Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

Cztery nominacje w konkursie Gazety Krakowskiej na „Osobowość Roku 2019”

W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie małopolskim prowadzi "Gazeta Krakowska" i "Dziennik Polski" nominacje otrzymało czterech mieszkańców naszego miasta. W kategorii Kultura nominację otrzymał Piotr Armatys – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury i Wojciech Kęska prowadzący Szkołę Tańca. Natomiast w kategorii Działalność społeczna i charytatywna nominowani są: Radosław Rusnarczyk dostrzeżony jako organizator kilku akcji związanych ze zbiórką pieniędzy na cele charytatywne i inicjator utworzenia w Mszanie Dolnej Jadłodzielni wraz z Agnieszką Wójcik jako delegatką młodzieżową Polski do ONZ.


Jak wygląda Konkurs? Kandydatów do wyróżnienia nominowała kapituła naszej redakcji pod przewodnictwem redaktora naczelnego Jerzego Sułowskiego. Elementem każdej nominacji będzie jej uzasadnienie, czyli wskazanie, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2019 roku dana osoba została wyróżniona. Głosowanie będzie prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka. Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do środy, 12 lutego 2020 r. do godz. 20:30. W marcu odbędzie wojewódzka gala plebiscytu Osobowość Roku 2019, na którą zostaną zaproszeni wszyscy laureaci z miast i powiatów. Na scenie otrzymają piękne statuetki, dyplomy i nagrody.


Gorąco zachęcamy do oddawania głosów – to naprawdę duże wyróżnienie, kiedy w plebiscycie możemy pochwalić się już czterema nominacjami z naszego miasta.

 

GŁOSUJ W KATEGORII KULTURA - TUTAJGŁOSUJ W KATEGORII DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA -TUTAJ


Podobne artykuły

pią, 17 wrz 2021, 10:57:05

OSTATNIE WYJŚCIE Z PTTK – NA LUBOGOSZCZ

To już ostatnie wyjście w tym sezonie z Kołem Terenowym PTTK w ramach „XVII Spotkań w górach”. Zdobywamy ostatnią górę na naszej liście – zapraszamy na Lubogoszcz.

 

śro, 15 wrz 2021, 11:53:36

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W GPN - SKORZYSTAJ Z WYSTAWY, ZOBACZ FILM, IDŹ NA SPACER

W dniach 17-18 września Gorczański Park Narodowy zaprasza do Ośrodka Edukacyjnego GPN w Porębie Wielkiej na Dni Otwarte Funduszy Europejskich pod hasłem "Kraina salamandry".

czw, 9 wrz 2021, 08:40:21

9 WRZEŚNIA TO DZIEŃ RECYKLINGU BATERII, A MY JUŻ MAMY SWOJEGO LOKALNEGO LIDERA!

9 września to Dzień Recyklingu Baterii, a my już mamy swojego lokalnego lidera, który zajął pierwsze miejsce w ogólnokrajowym konkursie! To Miejskie Przedszkole nr 2 im. Janiny Porazińskiej daje nam tak wspaniały przykład ekologicznych działań.

wto, 7 wrz 2021, 16:01:06

JUBILEUSZOWE, NARODOWE CZYTANIE W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY

To już jubileuszowa, X edycja Narodowego Czytania, które organizowane jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. 5 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Mszanie Dolnej odbyło się Narodowe Czytanie „Moralności Pani Dulskiej”.
 

wto, 31 sie 2021, 14:51:03

DRUGI HISTORYCZNY SPACER MICHAŁA WÓJCIKA POBUDZIŁ WYOBRAŹNIĘ

W sobotę, 28 sierpnia niezwykłe zgromadzenie popołudniową porą pod budynkiem poczty świadczyło o tym, jak duża ilość osób zainteresowanych jest historią swojego miasta. Po pierwszym spacerze historycznych zorganizowanym w lipcu, Michał Wójcik zaprosił na kolejny.

śro, 25 sie 2021, 08:52:39

JEDEN SPACER HISTORYCZNY ZA NAMI, ZAPRASZAMY NA KOLEJNY!

Spacer, który odbył się w Mszanie Dolnej w sobotę – 21 sierpnia był dziewiątym spacerem, organizowanym w ramach większego projektu Limanowskiej Organizacji Turystycznej.
 

KALENDARZ WYDARZEŃ

turystyka
Jutro

PTTK ''XVII Spotkania w górach''

13:00 - 14:00
Lubogoszcz

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-01-08/cztery-nominacje-w-konkursie-gazety-krakowskiej-na-osobowosc-roku-2019.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-01-08/cztery-nominacje-w-konkursie-gazety-krakowskiej-na-osobowosc-roku-2019.html