Miasto Mszana Dolna - Oficjalny serwis Urzędu Miasta Mszana Dolna

39 Piesza Pielgrzymka wyruszyła

39 Piesza Pielgrzymka z Mszany Dolnej na Jasną Górę wyruszyła w niedzielę, 4 sierpnia. Od rana pielgrzymi nadawali bagaże a potem o godz. 8:00 wzięli udział we mszy św. w kościele Św. Michała Archanioła. Przed godziną 10.00 około 100 pielgrzymów z całego dekanatu przeszło ulicami naszego miasta, żegnani pozdrowieniami. Z naszego miasta była to grupa ok. 30 osób. Na całą drogę życzono wytrwałości i mało uciążliwej pogody. Na trasie do Myślenic z przystankiem w Kasince Małej zatrzymali się jeszcze w Parafii Miłosiedzia Bożego, tam Proboszcz Tadeusz Mrowiec udzielił naszym pielgrzymom błogosławieństwa i wszystkich solidnie pokropił wodą święconą. Pielgrzymi mają do Częstochowy dotrzeć 11 sierpnia, jak zawsze można do nich dołączyć się zapisując się na organizowany w tym dniu specjalny transport by wspólnie uczestniczyć w wejściu pielgrzymki na Jasną Górę.

 

 


KALENDARZ WYDARZEŃ

NA SKRÓTY

POLECAMY

JAKOŚĆ POWIETRZA

GALERIE ZDJĘĆ

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

KATAGORIE

printFrom: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-08-06/39-piesza-pielgrzymka-wyruszyla.html
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://mszana-dolna.eu/aktualnosci/2019-08-06/39-piesza-pielgrzymka-wyruszyla.html