli II miejsce, natomiast dziewczęta czwarte. Gratulacje!

red i fot. Zbigniew Stachura

Podobne artykuły

czw, 26 sie 2021, 08:39:31

XXII TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ZA NAMI

Jak zwykle w sierpniu na kortach pensjonatu “Szczebel” miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego. Były to już dwudzieste drugie rozgrywki organizowane przez Ognisko TKKF “Lubogoszcz”.

wto, 17 sie 2021, 12:59:03

XVII TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ ROZEGRANY

W sobotę, 14 sierpnia odbył się XVII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna w kategorii kobiet i mężczyzn.

nie, 1 sie 2021, 18:08:28

PIŁKA W GRZE! – WAKACYJNE SPORTOWE INWESTYCJE

28 lipca została podpisana umowa na realizację zadania „Budowa boiska do siatkówki plażowej w Mszanie Dolnej” w ramach środków na modernizację infrastruktury rekreacyjno-sportowej.

śro, 30 cze 2021, 15:44:42

MAMY MISTRZA POLSKI – GRATULACJE DLA DAWIDA KOWALSKIEGO!

W dniach do 25 do 27 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski w wędkarstwie muchowym na Dunajcu. Na Mistrzostwa zgłosiło się 156 zawodników, w tym siedmioro z naszego Koła.

śro, 9 cze 2021, 15:53:58

PIERWSZE ZAWODY NA NASZYM STADIONIE!

We wtorek, 8 czerwca odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. To pierwsze takie zawody na naszym stadionie miejskim, które po dłuższej, spowodowanej epidemią przerwie mogły odbyć się na naszym obiekcie.

wto, 8 cze 2021, 13:58:12

SAME SUKCESY UKS KORYO W OSTROWCU!

W niedzielę, 6 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim został rozegrany turniej dla dzieci, młodzików i kadetów „Baba Jaga Cup”. UKS KORYO może pochwalić się niesamowitą ilością medali.