Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

28 Finał WOŚP w Mszanie Dolnej

W najbliższą niedzielę, 12 stycznia rusza Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza mszańska kwesta rozpoczyna się o 7:00 rano, wtedy to nasi wolontariusze wyruszają w teren z puszkami. Sztab WOŚP czyli Miejski Ośrodek Kultury na cały dzień zaplanował moc atrakcji, od 10:00 do 12:00 naszych najmłodszych zapraszamy na Bal Karnawałowy, warto więc pomyśleć już teraz o jakimś ciekawym przebraniu i pojawić się w odpowiednim stroju na tańce i dużo dobrej zabawy. Niewielką zmianę wprowadziliśmy w „Marszobiegu po zdrowie” – wyjątkowo z sekcją biegów MOK pobiegamy w parku, ale po trasie w kształcie serca. Po sportowym wysiłku warto wrócić do sztabu, o 15:30 zaplanowany jest finał konkursu „Najlepsze ciacho w mieście”, a nasz najsłynniejszy kucharz Kuba Kasiński też szykuje kulinarną niespodziankę do degustacji - tym razem z Japonii. Czekają na nas dwa koncerty – pierwszy na scenie o 17:30 wystąpi zespół Gooroleska. Następnie gorąca jak zawsze licytacja, widowiskowe światełko do nieba a potem zakończenie finału w rymie funky – czyli zespół Magic Juice.

Wszystkim, którzy do tej pory już wsparli sztab odpowiadając na pomoc w organizacji 28 finału serdecznie dziękujemy!

 

W tym roku wprowadzamy eko działanie – zbieramy nakrętki do specjalnie przygotowanego serca – potem przekażemy je na szczytny cel.

 

Warto śledzić sztabowego facebooka, tam na bieżąco pojawiają się wszystkie najważniejsze informacje:
https://www.facebook.com/sztabmszanadolna/
https://www.instagram.com/wospmszanadolna/

Dzięki tv28 od godz. 17:00 pojawi się relacja na żywo prosto ze sztabu WOŚP.

Zobacz zapowiedź WOŚP – TUTAJ


Gorąco zapraszamy!!!

 


Podobne artykuły

wto, 14 wrz 2021, 14:56:17

SPOTKAJCIE SIĘ Z ZAGÓRZAŃSKIMI DZIEDZINAMI… NA SENIORALIACH!

Przez dwa najbliższe dni w Krakowie rządzą…. Seniorzy. 15 i 16 września - czyli w środę i czwartek – w grodzie Kraka zaplanowane są bowiem VIII Senioralia. W tym wielkim wydarzeniu udział biorą Zagórzańskie Dziedziny, które 16 września w Parku Jordana na swoich stoiskach będą rozdawać materiały promocyjne.

śro, 15 wrz 2021, 11:53:36

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W GPN - SKORZYSTAJ Z WYSTAWY, ZOBACZ FILM, IDŹ NA SPACER

W dniach 17-18 września Gorczański Park Narodowy zaprasza do Ośrodka Edukacyjnego GPN w Porębie Wielkiej na Dni Otwarte Funduszy Europejskich pod hasłem "Kraina salamandry".

czw, 9 wrz 2021, 08:40:21

9 WRZEŚNIA TO DZIEŃ RECYKLINGU BATERII, A MY JUŻ MAMY SWOJEGO LOKALNEGO LIDERA!

9 września to Dzień Recyklingu Baterii, a my już mamy swojego lokalnego lidera, który zajął pierwsze miejsce w ogólnokrajowym konkursie! To Miejskie Przedszkole nr 2 im. Janiny Porazińskiej daje nam tak wspaniały przykład ekologicznych działań.

wto, 7 wrz 2021, 16:01:06

JUBILEUSZOWE, NARODOWE CZYTANIE W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY

To już jubileuszowa, X edycja Narodowego Czytania, które organizowane jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. 5 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Mszanie Dolnej odbyło się Narodowe Czytanie „Moralności Pani Dulskiej”.
 

wto, 31 sie 2021, 14:51:03

DRUGI HISTORYCZNY SPACER MICHAŁA WÓJCIKA POBUDZIŁ WYOBRAŹNIĘ

W sobotę, 28 sierpnia niezwykłe zgromadzenie popołudniową porą pod budynkiem poczty świadczyło o tym, jak duża ilość osób zainteresowanych jest historią swojego miasta. Po pierwszym spacerze historycznych zorganizowanym w lipcu, Michał Wójcik zaprosił na kolejny.

śro, 25 sie 2021, 08:52:39

JEDEN SPACER HISTORYCZNY ZA NAMI, ZAPRASZAMY NA KOLEJNY!

Spacer, który odbył się w Mszanie Dolnej w sobotę – 21 sierpnia był dziewiątym spacerem, organizowanym w ramach większego projektu Limanowskiej Organizacji Turystycznej.
 

KALENDARZ WYDARZEŃ

turystyka
Niedziela

PTTK ''XVII Spotkania w górach''

13:00 - 14:00
Lubogoszcz

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-01-08/28-final-wosp-w-mszanie-dolnej.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2020-01-08/28-final-wosp-w-mszanie-dolnej.html